بازی های Psp

madreaper

کاربر سایت
May 27, 2006
305
نام
Pouria
نوشته شده توسط grooss:
این هم episode III البته نمی دونم بازی ان هست یا نه ولی به احتمال زیاد بازی می باشد چون 446 MB حجم دارد

متاسفانه این بازی اینجوری که من میبینم برای psp کنسل شده ولی من یک فایل پیدا کردم
فکر کنم بازییه چون فیلم یا موزیک این حجم را ندارد و من در سرچ game را انتخاب کردم
لطفا کسانی که دانلود میکنند خبر دهند چیست!!!!!!

متاسفانه هیچ عکسی هم وجود ندارد!!!

مشخصات
By: LucasArts, The Collective
Genre: Sci-Fi Action Adventure
Release Date: Canceled
Also On: PS2 | XBOX | DS | GBA
فکر کنم فیلمشه چون توی اسم قایل یه تاریخ release زده که نوشته 2005 فیلم ماله 2005 هست ولی بازی ماله 2006 منم تو torrnet سرچ کردم چیزی از گیمش پیدا نکردم...

grooss

کاربر سایت
Apr 18, 2006
585
نام
hooman
نوشته شده توسط slip_knot:
دستت درست
راستی این مدچیپ توی ایران هست؟
اگر هست کجا و به چه قیمت؟

دوست عزیز
مد چیپ هنوز release نشده و اون رو دارن فعلا در سایت ها پیش فروش میکنند تا ببینند چقدر
فروش دارد

شما میتوانید برای اطلاعات کامل تر به خود سایت مراجعه کنی
http://www.mod-chip.com/

ودر اینجا برای خود psp

http://www.mod-chip.com/index-cart-us.php?go=en/psp_undiluted_platinum_modchip.php

با تشکر

grooss

کاربر سایت
Apr 18, 2006
585
نام
hooman
نوشته شده توسط SUPERMHR:
من توی Exit مرحله 20 گیر کردم.همونجا که همه جا فقط آتش هست و یه نففر رو باید نجات بدی...
باتشکر....

دانلود کردی ؟؟؟

اگر دانلود کردی ان را برای فروش به قیمتی منصفانه به فروش بزار تا همه استفاده کنند
من که psp بگیرم حتما برای بچه ها گیم میزارم
قبلا هم گفتم 1dvd = 1500

هر بازی که شما بخواهید
تحویل یک روزه

با تشکر

baghali91

کاربر سایت
Apr 2, 2006
174
نام
HaMeD
دانلور بازی/مد چیپ

دوستانی که میخوان بازی های پی اس پی رو دانلود کنن اول برنامه ی emule رو دانلود کنن بعد برن تو این سایت و بازیی که می خوان گیر بیارن.(من که پی اس پیم 2.5 هست iso loader نمیاره.فقط emulator بازی های مثله سگا رو میاره);)

http://www.indiceps2.com

--------------------------------------------------------------------------------------------
دوستانی هم که منتظر مدچیپ هستن باید بگم که یه 1و2 هفته ای هست که خبرا خوابیده و شرکتش گفته که یکی از قطعه های پی اس پی هست که سونی دو سری از اونا تولید کرده و ممکنه با نوع جدید دستگاه مشکل داشته باشه.حالا به فرض که این اشتباه باشه چه جوری می خواید نصبش کنید؟!:confused: سایتش که نوشته باید به یکی بدید که کاملا از دل و روده ی پی اس پی چیزی حالیشه چون یه سری سیم باید به جاهای مختلف وصل کرد.گارانتیتون رو هم میره هوا:)

این هم از عکس ها:

old%20chip.jpg
new%20chip.jpg

PSP-NewHW1_qjgenth.jpg

راستی گفتن که یه سری پی اس پی هم با مد چیپ روشون میفروشن که البته قیمتشون بی شک خیلی بیشتره.در ادامش هم نوشته که میتونید پی اس پی هاتون رو بفرستید به ما و ما روش مد چیپ می بندیم.در ضمن همه ی اینایی که گفتم به صورت خرید online هست.​

madreaper

کاربر سایت
May 27, 2006
305
نام
Pouria
نوشته شده توسط baghali91:
دوستانی که میخوان بازی های پی اس پی رو دانلود کنن اول برنامه ی emule رو دانلود کنن بعد برن تو این سایت و بازیی که می خوان گیر بیارن.(من که پی اس پیم 2.5 هست iso loader نمیاره.فقط emulator بازی های مثله سگا رو میاره);)

http://www.indiceps2.com

این سایتی که میگی اولا همه گیم هاش اسپانیایی هست
دوما اصلا نمیشه دانلودشون کرد ( حتی اگه رجیستر کنی !!!)

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
یکی از دوستام گفت در کانادا مدچیپ پی اس پی 99.99 دلاره
یعنی دورغ گفته؟
چون شما میگیدتازه در مرحله ی پیش فروشه

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,689
نام
محمدرضا
راهنمایی مرحله 20 اگزیت:
اول کپسول آتش خاموش کنه جلوی خودت رو بر میداری و میری بالا سمت راست.آتش را خاموش می کنی و کپسول بعدی رو برمیداری و آتش بعدی رو خاموش میکنی.حالا 2 تا کپسول جلوی خودت میبینی یکیش رو بر می داری و بر میگردی میری اونطرف نردبان.آتش اونور رو هم خاموش می کنی و آتش بعدیش رو هم همینطور.حالا یکی از 2 کپسول را بر میداری و میری پایین و آتش سمت چپ رو خاموش میکنی.حالا 2تا کپسول داری و میری با اونها آتش های سمت راست رو خاموش می کنی و میری جلو و یارو را نجات میدی.راستی اگر کپسول کم آمد طبقه بالا هم کپسول داری.

راستی کسی می دونه توی syphon filter اونجایی که باید وارد سیستم امنیتی کامپیوتر بشیم باید چه کار کنیم؟

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
راستی کسی می دونه توی syphon filter اونجایی که باید وارد سیستم امنیتی کامپیوتر بشیم باید چه کار کنیم؟
من!!!
فقط تو یکم دقیقتر بگو کدوم مرحله است.محیط چه شکلیه؟قبلش چیکار کردی؟
اگر اون مرحله ای هست که یه چیزی اون وسط میچرخید (شتاب دهنده بهش میگن) باید دختره رو بفرستی سر یه کامپیوتر و خودت با اون EDSU نگاه کن ببین به کدوم وصله.اگه درست بود رابطه شون قطع میشه و دیگه زرد نیست.اگه غلط بود برو سر یه جفت دیگه تا ترتیب درستو پیدا کنی.
ولی ممکنه من اشتباه کرده باشم....اگه اینطوره حتما بگو...
باتشکر....

T_A_M_B_A_L

مدیر سابق
کاربر سایت
Feb 2, 2006
936
نام
Milad
لطفا ...

اگه کسی در مورد بازی ها مشکل داره تو این تایپک بیان کنه:
راهنمایی مراحل و نکات بازی ها (psp)
دیگم تو این تایپک لینک دانلود بازی نزارین این تایپک مخصوص معرفی بازی هاست نه دانلود اونا ! دانلود بازی ها رو تو این تایپک بزارین :
Download بازی برای PSP
با تشکر ...
(به قوله SUPERMHR :) )

baghali91

کاربر سایت
Apr 2, 2006
174
نام
HaMeD
نوشته شده توسط madreaper:
این سایتی که میگی اولا همه گیم هاش اسپانیایی هست
دوما اصلا نمیشه دانلودشون کرد ( حتی اگه رجیستر کنی !!!)

این سایت زبونش اسپانیایی هست اما فقط بعضی از بازی هاش اسپانیایی هست و بیشترشون انگلیسی هستن.(میشه تقریبا گفت همشون).تو پست قبلی گفتم بعد از اینکه رجیستر کردید برید برنامه ی emule رو دانلود کنید.(لینکه دانلود: http://prdownloads.sourceforge.net/emule/eMule0.47a-Installer.exe)
بعد اون بازیی که می خواید پیدا کنید و دانلودش کنید از همون سایت indiceps2 .
من از این سایت حدوده 20 تا بازی پی اس 2 و پی اس پی دانلود کردم.;)

---------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشته شده توسط slip_knot:
یکی از دوستام گفت در کانادا مدچیپ پی اس پی 99.99 دلاره
یعنی دورغ گفته؟
چون شما میگیدتازه در مرحله ی پیش فروشه

من خودم کانادا هستم.اینو کی بهت گفته؟!!اولا این جا تو مغازه ها مد چیپ نمیفروشن چون غیر قانونی هست.هنوز مد چیپ معلوم نشده کار کنه یا نه!!!(برا پی اس پی).قیمتش هم اون جوری که سایتش( :neutral: ) گفته 130 دلار کانادا و 100 دلار آمریکا هست.این مد چیپ هنوز داره تست هاش انجام میده.

--------------------------------------------------------------------------------------------------

کسی پی اس پی 5/2 داره ؟!!آخه من پی اس پیم 2.5 هست و فقط emulator ها رو به وسیله ی بازی gta میاره و iso loader ها رو نمیاره.می خوام بدونم قیمت بازی ها چندن تو ایران؟!از کجا میشه گیر آورد؟کمترین و بیشترین قیمتاش چندن؟!چون من هفته ی دیگه میام.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر