بازی های Psp

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,618
نام
محمدرضا
روی بسته بندی ننوشتن.باید همونجوری که تمبل گفت عمل کنی.الان 1.5 تو بازار نیست.فقط 1.52 و 2.5 و 2هست.از 2 به بالا نخر چون دانگرید نمیشه حتی اگه 2.01 بود.

T_A_M_B_A_L

مدیر سابق
کاربر سایت
Feb 2, 2006
936
نام
Milad
بازی Street Fighter

بازی :
Street Fighter Alpha 3 MAX
سبک :اکشن
کمپانی :کاپ کوم
تاری عرضه :7/2/2006
امتیاز از سایت Game Spot :امتیاز 8.2
عکس از Box Shot :

3852_1.JPG

و عکس هایی از صحنه های بازی :

32191_928337_20060206_screen020.jpg

24557_928337_20060206_screen004.jpg

Sasy360

کاربر سایت
Dec 5, 2005
858
نام
ساسان
نوشته شده توسط chalengeeverything:
روی بسته بندی ننوشتن.باید همونجوری که تمبل گفت عمل کنی.الان 1.5 تو بازار نیست.فقط 1.52 و 2.5 و 2هست.از 2 به بالا نخر چون دانگرید نمیشه حتی اگه 2.01 بود.
فرق این ورژن های مختلف مثل 1.5 و 2 وغیره چیه میشه توضیح بدی؟
این دانگرید چیه و به چه دردی میخوره؟

T_A_M_B_A_L

مدیر سابق
کاربر سایت
Feb 2, 2006
936
نام
Milad
منم زیاد نمیدونم ولی ...

نوشته شده توسط Sasy360:
فرق این ورژن های مختلف مثل 1.5 و 2 وغیره چیه میشه توضیح بدی؟
این دانگرید چیه و به چه دردی میخوره؟
دانگرید یعنی اینکه مثلا وزژن دستگاه شما 2 هست به وسیله ی دانگرید ورژن دستگاه رو به 1.5 تغیر میدن تا بتوانید مثلا بازی های کپی رو بازی کنید.(چون بازی های کپی فقط روی وريژن 1.5 اجرا میشن)
من خودمم دقیلا نمیدونم این ورژن ها واسه چیه ولی فکر کنم واسه اینه که نتونن دستگاه رو هک کنن وبازی ها رو به صورت کپی اجرا کنن !!!
درباره ی ورزن فکر کنم chalengeeverything بیشتر میدونه.

Sasy360

کاربر سایت
Dec 5, 2005
858
نام
ساسان
نوشته شده توسط T_A_M_B_A_L:
دانگرید یعنی اینکه مثلا وزژن دستگاه شما 2 هست به وسیله ی دانگرید ورژن دستگاه رو به 1.5 تغیر میدن تا بتوانید مثلا بازی های کپی رو بازی کنید.(چون بازی های کپی فقط روی وريژن 1.5 اجرا میشن)
من خودمم دقیلا نمیدونم این ورژن ها واسه چیه ولی فکر کنم واسه اینه که نتونن دستگاه رو هک کنن وبازی ها رو به صورت کپی اجرا کنن !!!
درباره ی ورزن فکر کنم chalengeeverything بیشتر میدونه.
یعنی ورژن 1.5 بلاتر از دو هست؟
این سونی برای هر محصولش هزارتا ورژن میزنه!
جالب اینجاست که این ورژن هاش با هم تفاوت خاصی ندارن!

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,618
نام
محمدرضا
ببینید سونی هنگامی که psp رو در ژاپن عرضه کرد با فرمور یا ورژن 1 عرضه کرد.در آمریکا با 1.5.
هکرها تونستن 1.5 رو هک کنن تا بازیهای کپی و امولاتور ها و حتی بازی های قدیمی کامپیوتر مانند دوم رو این کنسول اجرا بشه.سونی بعد از فهمیدن این موضوع ورژن 1.51 و 1.52 رو عرضه کرد.بعد از اون دیگه بازیهای کچی اجرا نمیشد تا اینکه سونی فرمور 2 را داد که 1 هفته نشده گروه MPH دانگریدر رو ساخت و عرضه کرد و با اون میشد 2 رو به 1.5 تغییر داد.
سونی که اطاین ماجرا خبر دار شد فوری ورژن ها 2.01 و 2.1 و 2.5 و 2.6 رو عرضه کرد که تا الان برای این ورژن ها دانگریدر نیومده.در ضمن یک هکر انگلیسی تونسته بوسیله بازی GTA بعضی از امولاتورها و بازی های قدیمی کامپیوتر رو روی psp اجرا کنه ولی هنوز بازیهای کپی اجرا نشدن.

من خودم دارم رو دانگرید 2.5 به 1.5 کار می کنم.حتی تونستم سیستم رو پول بزنم اما آخر کار ارور میده.چون سیستم خودم 2.5 است.یعنی اول 1.5 بود.

طبق خبرهایی که من دارم گروه MPH دانگریدر رو ساختن ولی منتظرن تا ورژن 3 رو سونی عرضه کنه تا دانگریدر رو عرضه کنن.

Sasy360

کاربر سایت
Dec 5, 2005
858
نام
ساسان
تا اونجایی که من فهمیدم پس این ورژن ها از نظر سخت افزاری و قدرت در اجرای بازی با هم تفاوتی ندارن
ولی اینو نمیفهمم چرا سونی با هک شدن Psp مخلفه؟ این طوری که به قابلیت هاش افزوده میشه!

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942

ببینید.....
یکی میخواد بره دوبی و من میخوام این محصول رو از Free Shop اونجا برام تهیه کنه.
اگه اون دستگاهی که میخره ورژنش از 2 بالاتر باشه من چه خاکی به سرم بریزیم؟؟(خاک رس!!!!!)
برای همین میخوام بهش بگم که ورژن پایین بگیره.
درثانی:طرف کمی آیکیوش پایینه.راستش رو بخواهید معمولا کسی سنش از 30 سال بالاتر بره آیکیوش میاد پایین.مگه اینکه گیمر باشه یا با کامپیوتر و اینترنت کار بکنه.
حالا میخوام بهش بگم که روی بسته فلان جاش اینو نوشته.اگه فلان چیز رو روش نوشته بود نخر.
میدونم که اگه طرف به فروشنه بگه ورژنش فلان باشه و اگه فروشنده بگه منظورتون چیه تواناییه بحث باهاش نداره.
پس یا نمیخره یا اگه بخره اشتبا میخره.
افتاد؟؟؟
پس یه راهنمایی بدین.
باتشکر.....

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
طبق خبرهایی که من دارم گروه Mph دانگریدر رو ساختن ولی منتظرن تا ورژن 3 رو سونی عرضه کنه تا دانگریدر رو عرضه کنن.
بدون چون و چرا منبعش رو بگو.
منبعش Wikipedia که نیست؟؟

آخرین ویرایش:

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,618
نام
محمدرضا
تو دبی ورژن 2 به پایین کمه اما ببینید من تا اونجایی که یادمه اولا که ورژن 2 اومده بود نوشته بودن اونجایی که بار کد و سریال رو نوشتن رو نگاه کنید اگه A نوشته بود بدونید 2 است.به نظرمن از همینجا بگیر.خاستی من از اصفهان برات میگیرم 260 یا 270 .تازه من یکی از بازاریا پرسیدم که دیگه 1.52 هم تو تهران نیست وباید از شیراز بگیریم.

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,618
نام
محمدرضا
ببین من تو سایت خودشون و چند تا سایت دیگه دیدم نوشته اونا منتظرن تا ورژن 3 عرضه بشه.البته اگه میخای Psp بگیری ریسک نکن چون معلوم نیست اینا دانگریدر رو بدن یا نه.در ضمن مطمین باش بازیهای کپی روی ورژنهای بالاتر تا مدتی دیگر اجرا میشه چون دیگه Psp با ورزن پایین تو بازار نیست.خدا رو چه دیدی شاید خودم تونستم بسازم.

Sasy360

کاربر سایت
Dec 5, 2005
858
نام
ساسان
آقا من یه چیزی رو نمیفهمم!
یعنی این ورژن های مختلف Psp از نظر سخت افزاری و گرافیکی با هم تفاوتی ندارن؟
اخه من اینو از فروشندش پرسیدم اونم دقیق نمیدونست
راستی رفتم قیمت کردم میگفت 360 تومن Giga پک
به نظرتون خوب میده گرون میده؟

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,618
نام
محمدرضا
خوب میده بخر.میشه آدرسش رو بدی چون من از یکی پرسیدم میگفت گیگیاپک تو بازار نیست.

سعی میکنم اون عکس رو پیدا کنم.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر