بازی های PlayStation Vita

Royal_Star

کاربر سایت
Nov 19, 2012
461
نام
Saeed Star
دوستان عزیز گرامی سلام .

چند تا سوال خیلی خیلی مهم دارم در مورد بازی fifa 13 ‌و fifa 14 و fifa 15 مخصوص کنسول ویتا ///

شنیدم که FIFA 15 آنلاین نداره درسته ؟؟

سوال مهم اینکه فرق بین بازی FIFA 13 و FIFA 14 و FIFA 15 در اصل چیه ؟؟ آیا فرق محسوسی بینشون هست که از خرید FIFA 13 منصرف شد ؟؟

بعد اینکه کدوم از نسخه 13 یا 14 قسمت Ultimate team رو دارند ؟؟ شنیدم FIFA13 داره درسته ؟؟

سوال بعدی اینکه ترکیب های جدید و نقل و انتقالات جدید برای FIFA 13 ویتا به روز و آپدیت میشه ؟؟

چون واقعیت یک نسخه FIFA 13 پیدا کردم موندم اینو بگیرم یا دنبال FIFA 14 ‌یا FIFA 15‌ باشم !!؟؟

ممنون میشم سریعتر جواب بدین ؟؟

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,034
نام
مازیار
دوستان sword art online ارزش خرید داره ...

30 دلار شارژ کردم و دارم میرم یه مکان دور افتاده نمیدونم ... پلازم رو شارژ کنم و یه بازی 20 دلاری بگیرم ... و چی بگیرم tales of heart ... hatsune miku یا ....

یا بی خیال پلاز بشم پرسونا 4 یا ffx یا فریدوم وارز رو بگیرم ... که نمیشه بی خیال پلاز شد

danganronpa هم دست دست کردم از دستم رفتم تخفیفای خوبی خورده بودن ...

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
راستش و بخواین تخفیف امسالش خیلی خوب نیست، جز یکی دو تا عنوانش باقیش یا تخفیفش خیلی کمه یا بازیهای چرتش و آف زده.
حالا این نظر من بود، تو خود سایت سونی هم خیلی ها گفته بودن.
اما منتظریم پرسونا تخفیف بخوره بگیریمش.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان sword art online ارزش خرید داره ...

30 دلار شارژ کردم و دارم میرم یه مکان دور افتاده نمیدونم ... پلازم رو شارژ کنم و یه بازی 20 دلاری بگیرم ... و چی بگیرم tales of heart ... hatsune miku یا ....

یا بی خیال پلاز بشم پرسونا 4 یا ffx یا فریدوم وارز رو بگیرم ... که نمیشه بی خیال پلاز شد

danganronpa هم دست دست کردم از دستم رفتم تخفیفای خوبی خورده بودن ...
Danganronpa جفتش عالیه انصافا
از بین اونام شنیدم Sword Art Online بدک نیست
ولی Tales Of Heart R بهتره ...
Hatsune هم اگر احلش هستی بازیش اتفاقا حال میده . خیلی معتاد میشی :/
Freedom Wars خوب نیست. به نظرم اون SS Delta بهتر بود از این ... من زیاد با بازیهای Arena حال نمیکنم الا Monster Hunter که واقعا عالیه ولی SS Delta به نسبت خوبه ..
FF هم گرفتی خواست باشه 6 گیگ تعریبا دانلود داره . هر بازیش 3 تا 3.5 گیگ دانلود داره.

soheilkitty

کاربر سایت
Sep 27, 2012
411
نام
soheil
call of duty ام 10 دلار شده .به نظرتون ارزش داره بگیرم؟ اصلا کسی انلاین دیگه بازی میکنه تو سروراش ؟ :d
خیلی وقته دست به ویتا نزدم .همش گیر انلاین bf4 ام :-b

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر