بازی های PlayStation Vita

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
هر کسی که میگه بازی های jrpg 3ds از مال ویتا بهتره یه سر به این سایت بزنه و بخش coming soon رو یه چک بکنه ببینید قدرت ویتا رو:>

یک پوکمون 3دی اس همه بازیای ویتا رو میخوره :D !
کلا هردو کنسول دارن خوب عمل میکنن :D به امید آینده ای بهتر :D

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341

شاید به طور نسبی خوب عمل کرده باشند هر دو , اما ببخشید به نظرم واقعا 3ds فعلا در کل بهتر عمل کرده تا ویتا چه در تعداد بازیهای با امتیاز بالای انحصاری و چه در فروش (اگرچه قبول دارم که ویتا دیرتر اومد وگرونتر هم بود فکر کنم)

ببخشید اگرچه بی ربطه اما میدونیستید که فکر کنم عربستان سعودی یه نسخه ای pokemon رو به خاطر تبلیغ صیهونیسم Ban کرده بوده
(دقیق نمیدونم چی بوده قضیه اش)

Hadollica

کاربر سایت
May 11, 2007
184
نام
هادی
دوستان دمتون گرم ینی واقعا توی این روم که شما صحبت میکنید انقد با حوصله و باحال صحبت میکنید که به وجد اومدم یه ویتا بگیرم ایشالا فردا پس فردا به جمعتون میپیوندم

INCENT∇

کاربر سایت
Dec 12, 2013
333
نام
مهران
54531254265805189290.jpg
بهروز ایناهاش :D

بهروز خبرش مال ریجن یک آمریکاست راست میگه بلاگ آمریکا زده این بازی برای PS4 و PSV سه شنبه ی این هفته میاد رو استور آمریکا(5.99$+1.99$DLC).

Thatgamecompany’s Flow Comes to PS4 Tuesday – PlayStation.Blog

اما رو استورهای ریجن دو از قبل بوده، منم رو استورم دیدمش.

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر

فعلا 3ds داره خوب عمل میکنه :d
حالا پوکمون یه طرف Zelda رو کجای دلمون بزاریم :d
البته من آینده روشنی برای ویتا میبینم ;;)

Danteppc

کاربر سایت
Dec 29, 2008
995
اقا خدایی کار درستو من کردم، به جای اینکه اعصابتونو واسه بعضی از چیزا که واسه 3ds هست خرد کنید یدونه بگیرید :d تازه هک هم که میشه. مثلا شما می خواید چندتا بازی که هم برای ویتا هست هم 3ds مثل batman اریجینال بگیرید، این پولارو بدید یه 3ds که هم اونارو مفتی داشته باشید هم انحصاری های نینتندو.
اما ویتا هم انقدر یتیم نیست که بعضیا میگن. برعکس، یه uncharted و killzone دلیلیه واسه خرید ویتا به جای 3ds!! حالا ۲۰۱۴ هم که کلی jrpg قراره بیاد

Sent from my iPhone using Tapatalk

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,839
نام
مرتضی
کسی درباره این Doki-Doki Universe اطلاعاتی داره؟ کسی خریدتش؟ چجوریاست سبکش؟ ادونچر خالی؟ 2بعدی سه بعدی؟ پلتفرمر؟ کلا هیچی نمیدونم ازش ولی چندتا تصویر ازش دیدم عجیب خوشم اومد ازشون! دموشم هست تو استور شاید بگیرم. کلا کار یه تیم 14 نفره ست.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
کسی درباره این Doki-Doki Universe اطلاعاتی داره؟ کسی خریدتش؟ چجوریاست سبکش؟ ادونچر خالی؟ 2بعدی سه بعدی؟ پلتفرمر؟ کلا هیچی نمیدونم ازش ولی چندتا تصویر ازش دیدم عجیب خوشم اومد ازشون! دموشم هست تو استور شاید بگیرم. کلا کار یه تیم 14 نفره ست.
نسخه free دانلود کن بازی کن D:
بدک نیست @_@
سبکه خاص خودش هست بیشتر در واقع
2D هم هست .

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
این بازی رو من قیمتش رو دیدم 24 دلار بود ! چه خبره ؟
این بازی جز بازی های مستقله ؟
یه تیم می شینن یک سال دو سال روی یه بازی کار می کنن عنوان AAA می دن بیرون 35 دلار این مفت خور هایی که بازی مستقل می سازن 10 دلار - 15 دلار یا 20 دلار
یا بازی The walking dead که شامل 6 اپیزوده کلا 15 دلاره ( با تخفیفی که خورده بود 10 دلار :| ) قیمتش تازه کمم هست به نظر

این شهید احمد مدیر بخش بازی های مستقل هستش ! بگیرن اینو اعـــدامش کنن راحت شیم :d

من به شدت الان تو کف Dead nation رفتم یه ویدیو ازش دیدم قبلا روی PS3 عرضه شده ولی خوب الان PS3 ندارم بازی کنم ! بازیش خوبه ؟ حتی اگه قیمتش بالای 20 دلارم باشه حاضرم بخرمش
متاسفانه نه تاریخ عرضه DN نه GOW نه BL2 مشخص نشده در حالی که 6 ماهه تقریبا از معرفیشون می گذره ( BL 2 حدود 4 ماه ) امیدوارم دیگه اوایل 2014 عرضه بشن نهایت اواسط )

The Thing

کاربر سایت
Jan 20, 2010
188
Doki DOki بیشتر پازل ماجراییه.شما به سیاره های مختلف میرین و با افراد مختلف ارتباط برقرار میکنید.باید باهاشون حرف بزنید.بفهمید که چی دوست دارن یا چی دوست ندارن بعد با استفاده از اون علاقه مندیهاشون کاری کنید که بیشتر دوستتون داشته باشن و بهتون جایزه بدن.نمونه‌ی تقریبا مشابهش scribblenauts هست.
یه بخش دیگه هم تست های شخصیت شناسیه.یه سرویس ایمیل بامزه هم داره که میتونید باهاش با دوستانتون ارتباط برقرار کنید.
قبل از خرید حتما تست کنید نسخه ی استارتر رو.
من خودم از همون زمان معرفیش میخواستم بخرم ولی خوب قیمت بالای 15 دلاریش برای منی که از قابلیت کراس بای استفاده نمیکنم+مشکلاتی که بازی داره( افت فریم/کرش/لودینگ طولانی-کرش تو نسخه ی استارتر نداشتم من,افت فریم اذیت کننده هم نبود-) باعث شده خریدش رو یکم عقب بندازم تا یکم اوضاعش بهتر شه.
یه نسخه ی 25 دلاری هم داره که توش چند تا پک ایموجی برای سرویس میل+دوتا سیاره برای بخش داستانی+دوتا بسته ی تست+تم برای ps3 داره توش.
تو اروپا قیمتاش بهتره خیلی.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر