بازی های Psp

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
اقای بین اینا کدوم بهتره؟
1.5 يا 2.71 Se يا 3.02 Oe يا 3.03 Oe يا 3.10 اصلا فرقی دارن؟
صد البته 3.10 oe از همشون بهتره.

خوب هر چي جلوتر ميره باگ ها و مشكلاتي كه فريمور هاي قبلي داشته برطرف شده و امكانات جديد تر اضافه شده.

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
ببخشید از دوستان کسی می دانه که چه بازی های روی 2.71 اجرا می شه؟
و بازی های psp را با چه قیمتی میشه حریداری کرد و از کجا؟
بازی های مثل tomb raider,metal gear solid,prince of persia
روی این ورژن مشکلی داره یا نه؟

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
ببخشید از دوستان کسی می دانه که چه بازی های روی 2.71 اجرا می شه؟
و بازی های psp را با چه قیمتی میشه حریداری کرد و از کجا؟
بازی های مثل tomb raider,metal gear solid,prince of persia
روی این ورژن مشکلی داره یا نه؟

مشكلي در اجراي بازي نيست. اگه هم به مشكلي بر خوردي ميتوني به 3.10 OE تبديل كني. كه ديگه هيچ مشكلي نيست.

در مورد بازي هم يكي از دوستان خوب اين انجمن به نام "هومن" با ايدي "Groos" هست بازي ها رو دونه اي 400 تومن ميفروشه.

لطفا اسم همه بازیهای سبک Tekken رو بگید
Mortal Combat رو هم امتحان كن.

karizma

کاربر سایت
Apr 22, 2006
335
نام
karizma
اقا من دیروز رفته بودم بخرم(لازم به گفتن است که من توی هند - دهلی زندگی میکنم) به یارو گفتم Oe 3,10 بده یارو گفت اخرین ور ژنش 2.82 میباشد که داشت با قیمت 170 تومن و 14 تومن برای کپی خور کردن رو هم میشه 184 تومن بخرم؟

gamekhor2007

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,643
نام
رضا
آقایون اگه من الان بخوام psp بخرم که بشه باهاش بازی هم کرد(بازی های قدیمی هم اجرا کنه) و بشه برنامه هم روش نسب کرد چه ورژنیشو باید بخرم؟2.5 یا 1.5 یا این ورژن جدیده؟چه پکی بهتر هستش؟در ضمن قیمت هم چنده؟

آخرین ویرایش:

gamekhor2007

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,643
نام
رضا
بچه ها یه چیز دیگه.این جریان بریک شدن چیه.منو تو فکر انداخته.یکی میگه بعد از یه مدت psp میسوزه!!! واقعا جریان چیه؟نه بخرم و بهد 1 ماه psp بسوزه

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
بچه ها ورژن 3.10 کچی خور شده؟:blushing: من از یکی شنیدم شده ولی صحت داره یا طرف بیخود گفته؟

بله شده اما اینطور که grooss می گفت این ورژن احتمال سوزندن PSP رو داره
بهتره شما 3.03 OE-C بریزی من که 1 ماه نیمی هست که گرفتم از اون موقع تا الان این روشه و همه ی بازی ها روش اجرا میشه

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
اقا من دیروز رفته بودم بخرم(لازم به گفتن است که من توی هند - دهلی زندگی میکنم) به یارو گفتم Oe 3,10 بده یارو گفت اخرین ور ژنش 2.82 میباشد که داشت با قیمت 170 تومن و 14 تومن برای کپی خور کردن رو هم میشه 184 تومن بخرم؟
Value Pack رو اين قيمت ميداد؟

بچه ها یه چیز دیگه.این جریان بریک شدن چیه.منو تو فکر انداخته.یکی میگه بعد از یه مدت psp میسوزه!!! واقعا جریان چیه؟نه بخرم و بهد 1 ماه psp بسوزه
نه بابا همچين چيزي نيست. احتمال بريك شدن توي زمان دانگريد كردن هست كه طرف خودش داره برات انجام ميده. پس مشكلي به هيچ وجه نيست.

بله شده اما اینطور که grooss می گفت این ورژن احتمال سوزندن PSP رو داره
بهتره شما 3.03 OE-C بریزی من که 1 ماه نیمی هست که گرفتم از اون موقع تا الان این روشه و همه ی بازی ها روش اجرا میشه
ميشه يه لينك از اين كه ميگي بدي؟

چون تا جايي كه من اطلاع دارم تا 3.03 دانگريد ميشن.

نكنه با 3.10 OE اشتباه گرفتي؟

آخرین ویرایش:

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
\ميشه يه لينك از اين كه ميگي بدي؟

چون تا جايي كه من اطلاع دارم تا 3.03 دانگريد ميشن.

نكنه با 3.10 OE اشتباه گرفتي؟

لینک نداره من با چتی که با ایشون کردم ازشون سئال کردم می تونی تو هم ازش سوال کنی هر چی باشه اون از من و شما بیشتز می دونه
در ضمن اونقدر حالیمه که با 3.10 OE اشتباه نگیرم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر