با فایرفاکس محدودیتها رو از بین ببرید

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
دوستان یه کمکی به من بکنید. من یه مشکلی پیدا کردم که البته نمیدون منشائش چیه. خودشم فقط با همین سایت خودمون مشکل دارم. وقتی یه صفحه باز میکنی فایلی با نام state.aspx دانلود میشه. حالا من یه بار اومدم اون تیکه اینکه دوباره از من این سوال رو نپرس رو زدم حالا هر دفعه که صفحه باز میکنم این فایل اتوماتیک دانلود میشه رو دسکتاپ. مثلا بعد از مدتی که میرم تو دستکتاپ با این صحنه مواجه میشم :D

Desktop.jpg

می خواستم تو فایر فاکس راهی هست که بشه این دانلود رو ignore کرد؟؟ دیگه داون نشه.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
دوستان یه کمکی به من بکنید. من یه مشکلی پیدا کردم که البته نمیدون منشائش چیه. خودشم فقط با همین سایت خودمون مشکل دارم. وقتی یه صفحه باز میکنی فایلی با نام state.aspx دانلود میشه. حالا من یه بار اومدم اون تیکه اینکه دوباره از من این سوال رو نپرس رو زدم حالا هر دفعه که صفحه باز میکنم این فایل اتوماتیک دانلود میشه رو دسکتاپ. مثلا بعد از مدتی که میرم تو دستکتاپ با این صحنه مواجه میشم :D

View attachment 5905

می خواستم تو فایر فاکس راهی هست که بشه این دانلود رو ignore کرد؟؟ دیگه داون نشه.

IDM رو باز کن.از بخش Downloads گزینه Options رو انتخاب کن و بعد از باز شدن پنجرش تیک Mozilla FireFox رو بردارد و Ok بزن. :smile:

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا

View attachment 5905

خوب .. Ad Block Plus هست که احتمالا همه داریم.
برید داخلش و اونجا با دکمه Add Fillllllllter یک فیــــلتر جدید بدین مضمون اضافه کنید:
http://service.persianstat.com
نتیجه یک چیزی میشه توی همین مایه ها .

پ.ن : احتمالا راههای بهتری هم هست .. ولی این برای من جواب داد و من حوصله نداشتم دنبال راه دیگه ای بگردم :D

آخرین ویرایش:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
پارسیا جان میشم یکم کاملتر توضیح بدی ؟ من هیچی نفهمیدم مثلا اون کجاست؟ (پنجره ای عکس گذاشتی)

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
این فایرفاکس یک extension داره به اسم Ad Block Plus . اون رو میگم.
https://addons.mozilla.org/firefox/addon/1865

میری داخلش .. یا Ctrl+Shift+E رو میزنی

بعد همون صفحه(عکس پست قبلی) میاد.
اونجا میزنی Add Fillllter و اینجوری میشه مثلا اونجا میزنی
http://service.persianstat.com
و Enter، از این به بعد دیگه هر چیزی که از اون آدرس باشه رو نمیگیری که شامل اون فایل خوشحال stats.aspx هم میشه.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
پارسیا جان واقعا ممنون. نمی دونم چطوری تشکر کنم. حل شد. :love:

semejpc

کاربر سایت
Dec 26, 2008
1,605
نام
سهیل
سلام
مشکل من از همه اساسی تره
نمیتونم صفحه را باز کنم چه برسه که بخوام دانلود کنم
Network Timeout
میگه

Asuka-200X

کاربر سایت
Jul 4, 2007
1,083
سلام

طبق معمول: چند وقتی بود که سایت اصولا بالا نمیومد ! به گفته ی دوستان عمل و fire fox نصب کردم.... الان همه چی خوبه فقط : چرا اینجا هر کاری میکنم قالب سایت عوض نمیشه؟؟؟ یعنی میشه ولی فقط برای همون دوباره میره سر جای اولش .

امیدوارم که این سوالو در تاپیک مناسبی پرسیده باشم....

Dante Is Alive

کاربر سایت
Jul 8, 2006
1,573
نام
ســـعــــيــــــد
سلام

طبق معمول: چند وقتی بود که سایت اصولا بالا نمیومد ! به گفته ی دوستان عمل و fire fox نصب کردم.... الان همه چی خوبه فقط : چرا اینجا هر کاری میکنم قالب سایت عوض نمیشه؟؟؟ یعنی میشه ولی فقط برای همون دوباره میره سر جای اولش .

امیدوارم که این سوالو در تاپیک مناسبی پرسیده باشم....

مى تونيد انتخاب قالب رو از اين مسير هم انجام بديد :

تنظيمات كاربر > ويرايش تنظيمات > گزينه هاى متفرقه

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
دوستان من وقتی می خوام ADD کنم.نمی زاره ارور میده چیکار کنم راهی دیگه نیست؟؟؟

ps3_360_wii

کاربر سایت
Nov 12, 2006
761
سلام دوستان.من تازه با firefox آشنا شدم.از یکی شنیدم که 1 بخشی به اسم add on داره که سرگرم کننده هست.روی اون قسمت هم رفتم و یه سری چیز ها هم دانلود کردم و نسب شد خودش بو طور اتومات از توی قسمت get add on.میشه منو بیشتر راهنمایی کنین؟ ممنون میشم

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
سلام دوستان.من تازه با firefox آشنا شدم.از یکی شنیدم که 1 بخشی به اسم add on داره که سرگرم کننده هست.روی اون قسمت هم رفتم و یه سری چیز ها هم دانلود کردم و نسب شد خودش بو طور اتومات از توی قسمت get add on.میشه منو بیشتر راهنمایی کنین؟ ممنون میشم
برو اینجا واسه اکستنشن های دیگه:
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox

sohrabh

کاربر سایت
Jul 24, 2006
156
نام
سهراب
سلام
من همون ph pr&xy رو گرفتم اون پرچمه اومده ولي كنارش قرمز نوشته foxy pr&xy: disabled اين چيه؟ مشكلي ايجاد ميكنه؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر