بازی های PlayStation Vita

italodance

کاربر سایت
Dec 8, 2013
211
نام
سام
دنيا عجيبه من از iOS امدم ويتا البته هنوز هم هستم ولي ويتا را بيشتر دوست دارم ضمنا دسته فيزيكى iOS هم ٧ ژانويه ميرسه دستم

- - -ویرایش - - -

بسلامتی اینم بازی هم رفت کنار MGS Rising و Bioshock و... .

Miyazoe: بازی Dark Souls 2 برای ویتا وجود خارجی نخواهد داشت، Dark Souls یک بازی هندهلد نیست:

Dark Souls 2: No plans for Wii U or PS Vita versions - Gaming News - Digital Spy

منم شاهدم سهیل یه بار فروختش (تو PT) دوباره خرید:d، آینه ی عبرت باید بشه.

اصلا اندرویدو که مقایسه نکن هم مشکلات نصبشه هم لایسنس بازی ها و CPU و... اما iOS بنظرم بعد ویتا خیلی دیوایس خوبیه هم مشکل نصب نداره هم کلی گیم پد براش زدند، هم سیستم عامل منسجمی داره و مزاحم بازی ها نیست، کلی انحصاری توپ داره و از همه مهمتر:

80058273026898577913.jpg

4.99 $

نگران نباش از 2K اين Borderlands 2 احتمالا ژانويه واسه ويتا مياد امروز تو توييترشون كه گفته بودند بزودى شايد امروز بهشون ايميل بزنم و بپرسم :)

من براى بازى The Evil Whithin هم ايميل زدم و منتظر جوابش هستم يكى از تيم هاشون جواب داد كه خبر نداره ولى بزودى تيم سازنده جواب ميدند

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
دوستان یه سوال کسی خبر داره این بازی earth defends force 2017 چه جوری هست سبکش شوتر هست ؟

در ضمن شرکت سامسونگ داره یه دسته واسه سیستم عامل اندروید میسازه که خیلی شبیه به دسته ی xbox 1 هست.

The Thing

کاربر سایت
Jan 20, 2010
188
دوستان یه سوال کسی خبر داره این بازی earth defends force 2017 چه جوری هست سبکش شوتر هست ؟
شوتر سوم شخص.من تازه دارم بازی میکنم و داره به شدت بهم میچسبه.یاد بازیهای درپیت و عجیب و غریب ps2 رو زنده کرد واسم:D مثل یه بی‌مووی باحال،یه سفینه میاد بالا سرت بعد گونی گونی حشره ازش میریزه بعد میری تو شکمشون پاره پوره میکنی همه رو:D با متر و معیار معمول بازیه داغونیه.بعید میدونم اینجا کسی خوشش بیاد .ارتباط برقرار کردن باهاش یه روحیه ی خاصی رو میطلبه:-"

INCENT∇

کاربر سایت
Dec 12, 2013
333
نام
مهران
شوتر سوم شخص.من تازه دارم بازی میکنم و داره به شدت بهم میچسبه.یاد بازیهای درپیت و عجیب و غریب ps2 رو زنده کرد واسم:D مثل یه بی‌مووی باحال،یه سفینه میاد بالا سرت بعد گونی گونی حشره ازش میریزه بعد میری تو شکمشون پاره پوره میکنی همه رو:D با متر و معیار معمول بازیه داغونیه.بعید میدونم اینجا کسی خوشش بیاد .ارتباط برقرار کردن باهاش یه روحیه ی خاصی رو میطلبه:-"

بیشتر به درد آنلاین و co-op میخورد، با ویتا هم میشه آنلاین زد ؟

Danteppc

کاربر سایت
Dec 29, 2008
995
پیشینه ی زیاد خاصی ام نداره، یه شهریه به اسم Fable Town که همه ی کاراکترای قصه ها از دیو و دلبر گرفته تا همین گرگ داستان شنل قرمزی توشن، بازی خوبی میشه چون دستشون تو داستان نویسی خیلی بازه و تنوع بازی خیلی از WD بیشتره، من از کسایی که نسخه کنسولشو بازی کردند که می پرسیدم اغلب میگفتند خوب بودو از WD هم خیلی قشنگتر بود.

میخوام ببینم اگر قراره خیلی دیر بیاد یا به قولت جالب نیست جاش WD رو بگیرم.
من ۱ ساعت یا بیشتر بازی کردم هیچی نفهمیدم. یعنی تنها چیزی که فهمیدم این بود که من یه کلانتر گرگینه هستم ! اما از لحاظ تکنیکی و گیم پلی از TWD بهتر بود.
ازینجور داستانا اصلا خوشم نمیاد :d هرچند عمیق باشن
من قبل از TWD، بازی قبلی telltale رو رفتم که از رو فیلم back to the future ساخته بودن قشنگ بود اما TWD فراتر از این چیزاست! خیلی درگیرت می کنه... حتما بگیرش

آخرین ویرایش:

INCENT∇

کاربر سایت
Dec 12, 2013
333
نام
مهران
اگه واقعا داری Dead Trigger رو با Killzone مقایسه میکنی پس دیگه وقتش رسیده Vita رو بفروشی،.

فکر میکنم منظورش اینه که با این قیمتا نمی ارزه، 2 Dead Trigger با توجه به اینکه رایگانم هستش خیلی بازی خوبیه و به صرفه تر از KZ:M هستش گرچه شرکتی مثل Glu برای دونه دونه ی مهمات و گلوله های بازی هاش پول میگیره (اما بازم قابل هکه).

در حال حاضر این پولایی که ما پای بازی های کوچیک ویتا میدیم اصلا عاقلانه نیستند.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
فکر میکنم منظورش اینه که با این قیمتا نمی ارزه، 2 Dead Trigger با توجه به اینکه رایگانم هستش خیلی بازی خوبیه و به صرفه تر از KZ:M هستش گرچه شرکتی مثل Glu برای دونه دونه ی مهمات و گلوله های بازی هاش پول میگیره (اما بازم قابل هکه).

خب هزینه ساخت بازی روی ویتا با ipad متفاوت هست. انتظاره پرداخت پول یکسان رو نداشته باشید . نه الان نه هیچوقت دیگه D:
نمونه بارزش قیمت 50 دلاری angry brids روی Ps4 یا 30 دلار روی vita !!!لول

كسى تراوى رو اينجا فيزيكى خريده؟ ان بند مچيش داخل جعبش بود؟
داشت ؟ D:
اگر داشت که فقط برای Pre order ها بوده ... !

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299

مگه کسی ویتا میخره که انگری برد بازی کنه . الان کلی بازی خوب داره ادم مجبوره 40 دلار بده واسه انگری برد بعد قیمت کیلزون فقط 35 دلاره تازه وقتی تخفیف های کریسمس رو دادن بازی کیلزون واسه اعضای پلاس 16 دلار شده بود ولی انگری برد با تخفیف 30 دلار .
در کل ویتا بدرد بازی هایی مثل انگری برد و لیمبو و پلنت ورسز زامبیز و اسپلانکی نمی خوره .

من خودم زمانی که psp go خریدم یه galaxy s خریده بودم راحت میتونم بگم که گرافیک بازی نید فور اسپید شیفت روی گلکسی خیلی بیشتر از نید فور اسپید های psp بود در زمن بازی modern combat که یه شوتر خیلی خوب بود روی گوشی های هوشمند . ولی دیری نگذشت که از فروش psp خیلی پشیمون شدم چرا که بازی های موبایل یه مشکل اساسی دارن اونم اینکه همه تغریبا کپی بازی های کمپانی های بزرگ هستن و از نظر داستان بدرد مفت نمی خورن بقول دوستم که میگفت بازی دد تایگر 2 یه مشکل اساسی تو داستانش داره اونم اینکه هر انسانی تو بازی حریف 1000 تا زامبی هست پس چطوری شهر اسیر 2 یا 3 هزار تا زامبی شده:|

آخرین ویرایش:

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
مگه کسی ویتا میخره که انگری برد بازی کنه . الان کلی بازی خوب داره ادم مجبوره 40 دلار بده واسه انگری برد بعد قیمت کیلزون فقط 35 دلاره تازه وقتی تخفیف های کریسمس رو دادن بازی کیلزون واسه اعضای پلاس 16 دلار شده بود ولی انگری برد با تخفیف 30 دلار .
در کل ویتا بدرد بازی هایی مثل انگری برد و لیمبو و پلنت ورسز زامبیز و اسپلانکی نمی خوره .

من خودم زمانی که psp go خریدم یه galaxy s خریده بودم راحت میتونم بگم که گرافیک بازی نید فور اسپید شیفت روی گلکسی خیلی بیشتر از نید فور اسپید های psp بود در زمن بازی modern combat که یه شوتر خیلی خوب بود روی گوشی های هوشمند . ولی دیری نگذشت که از فروش psp خیلی پشیمون شدم چرا که بازی های موبایل یه مشکل اساسی دارن اونم اینکه همه تغریبا کپی بازی های کمپانی های بزرگ هستن و از نظر داستان بدرد مفت نمی خورن بقول دوستم که میگفت بازی دد تایگر 2 یه مشکل اساسی تو داستانش داره اونم اینکه هر انسانی تو بازی حریف 1000 تا زامبی هست پس چطوری شهر اسیر 2 یا 3 هزار تا زامبی شده:|

ای بابا نشد که ! یکی میاد میگه کنسول دستی بدرد این بازیا میخوری یکی میگه نمیخوره ! در کل سلیقه ماها باهم فررق میکنه تو این موارد ! یکی حال میکنه با یه بازی ( مثل آرمان که از تراریا خوشش میاد ) یکی از یه بازی شدید حالش بهم میخوره ( مثل من که از گواکاملی بدم میاد )
این بحث مقایسه رو هم تمومش کنیم لطفا .
--
دوستان شده تاحال ویتاتون فریز بکنه ؟ موقعی که کنسولو خاموش کرده بودم ( چند وقت پیش ) چراغ ps روشن مونده بود که هرکاریم کردم خاموش نشد.
آخر سر مجبور شدم پاور رو 15 ثانیه نگه دارم.
این مشکلات از چه چیزی نشات میگیره ؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
ای بابا نشد که ! یکی میاد میگه کنسول دستی بدرد این بازیا میخوری یکی میگه نمیخوره ! در کل سلیقه ماها باهم فررق میکنه تو این موارد ! یکی حال میکنه با یه بازی ( مثل آرمان که از تراریا خوشش میاد ) یکی از یه بازی شدید حالش بهم میخوره ( مثل من که از گواکاملی بدم میاد )
این بحث مقایسه رو هم تمومش کنیم لطفا .
--
دوستان شده تاحال ویتاتون فریز بکنه ؟ موقعی که کنسولو خاموش کرده بودم ( چند وقت پیش ) چراغ ps روشن مونده بود که هرکاریم کردم خاموش نشد.
آخر سر مجبور شدم پاور رو 15 ثانیه نگه دارم.
این مشکلات از چه چیزی نشات میگیره ؟
D:
اگر دوباره مواجه نشدی که ممکنه همون bug های نرم افزاری باشه
چیزه مهمی نیست. پیش میاد !_!

s0h3ill

کاربر سایت
Apr 21, 2006
847
نام
s0heill
SDK سونی برای سازنده های بازی برای ویتا کلا گرونه واسه همین انگری برد که رو اسمارت فون رایگانه یه 2دلاره میشه 40 دلار،وچون کنسول ویتا فروشش کمه اول بازی رو با نهایت قیمت میزارن که سود کنن بعدا یا شدیدا تخفیف میخوره یا میره واسه پلاس،به قیمتهای اولیه توجه نکنید،من چند روز پیش God of war Acsension رو گرفتم 10 دلار،سونی بلاخره جبران میکنه یجاهایی،سیاستشه،باید صبور بود..

YOMIEL

کاربر سایت
Jul 1, 2012
235
SDK سونی برای سازنده های بازی برای ویتا کلا گرونه واسه همین انگری برد که رو اسمارت فون رایگانه یه 2دلاره میشه 40 دلار،وچون کنسول ویتا فروشش کمه اول بازی رو با نهایت قیمت میزارن که سود کنن بعدا یا شدیدا تخفیف میخوره یا میره واسه پلاس،به قیمتهای اولیه توجه نکنید،من چند روز پیش God of war Acsension رو گرفتم 10 دلار،سونی بلاخره جبران میکنه یجاهایی،سیاستشه،باید صبور بود..
sdk مگه چقدره!فوق فوقش 2000 دلار هست دیگه!
ولی با بقیه حرف موافقم....من 3ds ام رو خیلی دوست دارم ولی نمیدونم شما ها چرا اینقدر از ویتا بد میگید!500 تومن یه دست دوم بخرید بشینید فقط روش فیلم ببینید!از تبلت چینی ها که بهتره!
از ننظر قیمت بازی ها و کیفیت بازی ها نسبت به استانداردی که خودش با انچارتد ساخت به نظرم سونی به ویتا داره کم لطفی میکنه....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر