بازی های Psp

T_A_M_B_A_L

مدیر سابق
کاربر سایت
Feb 2, 2006
936
نام
Milad
Resident Evil: Outbreak PSP

Resident Evil: Outbreak PSP

Publisher: Capcom
Developer: Capcom
Platform: PlayStation Portable
Genre: Action
Origin: Japan
هنوز عکس درست حسابی و اصلی در مورد این بازی منتشر نشده !!!

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
میلاد جان دستت درد نکنه
راستی ممل جون:cheesygriمنظورت از اروپایی که که خیلی وقته اومده این نسخه های ماست؟(تورو خودا من هنوز شک دارم که اینی که من تیو پی اس پی دوستم دیدم آمریکایی نباشه یک مشخاصیتی بدید بینم همونه یا نه;))

T_A_M_B_A_L

مدیر سابق
کاربر سایت
Feb 2, 2006
936
نام
Milad
دوستان شرمنده که دارم این پست رو اینجا میدم
ولی این دوستمون چیزی گفتن که نمیتونستم سکوت کنم !
دوست عزی زشما با خط 128 سرعت دانلودتون 112 بوده !!! خودتم میدونی که امکان نداره ! البته برای 1 ثانیه اول دانلود اینطوری چیزی میشه ! اما اونم باز نمایشیه اگه بخوای به این سرعت برسی باید حداقل یه خط 1 مگابیت داشته باشی !

خیلی ببخشید از بچه های بازی سنتر شما که از WIRLEES هیچی نمیدونی ؟؟؟؟؟؟؟
یه کمی شبکه بخون یا برو جاهایی که WIRLEES دوروستو حسابی دارند مثل sepanta اون موقع میفهمی که میشه !!!:evil:

ببین دوست عزیز من حوصله جر و بحث کردن با شمارو ندارم حالا میخوای وایرلس داشته باشی میخوای ADSL یا ADSL2 تو خط 128 سرعت دانلود از 18 کیلوبایت بیشتر نمیره! اگرم میخوای حرف خودتو بزنی و بگی من دارم الکی حرف میزنم بهتره بری به آدر زیر و ز گوگل جوابتو بگیری و به اشتباه خودت پی ببری
http://www.google.com/search?hl=en&q=128+Kb+=+?+KB&btnG=Google+Search
این بحث ها رو تموم کنید !
من تذکرم رو دادم در صورت مشاهده ی دوباره (N V I D I A , grooss) برخورد میشه !

Eb6e

کاربر سایت
Sep 8, 2006
62
نام
ابراهیم
سلام
EAقراره اولین سری از بازی MOH رو روی کنسول دستی سونی (PSP)بسازه.این اولین سری از بازیهای MOH هست که روی یک کنسول دستی ساخته میشه.آیاEA که تا حالا با مانیتور و تلوزین
سرو کار داشته میتونه با صفحه نمایش کوچک اما در نوع خودش بسیار عالی PSP باز هم به موفقیت های گذشته اش دست پیداکنه؟
اسمه این سری از بازی HEROES (قهرمانان)هست بازی 15 مرحله داره که از لحاظ داستانی به هم ربط دارن.بازی از سواحل ایتالیا شروع میشه تا خیابانهای بارانی هلند و برفهای سنگین بلژک.
بازی حالت MULTIPLAY هم داره وهم چنین SKIRMISH (جنگوستیز)که تو این حالت میتونید تو مرحله ها به تنهایی با دشمنانتون که البته تیزهوش هم هستن سرو کله بزنید ومدال جمع کنید.

کنترل بازی شبیه به کنترل MOH های PS2 هست به دلیله شباهت استیل PSP وPS2.
در مورد قسمت Online Multiplayer هم چون فکر نمیکنم ماها ازش برخوردار باشیم پس چیزی نمیگم فقط همین که در طول بازی و حالت SKIRMISH مدالهایی به عنوانه امتیاز به شما داده میشه که میتونید با اونها Skin جدید بخرید و در حالت Online استفاده کنید.

ساخته این بازی به عهدی EA Canada هست و در(23Oct 2006)به بازار میاد.
این هم چند تا عکس از Gameplay

در ضمن میلاد با سعادت منجی عالم بشریت آقا و سالار همی مسلمین عالم رو به همی شما تبریک میگم

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
به قول معروف چو دانی و پرسی سوالت خطاست.
منظور همین بازیهایی که قابلیت بازی کردن به صورت WireLess LAN دارن و از قابلیت Ad Hoc استفاده میکنن.
باتشکر.....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر