بازی های PlayStation Vita

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
منم منتظرم
برای ps3 اومده ولی چون حجمش زیاده و تروفی هم نمیتونم بگیرم
منتظرم رو ویتا بگیرم >:)

چرا رو پلی 3 تروفی نمیده!!!
اگه دستگاهت اوریج هست که میتونی وصل شی و تروفی هاتو سینک کنی اگرهم کپی خور هست که الا روگرو 4.55 اومده باز میتونی راحت وصل شی:|

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
چرا رو پلی 3 تروفی نمیده!!!
اگه دستگاهت اوریج هست که میتونی وصل شی و تروفی هاتو سینک کنی اگرهم کپی خور هست که الا روگرو 4.55 اومده باز میتونی راحت وصل شی:|

آره چون کپی خوره من 4.46 ریباگ هستم
حوصله ندارم اپدیتش کنم :d
همون ویتا رو ترجیح میدم x_X

gunner7

کاربر سایت
Mar 25, 2012
635
نام
مهراد
دوستان یه سوال،3 ماه هم از 2014 گذشت. چرا هیچ عنوان AAA First Party معرفی نمیشه یا نمیاد یه خورده هایپ بشیم؟؟؟ :|
دقیقا:|من خودم حدس میزدم تو gamescom معرفی بشه که ضایع شدیم!فکر کنم رفته برا E3!شایدم فردا تو GDC معرفی بشه:d
علاوه بر این یه بازی منحصر به فرد مثل LBP یا Tearaway هم باید بیاد که امیدوارم سونی فقط به Murasaki baby بسنده نکرده باشه:|

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
دقیقا:|من خودم حدس میزدم تو gamescom معرفی بشه که ضایع شدیم!فکر کنم رفته برا E3!شایدم فردا تو GDC معرفی بشه:d
علاوه بر این یه بازی منحصر به فرد مثل LBP یا Tearaway هم باید بیاد که امیدوارم سونی فقط به Murasaki baby بسنده نکرده باشه:|

Gamescom 2013 رو که بیخیال.گفتیم حالا سرشمون به PS4 گرمه. ولی دیگه E3 و Gamescom امسال باید یکی دو تا عنوان تاپ معرفی کنن. :) امیدوارم فکمونو بیارن کف زمین.:d

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
Persona 3 The Movie #2 Japanese release date set
______
P3M2-June-7-Date.jpg

__
بچه ها کسی تا حالا فیلم Persona رو دیده ؟! چطوریه ؟! خوبه ؟ ارزش داره نگاه کنم ! ؟
این فیلم قراره دو روز بعد از انتشار Persona Q بره روی پرده سینما !

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
______
P3M2-June-7-Date.jpg

__
بچه ها کسی تا حالا فیلم Persona رو دیده ؟! چطوریه ؟! خوبه ؟ ارزش داره نگاه کنم ! ؟

والا من فقط یه انیمه ازش دیدم که خیلی بی درو پیکر بود و نصفه دراپش کردم
ولی فکر کنم فیلمش جالب باشه :d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان یه سوال،3 ماه هم از 2014 گذشت. چرا هیچ عنوان AAA First Party معرفی نمیشه یا نمیاد یه خورده هایپ بشیم؟؟؟ :|
از من میپرسید اگر AAA باشه احتمالا یا از داخله سونی هست و یا یکی از بازیهای قدیمی رو روی ویتا پرت میکنن D:
بازیهای جدید و انحصاری که فعلا فقط JApan میسازه ... انصافا هم کارشون بد نیست. بازیهای YS و Danganronpa خیلی عالی بودن ....همچنین FF هم که واقعا عالی هست D: اینام یه جورایی AAA محسوب میشن چون متای همه بالای 84 بوده D: لول

______

__
انیمه Persona 3 Trinity بدک نبود اما P4 رو یه جوری انیمش رو ساختن که حتما باید بازی رو کرده باشی تا بتونی ازش لذت ببری D:

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
از من میپرسید اگر AAA باشه احتمالا یا از داخله سونی هست و یا یکی از بازیهای قدیمی رو روی ویتا پرت میکنن D:
بازیهای جدید و انحصاری که فعلا فقط JApan میسازه ... انصافا هم کارشون بد نیست. بازیهای YS و Danganronpa خیلی عالی بودن ....همچنین FF هم که واقعا عالی هست D: اینام یه جورایی AAA محسوب میشن چون متای همه بالای 84 بوده D: لول

انیمه Persona 3 Trinity بدک نبود اما P4 رو یه جوری انیمش رو ساختن که حتما باید بازی رو کرده باشی تا بتونی ازش لذت ببری D:

آخه آرمان پورت کردن که به نظر من نباید جز بازی یرای اون کنسول محسوب بشه. مثلا GOW داره پورتش میاد.خوب یا بدشم کاری ندارم که داره میاد ولی به نظرت یه عنوان که مستقل برای خودش باشه خوب تر نیست؟ حداقل اگه بتونن Uncharted 2 رو پورت کنن حالا یه چیزی.:x(که بعید میدونم)

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
آخه آرمان پورت کردن که به نظر من نباید جز بازی یرای اون کنسول محسوب بشه. مثلا GOW داره پورتش میاد.خوب یا بدشم کاری ندارم که داره میاد ولی به نظرت یه عنوان که مستقل برای خودش باشه خوب تر نیست؟ حداقل اگه بتونن Uncharted 2 رو پورت کنن حالا یه چیزی.:x(که بعید میدونم)
منظورت اگه انحصاری هست فکر نمیکنم third party های غربی علاقه زیادی به ساخت بازیهای انحصاری روی ویتا داشته باشن مگر اینکه تک و توک چیزی معرفی بشه . فعلا سازنده های japanese فقط دارن روی ویتا بازیهای انحصاری میدن ...
عنوانه مستقل که 100% خوب هست مثل Uncharted - TearAway اینها اما خب این کار رو فعلا بیشتر خوده Sony آنجام میده تا شرکتهای دیگه ... دلیلشم فروشه کمه ویتا هست . باید فروشه یک بازی تضمین بشه تا بازی رو روی ویتا بیارن... همین الان هم بگی نگی BorderLands II فروشش به نظره من تضمین شده نیست چون خیلی از Ps3 دارها بازی کردن رفته ... نمیدونم چی دلیلی برای عرضه اش هست کلا بعد از این همه مدت . اما وضعیت فعلا همینه
بازیهای درست حسابی بیشتر از Japan سروکلشون داره پیدا میشه که انصافا YS و Dangand و FF خالی از لطف نیستن حالا JRPG کم طرفداره ایران بحثش فرق داره ... اما فروششون خوب هست D: بیشتر NIS و Xseed Games دارن ساپورت میکنند.
نهایتا Konami - Ubi - EAباشن که روی ویتا بازی دیگه ای بدن . به نظرم شانس دیدن بازی از R* و اینا کمه D:

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
منظورت اگه انحصاری هست فکر نمیکنم third party های غربی علاقه زیادی به ساخت بازیهای انحصاری روی ویتا داشته باشن مگر اینکه تک و توک چیزی معرفی بشه . فعلا سازنده های japanese فقط دارن روی ویتا بازیهای انحصاری میدن ...
عنوانه مستقل که 100% خوب هست مثل Uncharted - TearAway اینها اما خب این کار رو فعلا بیشتر خوده Sony آنجام میده تا شرکتهای دیگه ... دلیلشم فروشه کمه ویتا هست . باید فروشه یک بازی تضمین بشه تا بازی رو روی ویتا بیارن... همین الان هم بگی نگی BorderLands II فروشش به نظره من تضمین شده نیست چون خیلی از Ps3 دارها بازی کردن رفته ... نمیدونم چی دلیلی برای عرضه اش هست کلا بعد از این همه مدت . اما وضعیت فعلا همینه
بازیهای درست حسابی بیشتر از Japan سروکلشون داره پیدا میشه که انصافا YS و Dangand و FF خالی از لطف نیستن حالا JRPG کم طرفداره ایران بحثش فرق داره ... اما فروششون خوب هست D: بیشتر NIS و Xseed Games دارن ساپورت میکنند.
نهایتا Konami - Ubi - EAباشن که روی ویتا بازی دیگه ای بدن . به نظرم شانس دیدن بازی از R* و اینا کمه D:

همون منظورم اینه که خود سونی بده بیرون بازیای خوب رو.:x امیدوارم کونامی هم یه سایلنت هیل تپل بده برای ویتا یه حالی بکنیم. اصلا نامردیه این کنسول بازی ای مثل Silent Hill نداشته باشه. :| (BOM رو که جزء سایلنت هیل نمیدونیم:-&):d

soheilkitty

کاربر سایت
Sep 27, 2012
411
نام
soheil
به نظر من کسایی که kz بخش انلاینشو رو ویتا بازی کردن . لذت بازی انلاین رو ویتا متوجه شدن و مطمئنا فروش borderland 2 ام خوب خواهد بود . منکه تو لیست خرید خودم هست . مخصوصا بخش coop اش باید خیلی خوب باشه و این سبک بازیا رو ویتا خیلی تجربه جالبیه :x

MASOUD_H

کاربر سایت
Aug 6, 2012
46
نام
Telegram: @Coldplay1996
یکم بی انصافی شده در حق بعضی از طرفدارای پی اس ویتا همش بازی نقش افرینی ژاپنی عرضه میشه :( همین persona 4 مثلا همه میگن خوبه فکر میکنم که گیم پلی متفاوتی داره یعنی یجا فوتبال بازی میکنی یجا دشمن می کشی درسته؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
یکم بی انصافی شده در حق بعضی از طرفدارای پی اس ویتا همش بازی نقش افرینی ژاپنی عرضه میشه :( همین persona 4 مثلا همه میگن خوبه فکر میکنم که گیم پلی متفاوتی داره یعنی یجا فوتبال بازی میکنی یجا دشمن می کشی درسته؟
D: چی ؟ متوجه نشدم D:
فوقتبال و دشمن کشی کجا بود ؟
Persona 4 یه بخشش حالت زندگی کردن روزمره هست و یک بخش هم dungeon و نبرد D: و در شاهکار بودنش شکی نیست
خب امسال برای اونایی که بازیهای غربی میخوان فعلا یک Borderlands II رو داریم و Sly و GOW تا ببینیم Sony چه برنامه ای داره . بقیه دیگه متاسفانه JRPG هستن . الان YS هم خیلی خوبه !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر