بازی های PlayStation Vita

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
پس یعنی بازیش حرف نداره :D :D !
--
ویتا 2000 برای غرب هم معرفی شد :D خیلی رنگ زردشو دوست دارم :D شاید در آینده ای دور یکی بگیرم ! ( وقتی که خوب قیمتاشو پایین آوردند ) اونم منتظرم یه دلیل خوبی پیدا کنم که بگیرمش وگرنه همچنان هیچ علاقه ای به این کنسول ندارم :D
آی baw لول ! همه گفتن خوب نیست دیگه D: حالا چون من راضی نیستم شد عالی D: لول
حالا من از مبارزتاش بدم نیومد. اما سیستم map خیلی گیچ کننده هست . در کنارش داستان و gameplay بازی خیلی حوصله سربر بود . حسش نیومد اصلا تمومش کنم ...

نه زرد چه کاریه ؟ شما یک دونه صورتی با طرحه گل گلی بخر D: بتمن هم روش بخر D:

INCENT∇

کاربر سایت
Dec 12, 2013
333
نام
مهران
شما یک دونه صورتی با طرحه گل گلی D:

از اینا ؟

86010509237938966346.jpg

منم ده دلار کمتر شه بتمنو میگیرم، به عنوان یه PSM بهش نگاه کنیم بازی خوبیه. از بتمن گیملافت که خیلی بهتره! اونو من با جون و دل بازیش میکردم!

- - -ویرایش - - -

Armaaaan :)) ويتا ٢٠٠٠از ويتاي معمولي تو كرج گرون تره:|

مگه تو کرج اومده ؟

البته که اگر بیاد خاصیت طبیعت فروشنده های ایرانی اینه که گرون تر بدن، اما نمیدونم برای این گرونی دیگه چه توجیهات عجیب و غریبی میخوان سر هم کنن؟!

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
آره مهران در دو رنگ سفید و سیاه یه چیزایی هم رو جعبه ـش نوشته بود من ندیدم ! ( دوتاشم کنار هم بود پرسیدم 2000 ـه گفت آره ( راستم میگفت چون مدل اسپیکرا عینه 2000 بود و دکمه های زیر 4 دکمه اصلی هم گرد شده بودن ) )

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
آره مهران در دو رنگ سفید و سیاه یه چیزایی هم رو جعبه ـش نوشته بود من ندیدم ! ( دوتاشم کنار هم بود پرسیدم 2000 ـه گفت آره ( راستم میگفت چون مدل اسپیکرا عینه 2000 بود و دکمه های زیر 4 دکمه اصلی هم گرد شده بودن ) )
رلیزه جاپن نبوده ؟؟؟

از اینا ؟

دقیقا از همین ها ! خیلی خوشگه D: لووووووووووووووووووووووووووووووووووووول

بازی Mind Zero هم در سبک RPG هم تایید شد. قراره امسال عرضه بشه و 40 دلار هم قیمت داره . فعلا عکسی ازش پیدا نکردم !

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
پول بیشتر بدی دستگاه داغون تر بگیری؟؟؟
من خودم صفحه نمایش خیلی واسم مهمه خیلی پس اون یه ساعت باتری و سبک تر شدن و نازک تر شدن رو به کیفیت صفحه نمایش ترجیح نخواهم داد...در ضمن بدنه ویتا قدیمی شفاف و این جدیدها مات شدن کیفیت ساخت قبلی بهتره جای سوالی نیست...
آرمان منم ویتا گل منگولی میخوام...این اسکین هارو از کجا گیر آوردن؟؟؟لول ویتا فقط مشکیش قشنگه:)

powvex

کاربر سایت
Sep 18, 2010
103
4 تا گیم از Curve Studios حراج خورده اند شدند 15 تا برای پلاس هم 14 دلار. هر کی دوست داشت بگیره:
[LTR]Curve Studios Mega Bundle:

Thomas Was Alone
Stealth Inc
Lone Survivor
Proteus[/LTR]

italodance

کاربر سایت
Dec 8, 2013
211
نام
سام
اين يارو Stephane Gravel سازنده بازي The Amazing Spider-Man 2 خيلي رو مخم رفته, امروز باش دعوا كردم,خوب امده بازيش رو رسما معرفي كرده و گفته فقط براي PS4 و PS3 مياد و هممون ميدونيم كه يكش را واسه ويتا هم داده بودند:

The Amazing Spider-Man 2: Building a Better Playground – PlayStation.Blog

بعد من و چند نفر اعتراض كرديم كو ويتاش, گفت:

You will be able to play the PS4 version of the game on your PS Vita using remote play, with optimized controls.

بعد من هم جدا دوباره بش اعتراض كردم

ببينم جواب چي داره باز بده.....:evil:

اعصاب ادم رو خورد مي كنند....:evil::evil:

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
اين يارو Stephane Gravel سازنده بازي The Amazing Spider-Man 2 خيلي رو مخم رفته, امروز باش دعوا كردم,خوب امده بازيش رو رسما معرفي كرده و گفته فقط براي PS4 و PS3 مياد و هممون ميدونيم كه يكش را واسه ويتا هم داده بودند:

The Amazing Spider-Man 2: Building a Better Playground – PlayStation.Blog

بعد من و چند نفر اعتراض كرديم كو ويتاش, گفت:

بعد من هم جدا دوباره بش اعتراض كردم

ببينم جواب چي داره باز بده.....:evil:

اعصاب ادم رو خورد مي كنند....:evil::evil:

اتفاقا بهتر! با اون افتضاحی که اونا سره شماره یک بار اوردن همون بهتر که به یه ریموت با Optimized Controls بسنده کردن

INCENT∇

کاربر سایت
Dec 12, 2013
333
نام
مهران
بازی خیلی قشنگیه Amazing Spiderman 2، تریلرشو حتما دیدید،برخلاف نسخه ی قبل شب های قشنگی داره! برای ریموت پلی Unlockable های بیشتر هم گذاشتن (فکر کنم منظور فقط لباس ها یا آت فیتس های بیشتر باشه!) ، انگار که کلا جای پورت دارند روی ریموت پلی و آیتم های اضافی بازی ها با این ویژگی تمرکز میکنند:

The Amazing Spider-Man 2 to Feature Remote Play, More Unlockable Costumes | DualShockers

چند وقت پیشم همچین موضوعی برای The Witcher 3 پیش اومد، صحبتای کارگردانش راجع به ریموت پلی و آپتیماز بازی برای این قابلیت ویتارو از لینک های زیر بخونید:

The Witcher 3 on PS Vita will have 'flexible and universal' controls, says game director -- PlayStation Universe

The Witcher 3: Wild Hunt Will Play Like a Dream on PS Vita - Push Square

زین پس جای واژه ی غریب پلی استیشن ویتا بگویید ریموت پلیر پلی استیشن!

البته من که بدم نمیاد، اینطوری از شر بی اعتنایی های سونی و دولوپرها نسبت به ویتا خلاص میشم، جای خرج 40 دلار زبون بسته پای یه بازی هندهلد با ده دلار بیشتر پولم رو خرج بازی های بزرگتر و کامل تری میکنم؛ حالا کنارشم اگر سالی یه بار یه بازی خوب اونم بدون افت فریم واسه ویتا اومد اونم شاید گرفتیم.

italodance

کاربر سایت
Dec 8, 2013
211
نام
سام
بابا بي شوخي خوب نيست چي ميگيد :( اين ريموت پلي اين ويتا را ميكشه

دعواي ما هم سر اينه اولا ريموت اينترنت خيلي پر سرعت ميخواد كه تو ايران نيست

دوما ويتا يك كنسول پرتابل هست انجا هم به سوني تذكر دادم گفتم ويتا فقط جلوي ايتنرنت خونه كه نيست من تو خونه دارم ميبرم سر كار ميرم تو مترو ميرم خونه رفقا و.......همه جا كه اينترنت مافوق سرعت نيست حتي تو همون امريكاش ...

INCENT∇

کاربر سایت
Dec 12, 2013
333
نام
مهران
بابا بي شوخي خوب نيست چي ميگيد :( اين ريموت پلي اين ويتا را ميكشه

دعواي ما هم سر اينه اولا ريموت اينترنت خيلي پر سرعت ميخواد كه تو ايران نيست

دوما ويتا يك كنسول پرتابل هست انجا هم به سوني تذكر دادم گفتم ويتا فقط جلوي ايتنرنت خونه كه نيست من تو خونه دارم ميبرم سر كار ميرم تو مترو ميرم خونه رفقا و.......همه جا كه اينترنت مافوق سرعت نيست حتي تو همون امريكاش ...

تو خونه که اینترنت نمیخواد سام، تو خونه با Gaikai بدون اینترنت ریموت پلی بازی کن، بیرون از خونه هم بازی های ویتارو! سونی از این حرفا گوشش پره، چند وقت پیش باز پتچر گفت که: "تا وقتی که سونی یه سوپرایز درست و حسابی و خوب نداشته باشه فکر نمیکنیم بتونه به فروش PSP برسه"؛

سونی هم برگشت گفت: "لازم نکرده شما نگران ویتا باشید، ما مفتخریم که این محصول رو پشتیبانی میکنیم و کسب و کار خوبی هم داریم باهاش؛ شما یک نفر رو هم نمی تونی پیدا کنی که این محصول (ویتا) رو خریده باشه و ازش نا امید شده باشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"

اما در آخر سونی حرف امیدوارکننده ای زده: "There’s more and more announcements in the pipeline, and we’ll release them as appropriate"، باید صبر کرد.

Sony: "We Don't Think the Vita's Going to Sell as Well as PSP," Unless There's a Pleasant Surprise - PlayStation LifeStyle

اما دم پتچر گرم حقیقتا این روزا داره بدجوری سربه سر سونی میذاره، اگر این سربه سر گذاشتن هاش نبود اون خط پایانی و خبر خوش از سونی رو نمیشنیدیم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر