بازی های PlayStation Vita

INCENT∇

کاربر سایت
Dec 12, 2013
333
نام
مهران
78644324604004088369.jpg

طبق آخرین توئیت های سازندگان، انتظار میرود که شماره ی دوم از اکشن جنجالی Hotline Miamiبا نام Wrong Number تا سومین سه ماهه ی سال 2014 (سه شنبه 30 سپتامبر و 8 مهرماه) برای PC،Mac و لینوکس و بطور همزمان برای کلیه پلتفروم های سونی معرفی شود، اما نسخه های پلی استیشن هنوز در فرایند تست کیفی هستند و شاید دیرتر منتشر شوند.

همچنین هنگام انتشار نسخه های پلی استیشن قابلیت Cross-Buy وجود خواهد داشت.

93769127747024693589.jpg
39997464331758986825.jpg

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
Hot Line Miami واقعا هم جنجالی بود ! احتمالا شماره دومش خارق القعاده باشه D: کاشکی زودتر از این حرفها میومد. من که خیلی منتظرش هستم . 100% روزه اولی میخرمش ....

BlazBlue: Chrono Phantasma هم برای ویتا تایید شده و 24 اپریل توی جاپن عرضه میشه که احتمالا امسال برای غرب هم بزننش. در ضمن بازی dlc هاش هم share میشه اما cross buy نداره ! اینم رفت تولیسته خرید ... نمیدونم کسی اینجا BlazBlue رو بازی کرد یا نه اما بدون شک به نظره من بهترین fighting روی ویتا هست....

soheilkitty

کاربر سایت
Sep 27, 2012
411
نام
soheil
smart a s s با اینکه رایگان شده هنوز تو لیست پلاس نیومده اما سرچ که کردم بازیو برام اوورد و بازی free زده . گذاشتم دانلود شه . اگه هنوز تو لیستتون نیومده سرچش کنید :d

بازی assassin creed libertation ام شده 13.49 فکر کنم به زودی بیاد تو پلاس

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,839
نام
مرتضی
smart a s s با اینکه رایگان شده هنوز تو لیست پلاس نیومده اما سرچ که کردم بازیو برام اوورد و بازی free زده . گذاشتم دانلود شه . اگه هنوز تو لیستتون نیومده سرچش کنید :d

بازی assassin creed libertation ام شده 13.49 فکر کنم به زودی بیاد تو پلاس

همیشه بازیا چند ساعت زودتر از اینکه تو لیست پلاس بیان فری میشه. الان بازی ها ریجن2 هم فری شدن

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
اگه قند شکن دارید حتما این دو تا ویدئو از بازی های ویتا 2014 ببینید ...

youtube.com/watch?v=IWNZCMyaUbw

youtube.com/watch?v=ojDyfB7tycM

من که افسردگی گرفتم ... باید حتما باز برم سر کار چون بودجم کفاف این همه بازی رو نمیده ... تازه این لیست همه بازی ها نیست تازه به جز بازی هایی که تو 6 ماه اینده معرفی میشن ...

خیلی خوبه اینطوری پیش بره ...

INCENT∇

کاربر سایت
Dec 12, 2013
333
نام
مهران
من :) حالا اينقدر بده؟

آره، نقد مرتضی رو بخون:

بازی‌سنتر | نقد و بررسی | PSVita | Batman: Arkham Origins Blackgate | سقوط یک ابر قهرمان

نقطه قوت ندارد !!

البته سیستم مبارزاتش مثل اینکه خوبه اما مشکل داره، باید وایستی تو پلاس فری شه؛ گول این تخفیفاتو نخور 10 دلارم نمی ارزه.

powvex

کاربر سایت
Sep 18, 2010
103
آره، نقد مرتضی رو بخون:

بازی‌سنتر | نقد و بررسی | PSVita | Batman: Arkham Origins Blackgate | سقوط یک ابر قهرمان

نقطه قوت ندارد !!

البته سیستم مبارزاتش مثل اینکه خوبه اما مشکل داره، باید وایستی تو پلاس فری شه؛ گول این تخفیفاتو نخور 10 دلارم نمی ارزه.

منم خوشم نیومد، ولی اینجا کلی طرفدار داره. تو تاپیکش دنبال کنید...

italodance

کاربر سایت
Dec 8, 2013
211
نام
سام
امروز داشتم يك خبر قديمي از سايت شايعه پراكنى VGLeaks
ميخوندم كه اشاره به توليدات اينده شركت UBiSoft
داشت كه اتفاقا 2 تا از 3 تاش تاحالا درست اب در امده بود سومى اشاره به بازى Rainbow Six Patriots براى ويتا مي باشد كه شانس بالايي براى معرفى دارد البته تاريخ انتشار ميره واسه 2015:

Rumor: Far Cry 4 coming Q1 2014, Rainbow Six on PS Vita and AC3: Liberation headed to PSN/XBLA - VGLeaks

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
تاپیک کلا 4 - 5 نفر بیشتر نظر ندادن یکیشون هم آرمان هست که خیلی راضی به نظر نمیرسه !

پس یعنی بازیش حرف نداره :D :D !
--
ویتا 2000 برای غرب هم معرفی شد :D خیلی رنگ زردشو دوست دارم :D شاید در آینده ای دور یکی بگیرم ! ( وقتی که خوب قیمتاشو پایین آوردند ) اونم منتظرم یه دلیل خوبی پیدا کنم که بگیرمش وگرنه همچنان هیچ علاقه ای به این کنسول ندارم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر