بازی های PlayStation Vita

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
بازی جالبی نیست. یا شایدم برای من جالب نبود چون یه پیشینه ای داره باید بدونید چیه که من نمیدونستم و خیلی مبهم بود. روی iPad Air هم به نظر لگ داشته... ویتا دیگه بماند.

جمله آخرت خیلی باحال بود ! معنی دار بود :d
من به شدت منتظر The wolf among us هستم ولی پیشنه داستانیش همونجور که گفتی به کمیک های بازی وابسته هستش . در کل خوب بود ؟ ( PM بده اگه تونتسی )
چون با تاچ ابنجور بازی ها بیشتر کیف میده برای من یا روی Ipad 4 بازی میکنم یا ویتا ( بستگی به قیمتشون داره )

منم به امیدخدا دارم ویتای افسانه ایو میفروشم و خودمو از کوه گنجینه های ارزسمندش محروم میکنم ;) دیگه به خودم قول دادم کنسول دستی سونیو نخرم !

بهترین کار رو میکنی :d

INCENT∇

کاربر سایت
Dec 12, 2013
333
نام
مهران
بازی جالبی نیست. یا شایدم برای من جالب نبود چون یه پیشینه ای داره باید بدونید چیه که من نمیدونستم و خیلی مبهم بود. روی iPad Air هم به نظر لگ داشته... ویتا دیگه بماند.

پیشینه ی زیاد خاصی ام نداره، یه شهریه به اسم Fable Town که همه ی کاراکترای قصه ها از دیو و دلبر گرفته تا همین گرگ داستان شنل قرمزی توشن، بازی خوبی میشه چون دستشون تو داستان نویسی خیلی بازه و تنوع بازی خیلی از WD بیشتره، من از کسایی که نسخه کنسولشو بازی کردند که می پرسیدم اغلب میگفتند خوب بودو از WD هم خیلی قشنگتر بود.

میخوام ببینم اگر قراره خیلی دیر بیاد یا به قولت جالب نیست جاش WD رو بگیرم.

INCENT∇

کاربر سایت
Dec 12, 2013
333
نام
مهران
کسایی که قبلا PSP داشتن هیچوقت از فروش Vita حرف نمیزنن،.

PS3 هم با اون همه دَب دَبه و کَب کَبه اش دو سال اولش به موفقیتی نرسید که ما الان از ویتا انتظار دارم. لیست بازی هاشم تو دوسال اول از wiki نگاه کنید بازی شاهکاری نداشت، یه AC داشت که برای ویتام الان اومده، GTA هم اواخر سال دوم (2007) براش اومد.

حتی فروش PS3 تو دو سال اول ریلیزش با PSP نیم وجبی هم قابل مقایسه نبود(با فروش خط مستقیم بدون صعود):

24168940806381626355.jpg

آخرین ویرایش:

italodance

کاربر سایت
Dec 8, 2013
211
نام
سام
PS3 هم با اون همه دَب دَبه و کَب کَبه اش دو سال اولش به موفقیتی نرسید که ما الان از ویتا انتظار دارم.

حتی فروش PS3 تو دو سال اول ریلیزش با PSP نیم وجبی هم قابل مقایسه نبود(با فروش خط مستقیم بدون صعود):

24168940806381626355.jpg

خوب گفتی موافقم برای ویتا از این به بعد بازی زیاد میاد حتما, یک جدولی هم تو انجمن Sony هست که بازیهای ویتا تو سال 2014 را معرفی کرده یه 30 تایی انگار هست تا حالا

ویتا قدرتمند هست مانند PS4 وPS3 و هنوز اینده خوبی داره

INCENT∇

کاربر سایت
Dec 12, 2013
333
نام
مهران
این حرفای تکراری هزار بار مطرح شده ، درضمن اینم به سلیقه من برمیگرده چیو نگه دارم چیو بدم بره ; )

من که از شما خیلی دیرتر گرفتم هنوز آستانه صبرم تموم نشده،

اما شروینم من میدونم RPG باز هستشو و عاشق بازیای 3DS مثل مثلا Animal Crossing: New Leaf و Tales of the Abyss و ... و قضییه ی فروشش زیاد ربطی به فروش PSP و Vita و ساپورت سونی و بازیاشو اینا نداره.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
نه مهران :D خدایی عملکرد 3دی اسو ببین فوقش چندماه زودتر از ویتا اومده ... البته قصدم خرید کنسول نیست:D دیگه وقت بازی کردن پیدا نخواهم کرد:| ولی یه مثال کوچیک میزنم ، خیلیاتون هستند که میگن بازی رو گوشی و تبلت اسمارت لذت بخش نیست چرا چون که کنترلشون دیجیتالیه! الان انواع دسته ها + otg و ساپورت گیم پد پی سی برای دیوایسای هوشمند اومده که این نقصو برطرف کرده.
وقتی من dead trigger 2 رو میتونم مجانی از گوگل پلی بگیرم چرا بیام 35دلار پول کیلزون بدم؟ f ninja هم رو گوگل پلی مفتیه ولی رو ویتا نه ، این ها مشکله همه اینا از نظر من مشکل بزرگن ، رک و رو راست شرایط مالی تهیه پوینت و دلارم ندارم . رو همین اپل استور که خیلی ها راجبش بد میگن کلی گیم و اپ درست حسابی مجانی وجود داره ...
اشکال نداره براش gta v هم تایید بشه دیگه تو نظر من تاثیر نداره ، قبلا هم قصد فروششو داشتم شما دوستان گل منصرفم کردید ولی الان دیگه تصمیمم قطعیه .
یکی از کسانی هم که منصرفم کرده بود رامتین بود ، الان خودشم میخواد بفروشتش و با من هم عقیده ست

soheilkitty

کاربر سایت
Sep 27, 2012
411
نام
soheil
نه مهران :D خدایی عملکرد 3دی اسو ببین فوقش چندماه زودتر از ویتا اومده ... البته قصدم خرید کنسول نیست:D دیگه وقت بازی کردن پیدا نخواهم کرد:| ولی یه مثال کوچیک میزنم ، خیلیاتون هستند که میگن بازی رو گوشی و تبلت اسمارت لذت بخش نیست چرا چون که کنترلشون دیجیتالیه! الان انواع دسته ها + otg و ساپورت گیم پد پی سی برای دیوایسای هوشمند اومده که این نقصو برطرف کرده.
وقتی من dead trigger 2 رو میتونم مجانی از گوگل پلی بگیرم چرا بیام 35دلار پول کیلزون بدم؟ f ninja هم رو گوگل پلی مفتیه ولی رو ویتا نه ، این ها مشکله همه اینا از نظر من مشکل بزرگن ، رک و رو راست شرایط مالی تهیه پوینت و دلارم ندارم . رو همین اپل استور که خیلی ها راجبش بد میگن کلی گیم و اپ درست حسابی مجانی وجود داره ...
اشکال نداره براش gta v هم تایید بشه دیگه تو نظر من تاثیر نداره ، قبلا هم قصد فروششو داشتم شما دوستان گل منصرفم کردید ولی الان دیگه تصمیمم قطعیه .
یکی از کسانی هم که منصرفم کرده بود رامتین بود ، الان خودشم میخواد بفروشتش و با من هم عقیده ست

رامتین تازه killzone خریده :d چند سری online شو بازی کنه فکر نکنم دیگه بخواد بفروشه b-) بهترین بازی موبایل بازم در سطح بازیا ویتا نیست .کلی ام دردسر داره منکه گوشی عوض کردم یه کم بازیا hd باهاش بازی کنم از بس بازیا error license میگیره بیخیال شدم .ویتا خیلی بی درده سره .دلتم براش تنگ میشه .من خودم 2 با ویتا خریدم تجربه دارم میگم (غیر ممکن ام هست بفروشمش دیگه) :d

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
اتفاقا رامتین همچون دل خوشی نداره از کیلزون، منم بازیش کردم و حال نکردم .درضم اگه بدونی چجوری بازی بریزی با ارور مواجه نمیشی :D مث من که تاحالا هیچ بازییو ارور نگرفتم !

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
منم به امیدخدا دارم ویتای افسانه ایو میفروشم و خودمو از کوه گنجینه های ارزسمندش محروم میکنم ;) دیگه به خودم قول دادم کنسول دستی سونیو نخرم !

شروین معلومه تصمیمت رو گرفتی . اینم برای یادگاری ولی چون خودم درستش کردم و حوصله نداشتم زیاد خوب در نیومد.
72513580999769577113.jpg

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
الان دقیقا نقش رامتین این وسط چیه؟ من خودم از این تصمیماتی که برام گرفتید بی خبرم ! :d

تاپیک هم داره به هم میریزه تمومش کنیم بهتره اونی که می خواد بفروشه بگذارید بفروشی اونیم که نگه می داره نگه داره ( مطمینن دوطرف دلایل خودشون رو دارن)
همین حد که دوستان نظراتشونو با ما درمیون میدارن کافیه دیگه بقیه گیر ندن بهشون ( شروین از دوست های خوبه منه تصمیمی که میگیره محترمه )

من فعلا منتظر فصل دوم the walking dead برای ویتام هنوز مشخص نیست کی میاد؟

آخرین ویرایش:

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,839
نام
مرتضی
من فعلا منتظر فصل دوم the walking dead برای ویتام هنوز مشخص نیست کی میاد؟
اومدنش که قطعیه خودشون تو بلاگ گفته بودن در حال کار رو نسخه ویتا هستن ولی زمان مشخص نکردن! احتمالا تو سه ماهه اول 2014 بیاد دیگه

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اینا نمیدونم استودیوشون چقدره ! اما روی کلی بازی دارن کار میکنن
من از این the Wolf Among Us خیلی بیشتر خوشم اومد !
منظتزره نسخه Goty اشم D:
به نظرم نسخه های goty سری telltale باحالتره ! (دلیلش هم که کمی فکر کنید مشخصه D: )

INCENT∇

کاربر سایت
Dec 12, 2013
333
نام
مهران
بسلامتی اینم بازی هم رفت کنار MGS Rising و Bioshock و... .

Miyazoe: بازی Dark Souls 2 برای ویتا وجود خارجی نخواهد داشت، Dark Souls یک بازی هندهلد نیست:

Dark Souls 2: No plans for Wii U or PS Vita versions - Gaming News - Digital Spy

رامتین تازه killzone خریده :d چند سری online شو بازی کنه فکر نکنم دیگه بخواد بفروشه b-) بهترین بازی موبایل بازم در سطح بازیا ویتا نیست .کلی ام دردسر داره منکه گوشی عوض کردم یه کم بازیا hd باهاش بازی کنم از بس بازیا error license میگیره بیخیال شدم .ویتا خیلی بی درده سره .دلتم براش تنگ میشه .من خودم 2 با ویتا خریدم تجربه دارم میگم (غیر ممکن ام هست بفروشمش دیگه) :d

منم شاهدم سهیل یه بار فروختش (تو PT) دوباره خرید:d، آینه ی عبرت باید بشه.

اصلا اندرویدو که مقایسه نکن هم مشکلات نصبشه هم لایسنس بازی ها و CPU و... اما iOS بنظرم بعد ویتا خیلی دیوایس خوبیه هم مشکل نصب نداره هم کلی گیم پد براش زدند، هم سیستم عامل منسجمی داره و مزاحم بازی ها نیست، کلی انحصاری توپ داره و از همه مهمتر:

80058273026898577913.jpg

4.99 $

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر