بازی های Psp

grooss

کاربر سایت
Apr 18, 2006
585
نام
hooman
با تشکر از شما بسیار عالی بود
در ضمن ورود شما را هم خوشامد میگویم
انشا ء با مطالب بیشتر ما را باز خوشحال کنید

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
Painkiller: Hell Wars
این بازی که بیشتر مارو به اید سریوس سم میانداخت و حالا برای خود طرافدارانی زیاد دارد
این بار برروی کنسول قابل حمل سونی(PSP) آمده
هنوز اطلاعاتی به غیر از چند عکس و مطالبی جزیی چیز دیگری در درسترس نیست.
اما از عکس های گرفته شده از بازی نشان دهنده ی گرافیک زیبای این بازی است.
932624_20060506_screen003.jpg

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
من وقتی که متال گیر اسید رو بازی کردم انتظار یک بازی اکشن داشتم و نه یک بازی مثل Yo Gi oh!!! در واقع بازیی نبود که انتظارات رو برآورده کنه.
اما این همون چیزیه که میخواستم!!!یک متال گیر تمام عیار.تازه!!! با یک داستان مرتبط با بقیه.جوری که خودشون گفتن خلا بین قضیه اسنیک ایتر و تاسیس Outer Heaven رو پر خواهد کرد.
با هر شخصیتی که دوست دارید میتوانید بازی کنید
آره.....فکرشو بکن که بشینی جای ایوا بازی کنی!!!!;) :D
راستی EXIT اومد
خوب....
اینجا دیگه تخصص محمدرضا میشه!!!
آقا کجاها این بازی رو دارن؟کنج؟یگانه؟کیش؟
یکی این و یکی هم Brain Training Portable که من خیلی دنبالش بودم و هستم.اما جایی ندیدم که داشته باشه.
اگه شما یک کافی نت همره با ADSL توی تهران که رایتر هم داشته باشه میشناسید بگین من برم خودم دانلود کنم.از سمت ولیعصر به بالا اگه باشه بهتره!!
باتشکر....

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
جیگر جون
برو کامپوتری غرب_فروشگاه البرز
البته کنج هم داره
این نمایندگی سونی در تهران هستش
که اگر ازش پی اس پی بخری 1 ساال گارانتی تعویض داره یعنی هر چیزی بشه دستگاه یدونه نوع همون موقع بهت میده

البته اینوهم بگم اسید 1 و 2 انتظار کسانی که فاینال فنتزی باز هستند رو بیشتر برآورده کرد
ولی این یکی یه چیز دیگس
نفسه نیناسه
با اینکه من از متال گیر خوشم نمیاد اما یه چیز دیگس

راستی تیو ای 3 گفتند یک Umd حاوی چند بازیه کلیدیه پی اس پی داره میاد که چند مرحله ی قابل بازی هم داره مثل تیکن و جی تی ای وایس سیتی استوریزو....
بیاد چی میشه ها

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
برو کامپوتری غرب_فروشگاه البرز
کجا هستش؟و مطمئنی اون بازیها رو داره؟
دیروز کنج بودم و بازیهاش چیز خاص و جدیدی نبود.
جی تی ای وایس سیتی استوریزو....
یک موقع خدایی نکرده منظورت لیبرتی سیتی استوریز نیستش که؟
باتشکر....

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
مرکز کامپیوتری غرب روبروی میلاد نور بیده
و وایس سیتی هم منظورم همون وایس سیتی بیده جیگر
کاری داشتین بگین
آخ راستی اسم من سپهر بیده
هی میگم چی رو یادم رفته بگم

old snake

کاربر سایت
May 11, 2006
353
نام
حسین
راستی تیو ای 3 گفتند یک Umd حاوی چند بازیه کلیدیه پی اس پی داره میاد که چند مرحله ی قابل بازی هم داره مثل تیکن و جی تی ای وایس سیتی استوریزو....
بیاد چی میشه ها
جیگر خیلی عجیبه که هیچ کس به جز شما تا حالا اسم این بازی رو نشنیده:)

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,689
نام
محمدرضا
بچه ها بهتره بدونید GTA:vice city stories نیز در راه هست و داره برای PSP میاد و تاریخ عرضش هم اعلام شده والان اگه برین تو گیم اسپات هم این تاریخ رو نوشتن.
Well, blame the E3 week. News is coming in thick and fast! We've just received the official Press Release for GTA: Vice City Stories.

Rockstar Games, is proud to announce Grand Theft Auto: Vice City Stories. Developed by Rockstar Leeds in conjunction with series creators Rockstar North, Grand Theft Auto: Vice City Stories will be available exclusively on the PSP system in North America on October 17th, 2006 and Europe on October 20th, 2006.

"The success of Liberty city stories on the PSP system was nothing short of spectacular," said Sam Houser, Founder of Rockstar Games and Executive Producer. "The incredible PSP system technology allowed us to do things we never thought possible on a handheld system and we are excited to once again give our audience a fresh experience in one of their favorite locales in the Grand Theft Auto series, Vice City. With Grand Theft Auto: Vice City Stories we look to once again smash expectations of portable gaming, bringing an all new story and exciting new gameplay elements to this classic setting."

"Our collaboration with Rockstar Leeds has been a tremendous experience," said Leslie Benzies, President of Rockstar North. "Together we have been able to create uncompromising experiences on the PSP system that not only stay true to our initial vision for the series but that surpasses our own goals of what could be done on a handheld. Grand Theft Auto: Vice City Stories will thrill longtime fans and excite new PSP system gamers like never before."

"We are proud of what we were able to achieve with Rockstar North on Grand Theft Auto: Liberty City Stories," said Gordon Hall, President of Rockstar Leeds. "By staying true to the high standards of the series and surpassing fans' expectations for a Grand Theft Auto title on a portable machine we feel confident that Grand Theft Auto: Vice City Stories will redefine what handheld gaming is capable of with the most intense PSP system experience yet."

Grand Theft Auto: Vice City Stories is a new game in the Grand Theft Auto series with an entirely new storyline, new missions and gameplay that brings an unprecedented experience to mobile gaming. Grand Theft Auto: Vice City Stories features the interactive, open environment of Vice City with professional voice talent, a diverse soundtrack and high production values that have become trademarks of this landmark series.

From the looks of the website, pre-orders might have already started, or might start pretty soon. So what are you waiting for? Go pre-order GTA: Vice City Stories now!

T_A_M_B_A_L

مدیر سابق
کاربر سایت
Feb 2, 2006
936
نام
Milad
Call of Duty 3 for PSP?!

Call of Duty 3
شایعاتی در مورد درست کردن شماره ی جدید بازی Call of Duty برای PSP , قرار بود این بازی برای کنسول های نسل بعدی باشه ولی حالا ...
23884_00.jpg

منبع :EBGames
53253_190312brp.jpg

53253_190312brp.jpg

grooss

کاربر سایت
Apr 18, 2006
585
نام
hooman
Exit & Fifa World Cup 2006

سلام
امروز 2 بازی برای شما برای دانلود میزارم امیدوارم خوشتون بیاد
اگر هم بازی برای شما جالب است اسم اون رو بگید تا براتون بزارم
عکسهای بازی EXIT:

اینم عکس بازی WORLD CUP 2006

راستی برای دانلود حتما utorrent داشته باشید

با تشکر

Attachments

• 2006[1].FIFA.World.Cup.[EUR][English][PSP].zip
    26 KB · مشاهده: 8
  • PSP_EXIT_JAP_WITH_ENGLISH_TEXT_FULLY_WORKING].zip
    5.8 KB · مشاهده: 11

grooss

کاربر سایت
Apr 18, 2006
585
نام
hooman
Metal Gear Acid 2 & Syphone Filter

اینم 2 تا بازی خیلی عالی که خودم شیفته جفتشونم

By: Konami, Kojima Productions
Genre: Modern Turn-Based Strategy
Release Date: Mar 21, 2006 (more)
Players: 1-2

واقعا محشره
عکسهایی از بازی METAL GEAR ACID 2

اینم
SYPHONE FILTER

By: SCEA, Sony Bend
Genre: Modern Tactical Shooter
Release Date: Mar 14, 2006
Players: 1-8; 8 Online

بازم میگم برای دانلود شما به برنامه utorrent احتیاج دارید و برای دانلود این برنامه در پستهای قبل لینک دادم
باتشکر

Attachments

• Syphon_Filter_Dark_Mirror_USA_PSP.zip
    56.8 KB · مشاهده: 23
  • Metal[1].Gear.Acid.2.[PSP][UMD_Full][USA].zip
    32.8 KB · مشاهده: 7
آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر