بازی Half-Life 3 برای کنسول‌های PS4 , X1 و PC تایید شد. اولین تریلر E3 2014

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,958
نام
فرهاد

halflife3_r2_c2.jpg

درود.

سال‌ها با شایعات آمدن بازی جدید Half-Life 3 روزگار هوادارن این بازی سر شد. ولی امروز بلاخره اقای John Guthrie که Level Designer بازی‌هایی چون Half Life 1 ,2 و بازی Quake بود تایید کرد که بازی HLF3 برای سه پلتفرم PC , Xbox one و PS4 روانه بازار خواهد شد. وی در نوشته خود اذعان کرد:

"باید بلاخره بگویم که بازی HLF3 در مراحل اولیه ساخت خود به سر می‌برد و این بازی برای دو کنسول فعلی و نسل بعدی در حال ساخت است. باید اضافه کنم بازی همچنین برای پلتفرم اصلی ما یعنی PC به صورت منحصر به فرد نیز ساخته خواهد شد. آقای John Guthrie در ادامه می‌نویسد، امیدواریم اولین تریلر بازی را در E3 سال 2014 به نمایش در بیاوریم."

این سخنان را سایت NoShitShurlock از زیر زبان وی بیرون کشیده است و آقای Guthrie به آنان اعتراف کرده است که، بله بازی HLF3 موجود است و داستان از جایی که تمام شده ادامه خواهد یافت. وی در آخر سخنان خود نیز اذعان کرد در بازی خبری از بخش‌های co-op و multiplayer نیست و فقط به بخش داستانی سوار است.

Half Life 3 coming late 2014 to PC and Console

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
تا خود Valve بیانیه رسمی نده که قراره نمایشش بدن من یکی که عمراً باور کنم :D

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
خوابم یا بیدارم ؟ شایعه نیست خداوکیلی ؟ :D

تحولی دیگر در راه است ..

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
یعنی این خبر واقعیه میشه باور کرد که HL3 داره ساخته میشه تا تریلرشو نبینم نمیتونم باور کنم حتی اگه خود ولوم بگه داره میسازتش

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,292
نام
Afshin
Valveـه عزیز، هر چه سریع‌تر بنال، داریم تلف می‌شیم:d

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
باید طوری درست بشه بازی که گیمرهای جدیدی که اصلا آشنایی با این بازی رو ندارن هم بتونن با این نسخه ارتباط برقرار کنن وگرنه این نسخه به هیچ دردی نمی خوره. چون اکثر کسایی که فن این بازی هستن، سال هاست این عنوان رو ندیدن چه برسه به گیمرهای جدید.

ولی در کل خوشحالم :D

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,597
نام
محمد
من واسه تایید خبر HL3 به خود Valve هم دیگه اعتماد ندارم چه برسه به این سایته که خبر رو اعلام کرده :)) هر وقت بازی رو اجرا کردم اونوقت مطمئن میشم بازی در حال ساخته :D

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,054
نام
آریا
کذب محض ! :D
چه اسم قشنگی هم داره این سایت ! No Sh1t Shurlock !!! :D

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر