بازی های PlayStation Vita

INCENT∇

کاربر سایت
Dec 12, 2013
333
نام
مهران
بله درست ميگيد ولى دليش بخاطر ارزان بودن و در دسترس بودن هست
ميدونم ان عناوين رو بازى نكرديد بجز نام و ارزان بودن هيچى ندارند اعم از گيمپلى موضوع صدا زمان بازى و تنوع مراحل ....
بخدا همون يك دونه بازى يا پورت شده بازى به ويتا به اندازه همشون مى ارزه

آره اما روی ویتا باید جذابتر باشند، قیمتشونم با توجه به بازیای مشابه دیگه ی PSM مثل HERO of Sparta و N.O.V.A که حدود 5 دلار هستند نباید زیاد بشه.

پورتاشم خوبه و آره یه دونه اش به همه ی عناوین اسمارتفون ها می ارزه اما تعدادشون برای یه کنسول حرفه ای گیم خیلی کم هستش، اگر بخوای حرفه ای بازی کنی خیلی زود آذوقه ی بازی هات تموم میشند.

تمام امید ما در آینده ی نزدیک دو تا FF پورتی از PS2 و یه Monster Hunter قدیمی + Borderlands 2 هستش در حالی که اسمارتفون ها هرچندوقتی یه عناوین جدید و درخور خودشون منتشر میکنند و یا 3DS امیدوارکننده ترین عناوین رو تو E3 2013 داشت.

حالا اگر با ساپورت Unity بشه بازیای اسمارتفون هارو با هزینه ی کمی پورت کنند یه مرهمی خواهد شد بر زخم های مظلومترین کنسول در حال حاضر دنیا.

italodance

کاربر سایت
Dec 8, 2013
211
نام
سام
این پشتیبانی قابلیت ps now هم یعنی از نظر شما یعنی تبدیل به دسته شدن ؟؟؟

من و هركى ديگه درجه اول خود كتابخانه و بازيهاى ويتا رو ميبينه و در درجه دوم مزاياى ديگر ان پس اين بدين معناست خبر و خود بازيهاى ويتا براى ما استفاده كنندگان اهميت بالايى داره
PS Now هم بنوعى يك ريموت كننده محسوب ميشود نه بازى خود ويتا انگار دارى با team viewer كار ميكنى در ضمن ان سرعت اينترنتى بالا هم كه تو ايران جواب نميده و خيلي ها هم در دنيا حتي از ان سرعت اظهار سردى مى كردند

آخرین ویرایش:

Hadollica

کاربر سایت
May 11, 2007
184
نام
هادی
دوستان این یه بازیه جدیده که میخواد برای PS3,4,vita ریلیز بشه سبکشم که شوتر از بالا و مال SCEA هست فقط تاریخ ریلیزش خیلی دوره!!! 31 dec 2014 به نظر بازی جالبی میاد اما هیچ اطلاعات دیگه ای در موردش نذاشته!!! آها اسمش Helldivers هست

62515113467259806779.jpg

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
من و هركى ديگه درجه اول خود كتابخانه و بازيهاى ويتا رو ميبينه و در درجه دوم مزاياى ديگر ان پس اين بدين معناست خبر و خود بازيهاى ويتا براى ما استفاده كنندگان اهميت بالايى داره
PS Now هم بنوعى يك ريموت كننده محسوب ميشود نه بازى خود ويتا انگار دارى با team viewer كار ميكنى در ضمن ان سرعت اينترنتى بالا هم كه تو ايران جواب نميده و خيلي ها هم در دنيا حتي از ان سرعت اظهار سردى مى كردند

الان کسی که میخواد the lst of us رو روی ps4 بازی کنه .... ps4 ش تبدیل به ریموت محسوب میشه ؟؟؟‌ این قابلیت رو سونی برای ویتا و ps4 گذاشته که دارندگانشون بتونن بازی های ps3 و ps2 رو هم بازی کنن ... دقیقا مثل همون حالتی که بازی های ps1 و psp رو از استور میگیریم در عوض حالا روی سرور ها پردازش میشه... این کجاش معنی ریموت میده ؟؟؟

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
الان کسی که میخواد the lst of us رو روی ps4 بازی کنه .... ps4 ش تبدیل به ریموت محسوب میشه ؟؟؟‌ این قابلیت رو سونی برای ویتا و ps4 گذاشته که دارندگانشون بتونن بازی های ps3 و ps2 رو هم بازی کنن ... دقیقا مثل همون حالتی که بازی های ps1 و psp رو از استور میگیریم در عوض حالا روی سرور ها پردازش میشه... این کجاش معنی ریموت میده ؟؟؟
راست می گه,یک جورایی شبیه به ریموت هست.
شما وقتی وقتی از ریموت پلی PS4 استفاده می کنی,بازی توسط PS4 پردازش می شه و ویتا فقط به عنوان صفحه نمایش و کنترل مورد استفاده قرار می گیره.
حالا شما با کلود وصل می شی به سرور و با دستگاهی که دارید,بازی می کنید.یعنی دستگاهی که دارید فقط به عنوان کنترل عمل می کنه و هیچ پردازش خاصی رو انجام نمی ده.
فقط تاریخ ریلیزش خیلی دوره!!! 31 dec 2014
وقتی می نویسن 31 دسامبر الزاما این تاریخ عرضه نمی شه و معمولا وقتی تاریخ عرضه مشخصی نداره,این رو می نویسند.

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,839
نام
مرتضی
این معنی خیلی خیلی نزدیکی به ریموت میده:d و برای من هم از همین حالا پروژه شکست خورده هست با این سرعت مورد نیازش

italodance

کاربر سایت
Dec 8, 2013
211
نام
سام

ببينيد همه ما در درجه اول خودمون رو ميبينيم بعد ابعاد ديگر را
همه ما مادامى كه كه در ايران هستيم اين قابليت قابل اجرا برايمان نميشود پس بحث بى فايده است چون كاربردى برايمان ندارد و من هم از اول اينو گفتم چنين اخبارى هم براى ما در داخل ايران ترسناك است هم در خارج
داخل چون نميتوانيم استفاده كنيم خارج هم از اينده ويتا به اين شكل و نحوه كنترلر و ريموتر در شبهه هستيم
به هر حال فقط اميد به خود بازيها و نامهاى اينده اختصاصى و يا پورت شده بازيها براى كتابخانه ويتامون داريم

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
این معنی خیلی خیلی نزدیکی به ریموت میده:d و برای من هم از همین حالا پروژه شکست خورده هست با این سرعت مورد نیازش
فکر نمیکنم وقتی از حالته BEta در بیاد اصلا مجانی باشه !
احتمالا Quality Setting هم براش بزارن
اما خیلی سنگینه و ریسک داره . محدود به یک سری کشورهای دنیا میشه بیشتر

اصلش که برای کره جنوبی میشه با اون اینترنتشون . یکی از دوستم نت داره اونجا 40 mb بر ثانیه دانلود میکه D: !!!! حدودا 100 mbps هست ماهی 30 دلار لول !

-------------------------------------------------
راستی کسی به این بازی اشاره نکرد اما توی CES امسال برای PS3 - Vita - PS4 تایید شد . ظارها ما نقشه یک کرم رو داریم و به نقاط مختلف بازی سفر میکنیم و انسانها رو باید نجات بدیم .
استایل هنریش من رو یاده Loco roco میندازه !
اسمه بازی Hohokum هست

یک سری عکس دیگه

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,839
نام
مرتضی
وااای این
Hohokum استایل هنریش عین لوکوروکو هست عاشقش شدم
:d ولی امیدوارم گیم پلی اش هم به این حد تقلیدی نباشه و کلا بازی شخصیت خودشو داشته باشه

این جور بازیا فقط رو دستگاه ها دستی حال میدن نه پلی3 نه پلی4 بدرد اینجور بازیا نمیخورن اصلا کی دلش میاد دستگاه به اون عظمت رو برای همچین بازی سبکی روشن بذاره:d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
وااای این
Hohokum استایل هنریش عین لوکوروکو هست عاشقش شدم
:d ولی امیدوارم گیم پلی اش هم به این حد تقلیدی نباشه و کلا بازی شخصیت خودشو داشته باشه

این جور بازیا فقط رو دستگاه ها دستی حال میدن نه پلی3 نه پلی4 بدرد اینجور بازیا نمیخورن اصلا کی دلش میاد دستگاه به اون عظمت رو برای همچین بازی سبکی روشن بذاره:d
دقیقا ! indie به نظرم روی ویتا عالی هست !
همین Dont Starve هم که تاز روی 4 اومده کاشکی زودی روی Vita بیاد که خورش ویتا هست تا کنسول !
البته بعضی Indie ها روی کنسول عالی هست مثله Flower که تجربش بی نظیر بود و همچنین ResoGun که فکر نمیکنم با سیستم Particle که داره روی Vita ای همین کیفیت قابل اجرا باشه !
در عوضش مثلا Lone Survivor واقعا روی ویتا از PC و PS3 لذت بخش تر بود همچنین HotLine Miami واقعا روی ویتا عالی بود همچنین Sound Shapes هم تجربش روی ویتا واقعا زیباتر هست.

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,995
نام
ehsan
اينم ليست يه سري از بازيايي كه سال 2014 براي ويتا مياد

Wolf Among Us
Final Fantasy X/X2
Hotline Miami 2
Hohokum
Murasaki Baby
Walking Dead Season 2
Hyperdimensin Neptunia PP
Dustforce
Borderlands 2
Danganronpa 1-2 Reload
Natural Doctrine
Soul Saga Episode 1
Persona 4 Dancing All Night
Volume
Minecraft
Ragnarok Odyssey
Rogue Legacy
Hell Divers
Toukiden: The Age of Dreams
Soul Sacrifice Delta
Rainbow Skyes
Frozen Synapse
Freedom wars
Danganronpa Trigger Happy Havok
Counter Spy
Conception 2

آخرین ویرایش:

علیرضا اس سی

کاربر سایت
Dec 12, 2013
42
نام
alireza
سلام دوستان من تازه ویتا خریدم و عضو پلاس هم شدم.این sonic and allstar بازیه خوبیه که برای پلاس رایگانه؟ ایا بخش انلاین خوبی داره?من رمم 4 هستش.ایا میتونم انچارتد رو دانلود کنم و بازی کنم یا مثل کیلزون باید حداقل رم8 داشته باشم؟

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
سلام دوستان من تازه ویتا خریدم و عضو پلاس هم شدم.این sonic and allstar بازیه خوبیه که برای پلاس رایگانه؟ ایا بخش انلاین خوبی داره?من رمم 4 هستش.ایا میتونم انچارتد رو دانلود کنم و بازی کنم یا مثل کیلزون باید حداقل رم8 داشته باشم؟

بازی سونیک بازی خوبیه ولی بهت پیشنهاد میکنم اول بازی انچارتد رو بگیر بله تو رم 4 جا میشه چون حجمش فقط 3.2 گیگ هست.
سونیک رو من گرفته بودم ولی زیاد بازی نکردم چون احساس میکردم خیلی تکراری هست و مثل crash team racing جذاب نبود ولی گرافیک بازی براش خوب بود و تو بازی میشد دریفت زد:)

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
من امشب killzone و sly رو گرفتم
الان بین این دوتا گیر کردم:
Soul Sacrifice ، Muramasa Rebirth

به نظرتون کدوم بگیرم ؟:d

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
من امشب killzone و sly رو گرفتم
الان بین این دوتا گیر کردم:
Soul Sacrifice ، Muramasa Rebirth

به نظرتون کدوم بگیرم ؟:d

شما کجا زندگی میکنید ... نتتون چند مگه ... من الان گراویتی راش رو گرفتم ... 17 ساعته گزاشتم داره دانلود میشه هنوز 120 گیگش مونده ... عزا گرفتم با انچارتد و اسلای کوپر چی کار کنم ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر