بالا نیامدن و گیر کردن psp

fari66

کاربر سایت
Nov 20, 2006
16
:excited::excited::excited::excited:
مشکلم حل شد بچه هااااااااا:cheesygri
ماجرا رو از اول براتون شرح میدم تا اونایی که این مشکل براشون پیش اومده حل کنن . ماجرا اینجوری بود که من چند روزی بود که PSP یم رو وقتی روشن میکردم بعد از اومدن لوگوی PSP دیگه بالا نمی اومد :confused:و بعد از چند دقیقه خاموش می شد( ;)دقیقا" مثل شرایط ehsan 2 که یه تایپیک جدید واسه مشکلش طرح کرده که فکر کنم من هم موقعی که داشتم تم میریختم اینجوری شده بود )، بعد یه فکری به کللم زد ، رفتم به ریکاوری و از اونجا Flash 1 رو فرمت و ریست کردم دستگاهم بالا اومد ، ولی دیگه نمیتونستم بازی اجرا کنم (حتی با UMD) و مثل مشکل اقا mehran ،ارور میداد .در حقیقت من مشکل ehsan 2 و mehran رو با هم داشتم ،بعد به هر دری خودم رو زدم نشد ،البته آقا احسان و اقا samii هم من رو راهنمایی کردن ولی باز درست نشد ، بعد PSP رو فرمت کردم تا آپدیتش کنم به 3.80 تا بلکه درست شه ولی بعد از آپدیت هم مشکل حل نشد:eek: :cursing:...دیگه داشتم دیونه میشدم ، اومدم به این سایت دیدم :eek::eek:آقا ehsan 2 عین مشکل من رو توو یه تایپیکه دیگه مطرح کرده :eek::eek: بعد رفتم به این تایپیک:

http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=6669
آقا M3hD1 واقعا" با این پستت گل کاشتی ، دستت درد نکنه :flowers::kiss::kiss::love::love:

و تنظیمات ریکاوری رو عینا" ردیف کردم :yes:، حالا من یه PSP ورژن 3.80 دارم که اون به کنار ، مهم تر از اون اینکه با بازی های کپی و UMD مشکلی ندارم :laughing::victory:

ehsan2

کاربر سایت
Jun 30, 2007
171
سلام...
ممنون جناب fari66 عزیز ..... ولی من همه ی این راه ها رو همون شب اول آزمایش کردم ولی برای من جواب نداد ..... و فقط باید پاندورا رو برم که اون هم به یه psp fat دیگه احتیاج دارم و این هم در دسترس نیست و فقط یک slim پیدا کردم که گویا عملی نیست ....

در هر حال خوشحالم که مشکلت حل شده ...... و تا من باشم که دست به flash0 نزنم

gabe logan

کاربر سایت
Oct 17, 2007
8
نام
کورش
اقا از یکی فایلهای فلش اصلی رو بگیر بریز روی فلشت درست میشه .
من از بیج بیج عزیز فایلهاشو گرفتم پی اسپیم ردیف شد .
لامذهب معجزه میکنه و الان پی اسپیم فریمویرش 3.71 m33-4 هست با یک تم فلش عالی :laughing:

ehsan2

کاربر سایت
Jun 30, 2007
171
سلام سلام سلام
خوب کنسول ما هم درست شد با راهنمایی های دوست عزیز : bijbij و همچنین از همکاری و آموزش ساسان و با این آموزش Dark_Alex's Universal Unbricker 5 این کار رو انجام دادم

Saman_silas

کاربر سایت
Jul 30, 2008
77
نام
Saman
PSPروشن نمیشه!

داشتم Theme XMB میریختم PCخاموش شد الان هر کاری میکنم روشن نمیشه !زمانی که PC خاموش شد یه صفحه قرمز اومد!که توش به 12 زبون یه چیزائی نوشته بود! :confused::confused::confused::confused:

May 24, 2008
1,156
نام
احسان

PS3_Xbox360_shop

کاربر سایت
Jun 2, 2008
59
نام
محسن
سلام من psp مو وقتي D3 ريختم بعد از ريست ديگه بالا نيومد حتي با پاندورا هم بالا نمياد فقط روشن ميشه وهيچ اتفاقي نمي افته بايد چيكار كنم
لطفا يه كمكي بكنيد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر