بازی های PlayStation Vita

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
یه بازی داره واسه ویتا میاد به اسم monster monpiece موندم واقعا ویتا از نظر بازی زاپنی داره میترکونه:d>:)

- - -ویرایش - - -

خوب سونی دیروز تاریخ و قیمت بازیهای اینده رو اعلام کرد که PS+ ها مشمول تخفیف می شوند:

52ddfc0947c02.jpg

DBZ که گرونه...

نکته جالب جایزه دادن سونی برای خرید این بازیهاست که در قبال خریدتان به اعتبارتان وجه نقد ریخته می شود

مثلا اگر 4 عنوان و همگی رو بخرید 10 دلار به شما تعلق می گیرد

همین الان تو یه سایت خوندم که اگه 2 تا بازی بخری سونی بهتون 3 دلار بر میگردونه اگه 3 تا بخری 6 دلار و اگه 4 تا بازی رو بخری بهتون 10 دلار برمیگردونه.

powvex

کاربر سایت
Sep 18, 2010
103
اصل قضیه:
[LTR]
anyone who purchases two or more PS Vita PLAY games from January 21st through February 17th will receive a bonus SEN wallet credit.
  • Buy any 4 PS Vita PLAY games to get $10
  • Buy any 3 PS Vita PLAY games to get $6
  • Buy any 2 PS Vita PLAY games to get $3
[/LTR]

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
من دموی دراگون بال رو گرفتم گرافیکش خوب بود ولی گیم پلی نداشت افتضاح...من الان نسخه اول psp دراگون رو دارم بازی میکنم گیم پلی فوق العاده جذابی داره کومبو های خوب گرافیک سل شید عالی مبارزه هاش هم به شکل کمبات و ....هست مثل این دراگون جدیده سوم شخص نیست....اصلا این دراگون جدیده یه جور بازی هواپیمایی محسوب میشه تا فایتینگ واقعا مسخره بود اکشنش افتضاحه خیلی بده یه بازی اینقدر افت کنه به نظرمن طرفش نرید

powvex

کاربر سایت
Sep 18, 2010
103
من دموی دراگون بال رو گرفتم گرافیکش خوب بود ولی گیم پلی نداشت افتضاح...من الان نسخه اول psp دراگون رو دارم بازی میکنم گیم پلی فوق العاده جذابی داره کومبو های خوب گرافیک سل شید عالی مبارزه هاش هم به شکل کمبات و ....هست مثل این دراگون جدیده سوم شخص نیست....اصلا این دراگون جدیده یه جور بازی هواپیمایی محسوب میشه تا فایتینگ واقعا مسخره بود اکشنش افتضاحه خیلی بده یه بازی اینقدر افت کنه به نظرمن طرفش نرید

چه بد، تازه داشتم دموشو میریختم ها!!

INCENT∇

کاربر سایت
Dec 12, 2013
333
نام
مهران
نمایش 13 عنوان از بهترین های موتور گرافیکی Unity که اخیرا" سازندگانش بخاطر پشتیبانی کامل سونی از موتورشون تشکر کردند:

[video=aparat;Yk6yL]http://www.aparat.com/v/Yk6yL[/video]

دوتا از بازی های Ballistic و Dead Trigger 2 ویدئو باید تو ویتا خیلی جذاب تر باشند، البته بعضی از بازی های خوبشم مثل Deus EX: The Fall ، Dreamfall Chapters ، و Rain رو جا انداخته، اگر عُرضه کنن در کنار بازی های ویژه ی ویتا این بازی هام آینده ی خوبی برای ویتا می تونن بسازند.

soheilkitty

کاربر سایت
Sep 27, 2012
411
نام
soheil
این بازی sine mora چه باحاله رو ویتا حال میده من رو pc بازی کرده بودم اصلا حال نداد بازیو remove کردم اما بازی رو ویتا یه چیزه دیگه اس از plus متچکرم برا بازی مجانی lol النته این بازی قدیما free شده بود :d

powvex

کاربر سایت
Sep 18, 2010
103
این بازی sine mora چه باحاله رو ویتا حال میده من رو pc بازی کرده بودم اصلا حال نداد بازیو remove کردم اما بازی رو ویتا یه چیزه دیگه اس از plus متچکرم برا بازی مجانی lol النته این بازی قدیما free شده بود :d

من اشتباه بزرگی کردم وقتی مجانی بود نگرفتمش. منم خیلی خوشم اومد ولی سخت بود تو هاردش.

Worms™: Battle Islands برای پلاس مجانی گردید. بگیریدش بدک نیست. خاطرات جوانی...

راستی Sound Shapes چیه؟ بازیه؟ یا برنامه؟

Last edited by a moderator:

soheilkitty

کاربر سایت
Sep 27, 2012
411
نام
soheil
من اشتباه بزرگی کردم وقتی مجانی بود نگرفتمش. منم خیلی خوشم اومد ولی سخت بود تو هاردش.

Worms™: Battle Islands برای پلاس مجانی گردید. بگیریدش بدک نیست. خاطرات جوانی...

راستی Sound Shapes چیه؟ بازیه؟ یا برنامه؟

worm من حاظر نیستم بازی کنم :d
Sound Shapes ام بازی هستش من بازی نکردم اما دوستانی که بازی کردن میگن قشنگه من کلا indie دوست ندارم :d

امروز ۲k Games تاریخ عرضه‌ی عنوان Borderlands 2 بر روی کنسول PS Vita را در صفحه‌ی رسمی تویتتر خود اعلام کرد، اما بلافاصله بعد از انتشار، این پست را از صفحه پاک کردند.

با این عمل معلوم نیست که تاریخ معرفی صحیح است و اشتباها روی صفحه قرار گرفته و یا تاریخ به کل اشتباه بوده است. متن خبر اصلی اینچنین بود:
Borderlands 2 در تاریخ ۱۸ مارچ برای PS Vita منتشر خواهد شد.

Last edited by a moderator:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بازی Demon GAze که تابستان گذشته معرفی شده امروز NIS America آعلام کرد این بازی 22 اپریل در امریکای شمالی و 25 اپریل در اروپا به صورت فیزیکی و دیجیتالی عرضه خواهد شد. این بازی توسط Kodakowa games و Experience Inc طراحی شده که January پارسال در جاپن عرضه شده بود و این تیم در حال حاضر بر روی کار بر روی یک عنوانه JRPG بر روی PS4 - PS3 - VITA هستند.
Box Art نهایی بازی :

یک سری screenshot از بازی :

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
ratchet and clank into the nexus

مگه قرار نبود برای ویتا هم عرضه بشه ...پس چی شد ...

این یوشیدا جواب پیام ها رو میده ؟؟؟ برم ازش بپرسم ... منتظر نسخه غربی فریدوم وارز و گاد ایتر و کلی بازی ژاپنی دیگه باشیم یا نه ...

این همه بازی برای PS3 و این همه بازی ویتا فقط برای ژاپن ... اصلا معلوم هست سونی چی کار میکنه ؟؟؟

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

من LBP ریجن 2 داشتم .. انلاین پسش رو استفاده کردم ... تا اکانت رو عوض کردم به ریجن 1 ... حالا دیگه هیچ جوره راه نداره انلاین بازی کنم ... بازی رو بفروشم ؟؟؟ یه ریجن 1 بگیرم !!!

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
ratchet and clank into the nexus

مگه قرار نبود برای ویتا هم عرضه بشه ...پس چی شد ...

این یوشیدا جواب پیام ها رو میده ؟؟؟ برم ازش بپرسم ... منتظر نسخه غربی فریدوم وارز و گاد ایتر و کلی بازی ژاپنی دیگه باشیم یا نه ...

این همه بازی برای PS3 و این همه بازی ویتا فقط برای ژاپن ... اصلا معلوم هست سونی چی کار میکنه ؟؟؟

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

من LBP ریجن 2 داشتم .. انلاین پسش رو استفاده کردم ... تا اکانت رو عوض کردم به ریجن 1 ... حالا دیگه هیچ جوره راه نداره انلاین بازی کنم ... بازی رو بفروشم ؟؟؟ یه ریجن 1 بگیرم !!!
نه قرار نبود عرضه بشه
اون اوایل یه سری به اشتباه زده بودن نسخه vita هم خواهد داشت ( بیشتر به هوای Sly که اومد ) البته فکر میکنم اخر سر این بازی هم پرت میکنن میدن بیرون برای ویتا !

اره باید ریجن 1 بخری ...
انلاین پس هم نخری اشتباهی ! online pass هم باید با ریجن بازی یکی باشه تا کار کنه.

INCENT∇

کاربر سایت
Dec 12, 2013
333
نام
مهران
سونی اخیرا به کنایه به کنفرانس مرموز خود اشاره کرد، کنفرانسی که راجع به رونمایی از سخت افزار جدید سونی بود، متن گفته ی سونی: "با بزرگترین لانچ در تاریخ پلی استیشن همراه باشید، برای معرفی باریکترین [کنسول] به ما بپیوندید".

احتمالا منظور سونی معرفی یک ویتای باریک تر به نام JRPG VITA (همانطور که قبلا هم توئیت کرده بود) است، بهمراه معرفی بازی های ویژه ای برای این کنسول. توئیت های شهید کمال احمد در این باره:

48249452821365092220.jpg

19003306234611229909.jpg

همینطور در یک مصاحبه با Kotaku در سال گذشته، آدام بویز ادیسون کالیفرنیای جنوبی گفت: من میخواهم درباره ی سال آینده بگویم، اگر شما طرفدار بازی های ژاپنی هستید، اگر شما طرفدار ویتا هستید، پس امیدوارم چیزهای خوبی برای شما داشته باشیم.

منبع خبر

- - -ویرایش - - -

اینطور که بوش میاد همین آب باریکه ی بازی های غربی رو هم میخوان قطع کنند، اینجوری باشه تا سال دیگه ویتارو 200 تومن هم کسی ازمون نمیخره، آخرشم همون حرف دوستمون شد: " اگر بازی ژاپنی دوست ندارید، پس ویتاتونو بفروشید! ".

مثل اینکه سونی برای نجات ویتا میخواد به تقلید از 3DS به بازی های ژاپنی رو بیاره اما با یه گرافیک مطلوب تر، شاید که جون گرفت و تونست به 3DS برسه! و از اظهار نظرات و پیش بینی های تلخ این روزهای کارشناسانی مثل پتچر و کابوس فروش سالانه ی 4.2 میلیونی پلی استیشن ویتا فاصله بگیره!

مثل اظهارنظر جدید پتچر(کسی که همیشه برای ویتا آیه ی یأس میخوند):

3DS زنده خواهد ماند، ویتا خواهد مُرد، به مرگی تدریجی و دردناک !

آخرین ویرایش:

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
اگر شما طرفدار بازی های ژاپنی هستید(:-&)، اگر شما طرفدار ویتا هستید
داداش این تیکه رو بهتره اصلاح کنی:d، مرد حسابی تا حالا مثل اینکه بازی ژاپنی انجام ندادی، بهتره حتما تجربه کنی، نظرت حتما عوض میشه..دیگه اسم نمیارم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر