بازی Hellblade 2 بصورت ۳۰ فریم بر روی کنسول های Xbox Series X/S اجرا میشود.

Nike-90

کاربر سایت
Aug 30, 2008
990
نام
محسن
آخرین ویرایش:

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,952
بازی از لحاظ بصری خیلی عالی به نظر میرسه، ۳۰ فریم هم برای این گرافیک تو‌ این سبک چیز بدی نیست.
فقط تنها مشکلی که با شماره یکش داشتم این بود که بگگراند کافی از دنیای بازیش نداشتم و داستان، کاش دست رو قوم یا تمدنی میذاشتن که ازشون اطلاعات بیشتری بود برای همه

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,409
نام
مــاکــان
بازی از لحاظ بصری خیلی عالی به نظر میرسه، ۳۰ فریم هم برای این گرافیک تو‌ این سبک چیز بدی نیست.
فقط تنها مشکلی که با شماره یکش داشتم این بود که بگگراند کافی از دنیای بازیش نداشتم و داستان، کاش دست رو قوم یا تمدنی میذاشتن که ازشون اطلاعات بیشتری بود برای همه
اگه بگم داستانش کامل یادمه دروغ گفتم ولی چیزی که تو ذهنمه طی بازی داستان خوب تعریف میشد و تیکه تیکه تصویر کلی بهتر شکل میگرفت ، گیج کننده نبود.
فکر کنم یه بار دیگه بازی کنی یا تو یوتوب ویدئوی داستانش رو ببینی کامل بیفتی رو غلطک.

من شماره یک رو با VR هم بازی کردم واقعا فوق العاده بود.
امیدوارم نسخه دوم برای PC و بعدا که برای PS5 میاد آپدیت VR هم بگیره.
خیلی خیلی ایمرسیوتر میشه بازی.

آخرین ویرایش:

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,185
امیدوارم مثل قسمت یک اون صداهای دیوانه وار پخش نشه
قسمت بک بیشتر دنبال اشخاص با بیماری خاص بود
و اما ۳۰ فریم بلی منم ناراضیم شاید یکی بخواد با فریم بالاتر و گرافیک پایینتر بازی کنه
این حق رو باید به کاربر میداد

• Like
Reactions: blackorchid

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,020
نام
آریا
امیدوارم مثل قسمت یک اون صداهای دیوانه وار پخش نشه
قسمت بک بیشتر دنبال اشخاص با بیماری خاص بود
و اما ۳۰ فریم بلی منم ناراضیم شاید یکی بخواد با فریم بالاتر و گرافیک پایینتر بازی کنه
این حق رو باید به کاربر میداد
اون صداها یه بخش اساسی از داستان، شخصیت‌پردازی و اتمسفر بازی رو تشکیل می‌دادن و اصلاً بدون اون‌ها تبدیل به یه چیز دیگه می‌شد. :D یعنی صداهای دیوانه‌وار Hellblade یه جورایی حکم اسلحه رو توی Call of Duty دارن و نمی‌شه که نباشن.
کیفیت صوتی نسخه اول خیلی عجیب و غریب بود و با توجه به تجربه‌ای که سازنده‌های بازی از نسخه قبلی دارن و صداگذاری Hellblade 2 احتمالاً حتی از قبل هم خفن‌تر شده، به نظرم بقیه بازی‌ها بهتره از الآن برای کسب رتبه دوم توی جوایز صداگذاری ۲۰۲۴ با همدیگه رقابت کنن! :D

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,041
نام
محمد امین
200 دلار دادین ایکس باکس انتظار چی دارید؟ یکم منطقی باشید کنسول قدرتمند میخواید باید حداقل 1000 دلار کنار بگزارید

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,952
اگه بگم داستانش کامل یادمه دروغ گفتم ولی چیزی که تو ذهنمه طی بازی داستان خوب تعریف میشد و تیکه تیکه تصویر کلی بهتر شکل میگرفت ، گیج کننده نبود.
فکر کنم یه بار دیگه بازی کنی یا تو یوتوب ویدئوی داستانش رو ببینی کامل بیفتی رو غلطک.

من شماره یک رو با VR هم بازی کردم واقعا فوق العاده بود.
امیدوارم نسخه دوم برای PC و بعدا که برای PS5 میاد آپدیت VR هم بگیره.
خیلی خیلی ایمرسیوتر میشه بازی.
این مشکلی که من داشتم نشناختن اساطیر اون قوم بود و داستاناشون
فکر کنم یه نوع خط نوردیک تو بازی به چشمم خورد (علیرغم اینکه فکر کنم خطی نداشتن) و خیلی چیزاشونم شبیه نورسها بود.

• Like
Reactions: m.d.makan

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,769
نام
مراد حلیمی
نمیدونم چرا بعضی ها اینقدر توجیه میکنند قضیه رو.
مود 60 فریم الان تو اکثر بازیهای مهم وجود داره و از این بازی هم انتظار میرفت که این مود رو داشته باشه همونطور که از استارفیلد هم انتظار میرفت ولی اونم نداشت. حالا مهم نیس که دلیلش کم کاری سازندس یا زمان کمی که داشتن یا ......، مساله اینجاست که یه ویژگی که کم کم داره جا می افته رو نتونستن تحویل مخاطب بدن.

در مورد کیفیت بازی هم شاید +90 نشه ولی به نظرم هیچ جوره بازی متاش زیر 82...83 نخواهد شد.

.

• Like
Reactions: Solidsnake_1

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,106
نمیدونم چرا بعضی ها اینقدر توجیه میکنند قضیه رو.
مود 60 فریم الان تو اکثر بازیهای مهم وجود داره و از این بازی هم انتظار میرفت که این مود رو داشته باشه همونطور که از استارفیلد هم انتظار میرفت ولی اونم نداشت. حالا مهم نیس که دلیلش کم کاری سازندس یا زمان کمی که داشتن یا ......، مساله اینجاست که یه ویژگی که کم کم داره جا می افته رو نتونستن تحویل مخاطب بدن.

.
اگر GTA VI هم مود ۶۰ فریم نداشت بازم همینو میگید یا اونجا بهانه ها و تبصره های مختلف اضافه میشه؟:D

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,769
نام
مراد حلیمی
اگر GTA VI هم مود ۶۰ فریم نداشت بازم همینو میگید یا اونجا بهانه ها و تبصره های مختلف اضافه میشه؟:D
ما مثه شما و دوستاتون نیستیم که وقتی استارفیلد که عین GTA VI اپن ورلد بود بصورت 30 فریم و با اون لودینگ های فاجعه منتشر شد، بهانه و تبصره بیاریم.
شما دو سه نسله که بهانه و تبصره میارید ما خیلی مونده به شما برسیم.:D

پست بی معنی دادی و طبیعیه جواب بی معنی تحویل گرفتی - با GTAVI هم حواس پرتی ایجاد نکن بحث فعلا این بازیه وقتی اونم منتشر شد در موردش بحث میکنیم

خودت چطور روت ميشه اين مقايسه رو انجام بدى؟
حالا ما ميشناسيمت ميدونيم چطورى روت شده ولى از روى معصوم سرى اس خجالت نكشيدى؟ =((
گفته یه چیزی بگم دیگه
رفته دنبال بازی هم گشته که احتمالا 30 فریم بشه تا مساله فریم هل بلید رو توجیه کنه

.

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,854
نام
شیخ صدرا

حالا ما ميشناسيمت ميدونيم چطورى روت شده ولى از روى معصوم سرى اس خجالت نكشيدى؟ =((

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,106
ما مثه شما و دوستاتون نیستیم که وقتی استارفیلد که عین GTA VI اپن ورلد بود بصورت 30 فریم و با اون لودینگ های فاجعه منتشر شد، بهانه و تبصره بیاریم.
شما دو سه نسله که بهانه و تبصره میارید ما خیلی مونده به شما برسیم.:D

پست بی معنی دادی و طبیعیه جواب بی معنی تحویل گرفتی - با GTAVI هم حواس پرتی ایجاد نکن بحث فعلا این بازیه وقتی اونم منتشر شد در موردش بحث میکنیم

گفته یه چیزی بگم دیگه
رفته دنبال بازی هم گشته که احتمالا 30 فریم بشه تا مساله فریم هل بلید رو توجیه کنه

.
این همه نوشتی، ولی جوابی نداشتی ظاهرا :-?
اگر GTA VI هم نصف تصویر کادر سیاه بود ، draw distance ش ۵ متر بود ، فقط ۱ npc هر لحظه تو تصویر بود و گیم پلی نداشت اره .
پس شد گزینه دو.
همون بهانه و تبصره...:D

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,185
اون صداها یه بخش اساسی از داستان، شخصیت‌پردازی و اتمسفر بازی رو تشکیل می‌دادن و اصلاً بدون اون‌ها تبدیل به یه چیز دیگه می‌شد. :D یعنی صداهای دیوانه‌وار Hellblade یه جورایی حکم اسلحه رو توی Call of Duty دارن و نمی‌شه که نباشن.
کیفیت صوتی نسخه اول خیلی عجیب و غریب بود و با توجه به تجربه‌ای که سازنده‌های بازی از نسخه قبلی دارن و صداگذاری Hellblade 2 احتمالاً حتی از قبل هم خفن‌تر شده، به نظرم بقیه بازی‌ها بهتره از الآن برای کسب رتبه دوم توی جوایز صداگذاری ۲۰۲۴ با همدیگه رقابت کنن! :D
درسته محصوصا با هدست ادم دیوونه میشه

• Like
Reactions: Dinosaur

blackorchid

کاربر سایت
Apr 6, 2024
74
در مورد كيفيت بازي بنظرم خيلي شبيه به پليگ تيل ٢ ميشه
پليگ تيل هم در عين اينكه گرافيكش واقعا عالي بود و داستان هم واقعا خوب بود
منتهي مكانيزمها تقريبا همون شماره يك بود

متاي بالاي نود رو بعيد ميدونم مگر يه چيزاي عجيب غريبي رو كنن كه تجربه بازي خيلي لذت بخش بشه
منتهي قطعا براي كسايي كه نسخه يكش رو دوست داشتن بازي خيلي خوب ولذت بخشي ميشه

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,109
نام
محمد علی
بازی اول برای من همون طوری که بود عالی بود. اون سر و صداها، مبارزات (به نوعی خشک) نماهای تاریک و غبارآلود و...
و بازی دوم اینجا برام دچار ابهام میشه. از طرفی اگر بخواد ایده‌آل طرفدارهای شماره اول باشه، دامنه مخاطب و امتیاز و دست و جیغ و هورای مخاطب در حد همون نسخه اول میشه.
اگر بخوان بازی رو به چیز دیگه‌ای تبدیل کنن اون وقت احتمالا میشه مثال اونی که اومد راه رفتن کبک رو یاد بگیره.
نمایش‌های گیج و مبهم بازی هم تا الان نشون نداده مسیری مثل الن ویک ۲ رو طی کردن.
مگر نه که ۳۰ فریم بودن یا نبودن بازی و گرافیکش برای این بازی چندان مهم نیست.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,942
نام
محمد حسین
بازی اول برای من همون طوری که بود عالی بود. اون سر و صداها، مبارزات (به نوعی خشک) نماهای تاریک و غبارآلود و...
و بازی دوم اینجا برام دچار ابهام میشه. از طرفی اگر بخواد ایده‌آل طرفدارهای شماره اول باشه، دامنه مخاطب و امتیاز و دست و جیغ و هورای مخاطب در حد همون نسخه اول میشه.
اگر بخوان بازی رو به چیز دیگه‌ای تبدیل کنن اون وقت احتمالا میشه مثال اونی که اومد راه رفتن کبک رو یاد بگیره.
نمایش‌های گیج و مبهم بازی هم تا الان نشون نداده مسیری مثل الن ویک ۲ رو طی کردن.
مگر نه که ۳۰ فریم بودن یا نبودن بازی و گرافیکش برای این بازی چندان مهم نیست.
اگه بازی 30 فریمه بخاطر گرافیک و موشن و یکسری از تنظیمات خاص و پرمصرفه ولی
_______
گرافیک و 30 فریم مهم نیست
گیم پلی که همون قبلی مورد قبوله و راضی هستید به نظر.
فقط سر و صدا و نمای تاریک میخواید.
با این شیوه که اگه بخوان همه بازیسازا جلو برن که گیم باید همیشه در حال در جا زدن باشه چون اولا مخاطب جدید نخواهد گرفت و ثانیا همون مخاطبای قبلی رو دلزده میکنه.
این تفسیر از گیم درست دقیقا میشه کار یوبیسافت که اساسینا رو یه شکل میداد یا فارکرای ها رو، پس از ترس همون یاد گرفتن راه رفتن از کبک، یوبی داره چنین کاری میکنه پس کارشون پرفکته و اوکی.

• Like
Reactions: pouria.sh

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر