بازی های shooter با Natal اجرا خواهند شد !

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
سلام

natal2b1.jpg

design director استودیوی Rare اقای George Andreas اعلام کرده اند که بازی های shooter با Project Natal کا خواهند کرد، هرچند شاید شما مورد "چگونگی نزدیک شدن و یا حل مشکلات مشخص نوع طراحی" نیاز به تجدید نظر داشته باشید.

Andreas تصدیق میکند: "برای ساخت یک بازی shooter برای Natal، به طور مثال شما باید در مورد چگونه انجام شدن و نوع بازی کردن بازی های shooter تجدید نظر کنید !"

"بازی های Shooter همان طور که نیازه در حال حاضر کار میکنند زیرا اون ها بر اساس دسته ی اصلی Xbox 360 طراحی شدند، شما اون رو دور میریزید، اون ذهنتی که از این دسته ها دارید رو دور میریزید، و حالا یک ساختار و کلیت کاملا جدید به وجود میاد، ... خوب حالا چطوری یک بازی shooter رو برای Project Natal تولید کنیم ؟؟ معنی استفاده از Project Natal اینه که شما باید بدوید، با تمام اعضای بدنتون دشمن رو به رگبار ببندید، و مثل واقعیت نارنجک رو پرت کنید ؟ شاید نه، شاید راه های دیگه ای برای ساخت بازی های shooter به همراه Natal وجود داره !!"

وی همچنین اعلام میکنه که اون ها هر روز چیز های جدیدی رو از Natal یاد میگیرند !

"ما هر روز چیز های بسیار زیادی رو در مورد Natal یاد میگیریم، و انواع و اقسام تجربیات متفاوتی وجود داره که به همراه این تکنولوژی میشه خلق کرد، شما فقط باید در مورد چگونگی نزدیک شدن و یا حل مشکلات مشخص نوع طراحی و یا همون Project Natal تجدید نظر کنید !"

منبع
موفق باشید

StaR

کاربر سایت
Nov 13, 2007
890
نام
امیرحسین
به نظر من اصلا بازی های سبک شوتر با ناتال خوب نمیشن .
من الان 10 دقیقه با wii بازی میکنم شونه هام خسته میشه ؟! و....
به شخصه من خودم دوست دارم یک گوشه بشنم و بدون دردسر و با راحتی تمام بازی کنم . من نمیرم بازی بخرم که خودم رو خسته کنم ؟

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,996
نام
احمد
سلام...

من یه سوال واسم پیش اومده اینکه با ناتال چجوری باید شلیک کرد مثلا انگشت رو باید مثل فشار دادن ماشه فشار بدی؟ خوب مثلا فرض کنید سلاح m16 دستتونه خوب اگه اون دستی که جلو قرار گرفته جلویه دید دوربین رو بگیره که حرکت انگشت رو نبینه چجوری شلیک میکنه؟:confused:

میدونم خیلی بد گفتم نمیدونم چجوری بگم ولی اگه دستتونو مثل یه سلاح بگیرید متوجه میشید چی میگم

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
سلام...

من یه سوال واسم پیش اومده اینکه با ناتال چجوری باید شلیک کرد مثلا انگشت رو باید مثل فشار دادن ماشه فشار بدی؟ خوب مثلا فرض کنید سلاح m16 دستتونه خوب اگه اون دستی که جلو قرار گرفته جلویه دید دوربین رو بگیره که حرکت انگشت رو نبینه چجوری شلیک میکنه؟:confused:

میدونم خیلی بد گفتم نمیدونم چجوری بگم ولی اگه دستتونو مثل یه سلاح بگیرید متوجه میشید چی میگم
عزيز من اگه متن رو درست بخوني اين رو ميفهمي كه هنوز هيچي معلوم نيست و سازنده اين نوع خيلي فكر براي ساخت بازيش داره كه اگه هم خونده باشي يك راه داده كه خودت به طور واقعي انجام بدي يا نه!!؟؟
از اون مهمتر حرفش اينه كه هر روز چيزاي مهمتري ياد ميگيريم!!
يعني اينكه شايد چيزاي جديدتر ايجاد كنيم يا تغيير بديم!!
من كه هر چي فكر ميكنم به اين نتيجه ميرسم!!
به اميد آمدن Natal :love:

sadmanman

کاربر سایت
Jun 18, 2007
660
نام
Saeed
به نظر من اصلا بازی های سبک شوتر با ناتال خوب نمیشن .
من الان 10 دقیقه با wii بازی میکنم شونه هام خسته میشه ؟! و....
به شخصه من خودم دوست دارم یک گوشه بشنم و بدون دردسر و با راحتی تمام بازی کنم . من نمیرم بازی بخرم که خودم رو خسته کنم ؟

راست می گی چون این پروژه اصلا برای گیمرهای حرفه ای نیست

phones

کاربر سایت
Jan 10, 2007
179
نام
Sky Fighter
سلام...

ممکنه مثل آتاری یه تفنگ مخصوص بی سیم براش درست کنن تا با اون کار کنیم:-"

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
یارو خیلی جوگیر شده با مشکل همزمان نبودن حرکات و خیلی دقیق نبودن حرکات زیاد این کارها رو نمیشه کرد
خوب عزيز شما از كجا ميدوني كه همزمان نيست حركات؟؟
شما باهاش امتحان كردي نكنه؟؟!!!

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,996
نام
احمد
عزيز من اگه متن رو درست بخوني اين رو ميفهمي كه هنوز هيچي معلوم نيست و سازنده اين نوع خيلي فكر براي ساخت بازيش داره كه اگه هم خونده باشي يك راه داده كه خودت به طور واقعي انجام بدي يا نه!!؟؟
از اون مهمتر حرفش اينه كه هر روز چيزاي مهمتري ياد ميگيريم!!
يعني اينكه شايد چيزاي جديدتر ايجاد كنيم يا تغيير بديم!!
من كه هر چي فكر ميكنم به اين نتيجه ميرسم!!
به اميد آمدن Natal :love:

دوست من متن خبر رو خوندم اصلا چیکار متن داری سواله من اینه چطور باید شلیک کرد وقتی هیچی دستت نیست؟(تغییر یعنی چی شلیک کردن رو که نمیشه تغییر داد یعنی من هی بگم fire fire نمیشه که )

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
شما بهتره یکم بیشتر در این مورد تحقیق کنی دیگه همه می دونن که ناتال one to one نیست
نميخوام تاپيك رو به گند بكشونم و عذرخواهي ميكنم
ولي شمام ميتوني بري با همون دسته Wii مانندتون كه بادبادك سرش داره و رنگش هم عوض ميشه و One To One :sick: هستش بازي كني!!
دوست من متن خبر رو خوندم اصلا چیکار متن داری سواله من اینه چطور باید شلیک کرد وقتی هیچی دستت نیست؟(تغییر یعنی چی شلیک کردن رو که نمیشه تغییر داد یعنی من هی بگم fire fire نمیشه که )
منم گفتم كه در آينده همه اينا براش برنامه ريزي ميشه!!
يا از همين الان!!

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
بابا یکم خلاقیت هم بد نیست !!

لازم نیست حتماً انگشتی رو که روی ماشه قرار داره ( و ممکنه دیده نشه ، در حالتی که انگار مسلسل دستون گرفتید ) رو تکون بدید !! کلی کار میشه کرد !! من یکیش رو میگم ! میتونید شصت دست عقبیتون رو تکون بدید !! دامنه حرکت دستتون اونقدری نیست که دیده نشه !

برای راه رفتن کافیه دستتون رو به شکل اسلحه و طوری بگیرید که انگار دارید شلیک میکنید و برای ایستادن کافیه دستتون رو بیارید پایین ، انگار که لوله اسلحه رو به سمت زمین گرفتید ! همچنانکه میشه کلی ایده دیگه براش داد !

و برای هر کار دیگه ای هم راهی هست !! الکی ایراد نگیرید !!

قدرت ناتال هم هنوز به طور کامل نشون داده نشده ولی در ویدئویی که من از اجرای بازی برناوت با ناتال دیدم نشون داد که همزمانیه خیلی خوبی داره ! حالا نمیدونم دوستان منبعشون چیه که ما ندیدیم !! اینو که دیگه به چشم خودم دیدم !!

واقعاً خیلی جالبه با اینکه محدودیت ناتال از دسته های Wii و PS3 کمتره باز هم ایرادهای الکی ازش میگیرین !! وقتی میگن ( که الان عملی شده ) با Wii میشه بازیه شوتر کرد کسی تعجب نمیکنه ولی وقتی قراره با ناتال بازی شوتر کنیم نا ممکن میشه !! کارکرد ناتال هم کاملاً مثل همین دسته هاست با این تفاوت که بجای استفاده از آنالوگ و دکمه از حرکات اجزای بدنتون بصورت تعریف شده استفاده میکنید !!

لزومی هم نداره این حرکات عیناً از واقعیت گرفته شده باشن !! میتونید دستتون رو به صورت افقی تکون بدید تا کاراکترتون روی زمین دراز بکشه و ... حتماً نباید خودتون بخوابید رو زمین !!! این طرز فکر سطحی که در این فارومها میبینم داره من رو از سطح هوش و ... هم وطنام نا امید میکنه !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر