بازی های Psp

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
سلام دوستان که اهل بازی های باحال و جدید هستن موقعیت از دست ندن که حرف نداره من که الان زدم تو کارش در حد جام جهانی خیلی حال میده :biggrin1:
اینم عکسش اسم بازی هم Dj Max Portabl 2 هست

70455_psp_djmax2.jpg

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
سلام
به من هم خوش آمد بگیدpsp:biggrin1:
اولین بازی هایی هم که گرفتم ghost rider که زیاد حال ندادExit2 برای اوقات بیکاری خوبه mgs po خوبه ولی من خوشم نیومد medal of honer heros خوب بود warrior عالی الان فقط همین رو بازی میکنم killzone این هم قشنگه pes6 چرا گذارش نداره؟ولی بازم حال میده syphon filt.er هنوز بازیش نکردم .
دوستان چه بازی ای توصیه میکنن؟
کدوم harvestmoon قشنگتره؟ترجیحا شبیه harvestmoon ps1 باشه.
ممنون.

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
آقا اين DJ max portable 2 &1 رو بگيريد بازي كنيد
خيلي حال ميده
من يكي كه خيلي حال كردم
درسته بعضي آهنگ هاش ژاپني هستش و ضايع ولي بعضي آهنگ هاش آخرت آهنگه خلاصه از دستت رفته اگه بازي نكني

ehsanslipknot

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,182
نام
Ehsan
Final Fantasy II Anniversary Edition

از سری فاینال فانتزی ها که قرار بود برای Psp بیاد چیزیش اومده یا نه ؟

دوست عزیز اینم از Final Fantasy II Anniversary Edition که تقریبا همون نسخه ی 2 هست اما یکم تغییر کرده:
ffii_20th_NA_qjgenth.jpg

Code:
[URL="http://www.mininova.org/tor/750314"]http://www.mininova.org/tor/750314[/URL]

nemesis12

کاربر سایت
Aug 30, 2006
570
نام
علیرضا
من دیروز اینا که جدیدن رو از west گرفتم:
graw2
tomb raider anniversarry
alien syndrome

اولی رو فعلا نصب کردم!!! نسبت به وگاس خیلی عالیه! هم گرافیکش هم گیم پلی و.....
عالیه! حتما بگیرید...... البته من فعلا خیلی نرفتم ولی بازیه با حالیه!

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
این demo silent hill origin رو حتما بازی کنید خیلی توپه نور پردازی عالی موزیک اول بازی خداس از silent hill 2 هم قشنگتر.تو همین دمو معماهای پیچ در پیچی هست که نشون میده کاملا رو بازی کارکردن یه بدن رو باید کاملا کنید اجزای بدنش رو فکر کنم 5 تا بود یکیش تو یه جعبه کمک های اولیس که یه کد 6 رقمی میخواد که 3 تا عدد دو رقمی رو دیوار نوشته اگه خواستید بگید کد رو بگم
راستی چراغ قوه و رادیو هم داره همراش.وقتی میخواید محیط به قدیم برگرده منظور همون دنیایی که همه چی به رنگ زنگ زدس این کار توسط آیینه صورت میگیره یه دختر بچه هم هست که اولین بار اون رو میبیند که دستش رو به یه آیینه میچسبونه و ارتباط با آیینه صورت میگیره.ترس بازی هم به مقدار کافی هست و حتی تو این lcd کوچیک ترس رو احساس میکنید.
به احتمال زیاد بازیه نهایی تو 2 تا umd قرار میگیره.این دمو رو از دست ندید.

آخرین ویرایش:

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
تاييد ميشه، به نظر منم خيلي خوب بود من كه كلي لذت بردم.

فقط بديش اين بود كه كوتاه بود. :)

نكته ديگه اين كه شما ميتونيد اجزايي كه توي محيط هستن مثل توستر، ماشين تايپ، ... رو برداريد و به سمت دشمناتون پرت كنيد.

داستان رو خيلي نميشد فهميد، شخصيت اصلي بازي اسمش تراويس بود كه مياد توي يه بيمارستان دنبال دختري ميگرده كه ديروز توي آتيش سوزي سوخته بود و آورده بودنش توي اون بيمارستان.

در كل خيلي بود. من كه منتظرم نسخه نهايي بياد و كامل بازيش كنيم.

SASAN-BSE

کاربر سایت
Mar 1, 2007
1,378
نام
ساسان
تاييد ميشه، به نظر منم خيلي خوب بود من كه كلي لذت بردم.

فقط بديش اين بود كه كوتاه بود. :)

نكته ديگه اين كه شما ميتونيد اجزايي كه توي محيط هستن مثل توستر، ماشين تايپ، ... رو برداريد و به سمت دشمناتون پرت كنيد.

داستان رو خيلي نميشد فهميد، شخصيت اصلي بازي اسمش تراويس بود كه مياد توي يه بيمارستان دنبال دختري ميگرده كه ديروز توي آتيش سوزي سوخته بود و آورده بودنش توي اون بيمارستان.

در كل خيلي بود. من كه منتظرم نسخه نهايي بياد و كامل بازيش كنيم.
میشه بگین در آخر باید چه کاری بکنیم
من الان تو اون قسمتم که دختره میاد تو اینه....:cheesygri
ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر