بازی های PlayStation Vita

metaler-soad

کاربر سایت
Jul 30, 2011
174
نام
Dani
دکمه Start + PS رو فشار بده همزمان
( راستی جای سوالتون اینجا نبود من خام شدم حواسم نبود جواب دادم :d )

شرمنده
تا باشه از این حواس پرتیا :D
تو فروم ویتا تنها تاپیکی که خیلی زود آپ میشه همین بود دیگه منم سوء استفاده کردم

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
شرمنده
تا باشه از این حواس پرتیا :D
تو فروم ویتا تنها تاپیکی که خیلی زود آپ میشه همین بود دیگه منم سوء استفاده کردم
دفعه بعد اخطار داده میشه تا بن بشی و سوء استفاده نکنی :d:bighug:
( شوخی کردم لول ) سال نو مبارک :)

2 تا خبر ( البته فکر نکنم کسی علاقه ای به این بازیا داشته باشه ... خودم دومی رو خیلی دوست دارم لول ) :
بازی Hyperdimension Neptunia Re;Birth قراره تابستان امسال عرضه بشه. هنوز اینکه بازی به صورت فیزیکی یا دانلود عرضه میشه اعلام نشده .

sega هم اعلام کرده HAtSune Miku Project Diva F 2nd رو به غرب میاره . اونطوری که گفتن ظاهرا فروشه بازی خیلی خوب بود برعکس انتظارات D: .

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
آره این من دموی Project Diva رو گرفتم خیلی حال داد :)) البته دخترا بیشتر خوششون میاد :d
دخترونه پسرونه نداره D:
بازیش خیلی اعتیاد اوره ×_×
کاشکی نسخه ویتا هم فیزیکی بدن . من انتظار نداشتم نسخه 1 رو اینگلیسی کنن برای همین japanese گرفته بود.
یه بازی ریتمیک دیگه هم ویتا داره DJ نمیدونم چیچی D: خیلی عالیه اونم ×_×

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
دخترونه پسرونه نداره D:
بازیش خیلی اعتیاد اوره ×_×
کاشکی نسخه ویتا هم فیزیکی بدن . من انتظار نداشتم نسخه 1 رو اینگلیسی کنن برای همین japanese گرفته بود.
یه بازی ریتمیک دیگه هم ویتا داره DJ نمیدونم چیچی D: خیلی عالیه اونم ×_×

منم دموی این دیوا رو گرفتم اصلا خوب نبود به نظرم...نه آهنگ هاش خوب بودن نه سیستم دکمه زنیش...من گیتار هیرو و راک بند خیلی دوست دارم ولی این اصلا یه جورایی انگار آهنگ هاش مال مهد کودک بودن....بله زیادیی دخترونه است به نظرم...زیادی هم شاد و سرخوشی بود...کاش یه راک بند بدن بجا اینا ولی مطمئن هستم پرسونا دنسینگ خیلی خوب میشه چون موزیک هاش فوق العاده اند

metaler-soad

کاربر سایت
Jul 30, 2011
174
نام
Dani
دفعه بعد اخطار داده میشه تا بن بشی و سوء استفاده نکنی :d:bighug:
( شوخی کردم لول ) سال نو مبارک :)

2 تا خبر ( البته فکر نکنم کسی علاقه ای به این بازیا داشته باشه ... خودم دومی رو خیلی دوست دارم لول ) :
بازی Hyperdimension Neptunia Re;Birth قراره تابستان امسال عرضه بشه. هنوز اینکه بازی به صورت فیزیکی یا دانلود عرضه میشه اعلام نشده .

sega هم اعلام کرده HAtSune Miku Project Diva F 2nd رو به غرب میاره . اونطوری که گفتن ظاهرا فروشه بازی خیلی خوب بود برعکس انتظارات D: .

سال نو تو هم مبارک آرمان جان ( فعلا که سال خوبی رو داشتی شدیدا چون فقط داره بازی ژاپنی میاد :D)
دیشب آپدیت کردم به 3.10 یه چنتا بازی جدید اومد تو استور که یه بازی از سونی اومد که فری هست destiny of spirits
دیدم کسی حرفی راجع بهش نزده گفتم بگم
تو پلاس هم monster hunter فر ی شد
که باز هم من با هیچ کدوم حال نمی کنم
میرم ویتا رو میفروشم آخر و یه 3DS میگیرم که حداقل یه چنتا بازی برا من داره :D

آخرین ویرایش:

GTGTA

کاربر سایت
Sep 23, 2013
200
سال نو تو هم مبارک آرمان جان ( فعلا که سال خوبی رو داشتی شدیدا چون فقط داره بازی ژاپنی میاد :D)
دیشب آپدیت کردم به 3.10 یه چنتا بازی جدید اومد تو استور که بازم من خوشم نمیاد ولی یه بازی از سونی اومد که فری هست destiny of spirits

این بازی strategy rpg اه و بازیش جوریه که با سلیقه اکثریت این سایت فکر می کنم جور در نیاد

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دیشب آپدیت کردم به 3.10 یه چنتا بازی جدید اومد تو استور که یه بازی از سونی اومد که فری هست destiny of spirits
تو پلاس هم monster hunter فر ی شد
که باز هم من با هیچ کدوم حال نمی کنم
میرم ویتا رو میفروشم آخر و یه 3DS میگیرم که حداقل یه چنتا بازی برا من داره :D
D: اره تازه بهترم داره میشه D: لول .
من بیشتر منتظره FEZ هستم ! چون خیلی دوست داشتم بازیش کنم . جالب به نظر میاد خیلی .
MH هم امشب باید بیاد. بدم نمیاد امتحان کنم اما فعلا درگیره چندتا بازی هستم .
3ds هم که همش Japanese لول ×_× ( یعنی اونهایی که منم دوست دارم همه جاپنی هست لول )

منم دموی این دیوا رو گرفتم اصلا خوب نبود به نظرم...نه آهنگ هاش خوب بودن نه سیستم دکمه زنیش...من گیتار هیرو و راک بند خیلی دوست دارم ولی این اصلا یه جورایی انگار آهنگ هاش مال مهد کودک بودن....بله زیادیی دخترونه است به نظرم...زیادی هم شاد و سرخوشی بود...کاش یه راک بند بدن بجا اینا ولی مطمئن هستم پرسونا دنسینگ خیلی خوب میشه چون موزیک هاش فوق العاده اند
همچین میگی زیادی و سرخوش بود انگاری Persona از این قاعده دور نیست و Rock Bank هم عزاداری هست D: >_< بازیهای اینطوری دیگه واقعا چیزی به اسمه دخترونه پسرونه رو نداره ! حالا دیگه با سلیقه جور در نمیاد به زود به خورد دخترونه بودنش ندید . الان مصلا Animal Crossing با این همه رنگ و وارنگی و نازیش فقط مخصوصه دختراست ؟ ×_×
کلا اینکه فروشه بازی خوب بود D: فنش نیستم ها اما خوشم اومد ×_×
من راستش چیزی از Persona ندیدم که جالب بزنه این Dancing all night . باید دید چطوری از اب در میاد . اکثریت اهنگهاش واقعا طوری نیست که به درده بازیهای ریتمیک بخوره احتمالا از همه P ها ریمکس اینا میکنن
ببینیم چه شود

metaler-soad

کاربر سایت
Jul 30, 2011
174
نام
Dani
من بیشتر منتظره FEZ هستم ! چون خیلی دوست داشتم بازیش کنم . جالب به نظر میاد خیلی .
3ds هم که همش Japanese لول ×_× ( یعنی اونهایی که منم دوست دارم همه جاپنی هست لول)
من یادم رفت اکانتت ماله کجا بود
FEZ تو اکانت من (آمریکا) اومده تازه تخفیف پلاس هم خورده :D (قشنگه بازیش؟ من عکساشو نگاه کردم و یه دمو دیدم ازش، بیشتر منو یاد آتاری انداخت :D)
MH مخفف اسم چه بازی هست (monster hunter)؟
3DS حداقل یه 2 تا ورژن اویل داره که میگن یکیش خیلی خوبه و یه سری بازی دیگه که واقعا بیشتر من دوست دارم ( تازه یه سری از ورژن های قدیمیش هم که هک شده )
فکر کنم یه مقدار بیشتر راجع به این کنسول دستی اینجا حرف بزنم هم حرفم بی ربط بوده به تاپیک هم بچه ها گزارش بدن کلا بن بشم :D

آخرین ویرایش:

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
3ds هم که همش Japanese لول ×_× ( یعنی اونهایی که منم دوست دارم همه جاپنی هست لول )

همچین میگی زیادی و سرخوش بود انگاری Persona از این قاعده دور نیست و Rock Bank هم عزاداری هست D: >_< بازیهای اینطوری دیگه واقعا چیزی به اسمه دخترونه پسرونه رو نداره ! حالا دیگه با سلیقه جور در نمیاد به زود به خورد دخترونه بودنش ندید . الان مصلا Animal Crossing با این همه رنگ و وارنگی و نازیش فقط مخصوصه دختراست ؟ ×_×
کلا اینکه فروشه بازی خوب بود D: فنش نیستم ها اما خوشم اومد ×_×
من راستش چیزی از Persona ندیدم که جالب بزنه این Dancing all night . باید دید چطوری از اب در میاد . اکثریت اهنگهاش واقعا طوری نیست که به درده بازیهای ریتمیک بخوره احتمالا از همه P ها ریمکس اینا میکنن
ببینیم چه شود

:)) نه بابا پرسونا کجاش این شکلیه؟این دیگه زیادی کارتونی بود فکر کنم درجه بندی سنیش مال منفی سه سال باشه بابا لول منظورم از دخترونه رنگ بندیش نبود منظورم نوع آهنگ هاش و خواننده اش بود....تو این نوع بازی های ریتمیک مهمترین عامل موزیک هست که این بازی اصلا موزیک هاش خوب نبود البته من نسخه دمو رو بازی کردم که فقط سه آهنگ داشت ولی از صدای خواننده تا موزیک تا صحنه های خود بازی به نظر من خیلییی چیپ بود ولی باز سلیقه افراد مختلف هست شاید یه سری این نوع آهنگ هارو دوست داشته باشن...پرسونا هرچقدر هم بازیش رو خراب کنن چون موزیک هاش فوق العاده ان به نظر من خوب بشه مگر اینکه موزیک هارو عوض کنن به قول تو....
راک بند هم عزاداری نیست ولی اون کجا آهنگ یه توپ دارم قلقلیه رو به ژاپنی ریتمیک بزنی و اون کجا برترین راک های دنیا رو ریتمیک بزنی;)

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
:)) نه بابا پرسونا کجاش این شکلیه؟این دیگه زیادی کارتونی بود فکر کنم درجه بندی سنیش مال منفی سه سال باشه بابا لول منظورم از دخترونه رنگ بندیش نبود منظورم نوع آهنگ هاش و خواننده اش بود....تو این نوع بازی های ریتمیک مهمترین عامل موزیک هست که این بازی اصلا موزیک هاش خوب نبود البته من نسخه دمو رو بازی کردم که فقط سه آهنگ داشت ولی از صدای خواننده تا موزیک تا صحنه های خود بازی به نظر من خیلییی چیپ بود ولی باز سلیقه افراد مختلف هست شاید یه سری این نوع آهنگ هارو دوست داشته باشن...پرسونا هرچقدر هم بازیش رو خراب کنن چون موزیک هاش فوق العاده ان به نظر من خوب بشه مگر اینکه موزیک هارو عوض کنن به قول تو....
راک بند هم عزاداری نیست ولی اون کجا آهنگ یه توپ دارم قلقلیه رو به ژاپنی ریتمیک بزنی و اون کجا برترین راک های دنیا رو ریتمیک بزنی;)
درجه سنی که هنوز معلوم نشده D: اما من تبلیغات japanese رو دیدم خیلی شاد بود D: لول.
خب این سلیقه خودت هست D: مگرنه من سلیقه شخصی نگفتم . از نظر کلی گفتم این Hatsune Miku کم خواننده ای نیست D: یعنی انقدر معروف هست براش بازی ساختن . یک خواننده مجازی معروف هست D: لول.

من یادم رفت اکانتت ماله کجا بود
FEZ تو اکانت من (آمریکا) اومده تازه تخفیف پلاس هم خورده :D (قشنگه بازیش؟ من عکساشو نگاه کردم و یه دمو دیدم ازش، بیشتر منو یاد آتاری انداخت :D)
MH مخفف اسم چه بازی هست (monster hunter)؟
3DS حداقل یه 2 تا ورژن اویل داره که میگن یکیش خیلی خوبه و یه سری بازی دیگه که واقعا بیشتر من دوست دارم ( تازه یه سری از ورژن های قدیمیش هم که هک شده )
فکر کنم یه مقدار بیشتر راجع به این کنسول دستی اینجا حرف بزنم هم حرفم بی ربط بوده به تاپیک هم بچه ها گزارش بدن کلا بن بشم :D
FEZ شاهکاره D: لول ..... ×_×
اره Monster Hunter.

metaler-soad

کاربر سایت
Jul 30, 2011
174
نام
Dani
درجه سنی که هنوز معلوم نشده D: اما من تبلیغات japanese رو دیدم خیلی شاد بود D: لول.
خب این سلیقه خودت هست D: مگرنه من سلیقه شخصی نگفتم . از نظر کلی گفتم این Hatsune Miku کم خواننده ای نیست D: یعنی انقدر معروف هست براش بازی ساختن . یک خواننده مجازی معروف هست D: لول.

آقا صحبت از rock band o guitar hero شد مثل اینکه
کباب شدم یعنی این ویتا اگه فقط یه نسخه از این 2 تا بازی رو داشت من دیگه چیزی نمی خواستم
guitar hero برا من مثه final fantasy و هزاران بازیه ژاپنی و RPG میمونه که شما دوست داری آرمان جان :D ( فقط از لحاظ علاقه با هم مقایسه کردمشون ها ) نگید چه ربطی به هم دارن

erfan0o0

کاربر سایت
May 31, 2012
176
نام
عرفان
سلام دوستان خواستم بپرسم بازی های ویتا مثل کیلزون رو میشه توی پایتخت پیدا کرد/؟؟من توی شهر خودمون که پیدا نکردم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر