بازی کنید: ماجراهای گوگول_اپیسود اول: گوگول گرسنه!

hλdi

کاربر سایت
Mar 19, 2009
80
نام
هادی
سری بازیهای ماجراهای گوگول بازیهای کوتاه ماجرایی کلیک و اشاره ای هستند که توسط من و به عنوان پیش در آمد و دست گرمی بر بازی اصلی که تا چند ماه دیگر ارائه خواهم کرد ساخته میشوند. بازی اصلی در واقع پروژه پایان نامه دانشگاه هست که فعلا در مرحله پیش تولید قرار دارد و چون هنوز زیر ساخت آن کامل نشده نمیتوانم در موردش صحبت کنم.
هدف از طراحی این بازیهای بررسی گیم انجین بازی و قابلیتهای آن و همچنین پیاده کردن عناصر بازیهای ماجرایی و امتحان آنها بر روی بازیکن میباشد.
سبک بازی کلیک و اشاره ۲٫۵ بعدی است. گرافیک آن ساده میباشد تا فرصت بیشتری برای تمرکز بر روی مسائل فنی داشته باشم با این حال استایل خاصی از تصویر را پیاده سازی نموده ام که در عین ساده بودن بتواند جذابیت خود را تا انتهای این بازی کوتاه حفظ کند.

این بازی بر روی سیستم عامل ویندوز قابل اجراست. و با یک رایانه معمولی به راحتی میتوانید آن را بازی کنید.
>> اگر در صفحه دانلود با مشکل مواجه شدید گزینه Direct Link را کلیک نمایید.
از اینجا دانلود کنید (حجم 30 مگابایت):
walkthrough بازی، یک فیلم سه دقیقه ای به حجم 10 مگ:

اگر در بازی باگهایی دیدین که فکر کردین مشکل سخت افزاری و نرم افزاری هست در فرم نظر سنجی که در پایین گذاشتم مدل کارت گرافیک و ورژن openGL سیستمتون رو هم لطفا ذکر کنید.
پیدا کردن ورژن اپن جی ال: http://bit.ly/4qjXA6
پیدا کردن مدل کارت گرافیک: http://bit.ly/3wyMeG
http://bit.ly/nMydPo

بعد از انجام دادن بازی لطفا فرمی که در لینک زیر وجود دارد را تکمیل کرده و به من در ساخت بازیهای بعدی یاری رسانید.

18sep2011.jpg

آخرین ویرایش:

hλdi

کاربر سایت
Mar 19, 2009
80
نام
هادی
ممنونم. :)

@persiawar:
بله اونجا تموم میشه. البته من یک اشتباه کردم و میبایست یک "پایان" مینوشتم. چون ظاهرا چند تا از دوستان دیگه هم سر این مساله گیج شده بودند.

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
فوق العاده عالی بود و دارای سبک اصلی ادونچر بود ؛
خواستار فضاهای بیشتر ، کارکترهای بیشتر و آزادی عمل و حرکت بیشتر در بازی در نسخه های آینده هستیم .
تم اصلی بازی بسیار قابل تحسین و تامل هست ...

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین
آفرین!واقعا خوب بود!حتما ادامه بده.
سعی کن شخصیت پردازی بازی رو یکم تقویت کنی انیمیشن های بهتری به کار ببری و از همه مهمتر محیط های متنوع تری ایجاد کنی.

hλdi

کاربر سایت
Mar 19, 2009
80
نام
هادی
درود هادی

خیلی خوب بود و ایده هم جالب امیدوارم ادامه پیدا کنه​

علی جان تشکر. لطف داری.

فوق العاده عالی بود و دارای سبک اصلی ادونچر بود ؛
خواستار فضاهای بیشتر ، کارکترهای بیشتر و آزادی عمل و حرکت بیشتر در بازی در نسخه های آینده هستیم .
تم اصلی بازی بسیار قابل تحسین و تامل هست ...​

مرسی دوست عزیز

آفرین!واقعا خوب بود!حتما ادامه بده.
سعی کن شخصیت پردازی بازی رو یکم تقویت کنی انیمیشن های بهتری به کار ببری و از همه مهمتر محیط های متنوع تری ایجاد کنی.
ممنون. حتما تلاش میکنم قسمت بعدی بهتر باشه. :)

tOOOOOOOOOOOOps
عالی بود.
یه سوال داشتم آیا شما توی ادیت بازی ها هم تخصصی داری؟؟؟؟:-/
اگه ردیف باشه یه میل به من بزن من کار زیاد دارم دنبال همکار میگردم که یه تیم درست کنم.:d:d:d
اگر ردیفه به من بمیل Flashinkoff_ghoory@yahoo.com

مرسی.
نه من کار ویرایش انجام ندادم.
موفق باشی :)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر