بحث درباره امکانات گرافیکی بازیهای 360

majidxeon

کاربر سایت
Dec 24, 2006
44
نام
majid
Crt

این حرف vbigdell عزیز که گفتند :
"تکنولوژی سی آر تی کیفیت تصویر بالا و زمان پاسخدهی 4 نانو ثانیه ای داره "
کاملا درسته .من خودم این مطلب رو در مقالات ریادی خوندم از جمله ویژه نامه معتبر هفته نامه عصرارتباط که مخصوص انتخاب مانیتور چاپ شده بود
lich king عزیز شما هم تا به چیزی کاملا اطمینان نداری انقدر با صراحت دانسته های دیکران رو زیر پات له نکن

البته بازم معضرت درسته من تو این سایت تازه واردم ولی توی این عرصه که تازه وارد نیستم ;) :love:

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
lich king عزیز شما هم تا به چیزی کاملا اطمینان نداری انقدر با صراحت دانسته های دیکران رو زیر پات له نکن
البته کسی که میاد به تلویزیون معمولی می گه مانیتور CRT بعد می گه 1080 هم باشه که اصلا معیار درستی برای مانیتور crt نیست خوب معلومه چقدر اطلاعات داره!

در مورد "زمان پاسخدهی 4 نانو ثانیه ای" هم اگه پست بنده رو با دقت بخونید من نگفتم که این زمان غلطه ولی اینکه بگیم مثلا CRT زمان پاسخدهی 4 نانو ثانیه ای داره اصلا معیار درستی نیست چون که وقتی ما می تونیم زمان پاسخ دهی رو برای مقایسه برگزینیم که زمان های متفاوتی بر فرض موجود باشه و بگیم اونی که کمتره پس بهتره. وقتی همه مانیتور های CRT 4 نانو ثانیه زمان پاسخ دهی دارند پس این اصلا مقایسه نمی شه در انتخاب crt بنابراین اینکه بگیم crt پاسخدهی چند ثانیه داره بی معنی می شه! کسی هم نمیاد response time یک crt رو با lcd مقایسه کنه و گزینه بهتر رو از روش انتخاب کنه.;)

majidxeon

کاربر سایت
Dec 24, 2006
44
نام
majid
ولی اینکه بگیم مثلا CRT زمان پاسخدهی 4 نانو ثانیه ای داره اصلا معیار درستی نیست چون که وقتی ما می تونیم زمان پاسخ دهی رو برای مقایسه برگزینیم که زمان های متفاوتی بر فرض موجود باشه و بگیم اونی که کمتره پس بهتره. وقتی همه مانیتور های CRT 4 نانو ثانیه زمان پاسخ دهی دارند پس این اصلا مقایسه نمی شه در انتخاب crt بنابراین اینکه بگیم crt پاسخدهی چند ثانیه داره بی معنی می شه! کسی هم نمیاد response time یک crt رو با lcd مقایسه کنه و گزینه بهتر رو از روش انتخاب کنه.;)
بله این درسته این دو با هم قابل مقایسه نیستند ولی خوب این موضوع هم برای crt ها یک ویژگی حساب میشه در مقابل lcd که ممکنه برای خیلی از افراد مهم باشه که به خاطرش حاضرن از لذت استفاده از lcd به خاطر کاربری خاصشون بگذرن
به هر حال این موضوعی که شروع شده ربطی به تاپیکی که توشیم نداره پس بهتره به موضوع اصلی برگردیم
ممنون ;)

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,803
نام
امین
من شنيدم کيفيت تصوير مانيتور خيلی بالاتر از tv های hd 1080i هست.حتی اين مانيتورهای معمولی..درسته؟ يا چرته؟
سلام
بستگی به مانیتورت که داره که تا چه رزولوشنی رو ساپورت بکنه;)
در کل کیفیت مانیتور خیلی بهتر از tv های معمولی هست...

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,803
نام
امین
من مانیتور Lg F700p دارم اما حتی تو بازی Gow هم این دو نوار سیاه نیست اما ماله دوستم هست !!
تو با تنظیمات دستی (دکمه های روی مانیتور) دستکاری نکردی؟!
اخه اون نوار سیاه رو این جوری میشه از بین برد

mehdi_siasat

کاربر سایت
Jul 13, 2007
194
البته کسی که میاد به تلویزیون معمولی می گه مانیتور CRT بعد می گه 1080 هم باشه که اصلا معیار درستی برای مانیتور crt نیست خوب معلومه چقدر اطلاعات داره!

در مورد "زمان پاسخدهی 4 نانو ثانیه ای" هم اگه پست بنده رو با دقت بخونید من نگفتم که این زمان غلطه ولی اینکه بگیم مثلا CRT زمان پاسخدهی 4 نانو ثانیه ای داره اصلا معیار درستی نیست چون که وقتی ما می تونیم زمان پاسخ دهی رو برای مقایسه برگزینیم که زمان های متفاوتی بر فرض موجود باشه و بگیم اونی که کمتره پس بهتره. وقتی همه مانیتور های CRT 4 نانو ثانیه زمان پاسخ دهی دارند پس این اصلا مقایسه نمی شه در انتخاب crt بنابراین اینکه بگیم crt پاسخدهی چند ثانیه داره بی معنی می شه! کسی هم نمیاد response time یک crt رو با lcd مقایسه کنه و گزینه بهتر رو از روش انتخاب کنه.;)
برای بازی کردن سرعت پاسخدها بالاتر بهتر است 4 5 6 7 8 خوب است.

kaletopol

کاربر سایت
Oct 17, 2006
221
نام
Payam
تصویر روی تلویزیون LCD HDTV اصلا با مانیتور قابل مقایسه نیست
اولا که کابل کامپوننت که روی 360 هستش ارجیناله و کیفیت واقعی 720p و 1080i رو میتونی به زیبایی ببینی و اینو بدونین که کنتراست HDTV خیلی بلاتر ار مانیتوره .
البته مانیتور هایی هست که به HDTV میرسن مثل بعضی مدل های Dell که البته اون هم ورودی Component داره و اگه با کابل VGA وصل کنی کیفیت پایینی بهت میده
در کل کابل VGA کیفیت زیاد جالبی نداره ولی بازم از یه TV معمولی خیلی بهتره .
بزرگترین مشکل کابل های VGA مشکل رنگ پریدگی هستش که در آپدیت بهاره این مشکل تا حد زیادی رفع شد ولی نه به طور کامل .
حالا دیگه بسته بو بودجه تصمیم بگیرید ، اینم بگه که پیشنهاد خود MS واسه 360 تلویزیون R71 سامسونگ هستش .
موفق و موید باشید .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر