بازی های PlayStation Vita

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
در کل تکنولوژی خفنیه ولی چون من رو این بازی و همچنین deus ex تست کردم زیاد حال نکردم
ولی برا secondary screen که عالیه
حالا امیدوارم ps4 خوب باشه ریموتش
من که ps4 ندارم :D و فعلا هم قصد خریدشو ندارم با این وضعیت بازار مزخرف ایران تا بینیم چی میشه
ولی حتما خبرشو بده و یه 20،30 تا عکس بگیر ازش بزار حال کنیم :D
کلا tech برای Ps3 یه جورایی طراحی نشده D: ظاهرا خوده ps3 هم زیاد source برای remote play درست حسابی نداشت اما ps4 از پایه برای همچین کاری هم طراحی شده و ظاهرا هم که سازنده ها مشکلی توی استفاده remote play نداشتن :)
خبرش رو میدم . احتمالا 4 که رسید دستم یک تاپیک میزنم تستهای خودم رو برای remote play میزارم توش :)

بسلامتی کی دستت میرسه آرمان ؟ یه تاپیک ریموت پلی نمی خوایید بزنید ؟

حسین (Hosis عزیز) هم تاپیک هک بازی های Dead Space 3 و DMC رو ریموت تست کرده جواب داده، من وقتی شنیدم خیلی خوشحال شدم قراره اولین فرصتی که بتونم یکیشونو بگیرم و ریموت بزنم.

آرمان راست میگه دانی، اصلا کیلزون 2 به گیم پلی سفت و سنگین معروفه، بدترین بازی ممکن رو تست کردی:d تاچ پشت رو هم راست میگی باید واقعا یه فکری به حالش بکنند فکرشو بکن تو جک کالشکن باید تو ذهنت ناحیه ی پشت ویتا رو به 4 قسمت مساوی تقسیم میکردی و بعنوان R2/1 و L1/2 ازشون استفاده میکردی.

- - -ویرایش - - -

خبر خوش برای مخالفین ریموت پلی اینکه تمام بازی های ریموت تو ویتا 30 فریم در ثانیه اجرا میشند.
اما تو ویدئوهاشم نگاه کنید اصلا چیز مهمی نیست.

*این بازی خودش 30 فریمه.
من توی ماه december میرسه دستم . احتمالا بین 18 - 25 میرسه دستم :) چرا ! الان به نظرم نیازی نیست. بزار بچه ها بگیرین تستهای خودشون رو بزارن. من که گرفتم یک فیلمی میگیرم یک تاپیک میزنم که چطوری هست .

والا D: کیلزون خیلی کنترلش روی اعصاب من راه میرفت اون موقع D: ...

البته NFS که به قوله خودت 30 هست .
باید مثلا Ghost یا BT هم تست بگیریم ببینیم چطوری جواب میده اما فکر نکنم کیفیت رونده بازی رو کم کنه ....
البته باز 60 فریم یه چیز دیگس D:/

metaler-soad

کاربر سایت
Jul 30, 2011
174
نام
Dani
بسلامتی کی دستت میرسه آرمان ؟ یه تاپیک ریموت پلی نمی خوایید بزنید ؟

حسین (Hosis عزیز) هم تاپیک هک بازی های Dead Space 3 و DMC رو ریموت تست کرده جواب داده، من وقتی شنیدم خیلی خوشحال شدم قراره اولین فرصتی که بتونم یکیشونو بگیرم و ریموت بزنم.

آرمان راست میگه دانی، اصلا کیلزون 2 به گیم پلی سفت و سنگین معروفه، بدترین بازی ممکن رو تست کردی:d تاچ پشت رو هم راست میگی باید واقعا یه فکری به حالش بکنند فکرشو بکن تو جک کالشکن باید تو ذهنت ناحیه ی پشت ویتا رو به 4 قسمت مساوی تقسیم میکردی و بعنوان R2/1 و L1/2 ازشون استفاده میکردی.

- - -ویرایش - - -

خبر خوش برای مخالفین ریموت پلی اینکه تمام بازی های ریموت تو ویتا 30 فریم در ثانیه اجرا میشند.
اما تو ویدئوهاشم نگاه کنید اصلا چیز مهمی نیست.

[video=aparat;Dl1qA]http://www.aparat.com/v/Dl1qA[/video]
*این بازی خودش 30 فریمه.

بخدا اسمم دانی نیست دَنی هست :D
دقیقا با همین 4 قسمت پشت ویتا مشکل دارم که میشه 4تا دکمه
ولی تو این دموهایی که از ریموت ps4 دارم میبینم فکر کنم چیز خفنی باشه
حالا تا ببینیم چی میشه

- - -ویرایش - - -

آقا راستی من دیروز با hotline miami نابود شدم از ساعت 2 ظهر نشستم پاش تا 7 شب و بعد از 10 تا 2 شب
یعنی انقد خفنه این بازی که هرچی بگم کم گفتم
خیلی وقته تو استور میبینمش و هر دفعه هم میگفتم این چیه آخه با این گرافیک چرا این همه آدم بهش ریت دادن اونم ریت بالا :D
تا اینکه دیروز دل وزدم به دریا و گرفتمش و به فنا رفتم
هرکی بازی نکرده حتما بازی کنه اینو
الانم sine mora و wipeout 2048 و gta liberty city رو برا دانلود گذاشتم :) (بالاخره آدم باید از پلاس یه استفاده ای بکنه دیگه)

s0h3ill

کاربر سایت
Apr 21, 2006
847
نام
s0heill
این Remote play کلا سرکاریه،یکی از سیاستهای سونی واسه وقتایی که گیمرها بازی جدید میخوان و خبری نیست،من که حال نمیکنم،ویتا ارزشش بیشتر از ایناست،.ویتا قابلیتهای بیشتری داره،سونی باید بهش برسه،چندتا AAA کافیه،.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
این Remote play کلا سرکاریه،یکی از سیاستهای سونی واسه وقتایی که گیمرها بازی جدید میخوان و خبری نیست،من که حال نمیکنم،ویتا ارزشش بیشتر از ایناست،.ویتا قابلیتهای بیشتری داره،سونی باید بهش برسه،چندتا AAA کافیه،.

فکر نمیکنم سیاستی بر پایه "بازی جدید" باشه D: بیشتر به عنوان accessibility بیشتر و راحتی و قابلیت دسترسی به بازی تا جای ممکنه هست نه چیزه دیگری فکر کنم. ویتا همچنان بازیهای خودش رو داره. فکر نمیکنم گیمری به چشم " بازی جدید " نگاه کنه اما خب واقعا مواقعی ممکنه به کار بیاد همین Remote play . مخصوصا اگر اینکه کنسول stand by باشه بشه به ویتا روشنش کرد D: خیلی خوبه !!!!

میرسه سهیل D: به نظرم خوده سونی کم کاری نکرده با این همه بازی که داده حالا third party های غربی ! " غربی" تحویل نگرفتن بحثش جداست ! اما ایندیها developer ها که با این قیمت بازیهای Vita خیلی سوده خوبی میکنن فکر کنم D: لول

آقا راستی من دیروز با hotline miami نابود شدم از ساعت 2 ظهر نشستم پاش تا 7 شب و بعد از 10 تا 2 شب
یعنی انقد خفنه این بازی که هرچی بگم کم گفتم
خیلی وقته تو استور میبینمش و هر دفعه هم میگفتم این چیه آخه با این گرافیک چرا این همه آدم بهش ریت دادن اونم ریت بالا :D
تا اینکه دیروز دل وزدم به دریا و گرفتمش و به فنا رفتم
هرکی بازی نکرده حتما بازی کنه اینو
الانم sine mora و wipeout 2048 و gta liberty city رو برا دانلود گذاشتم :) (بالاخره آدم باید از پلاس یه استفاده ای بکنه دیگه)
گرافیکش رو چی کار داری D: لول بازی واقعا عالی هست D: منم 2-3 هفته ای کلا معتادش بودم ! یکی از معدود بازیهای عمرم بود که حس خیلی خوبی در هنگام داغون کردن دشمنان به ادم میده ... اصلا در یک کلا SUCH A FUN TO KILL لول
خیلی بازیهای indie قشنگی توی استور هست. یکی دیگه همین Lone Survivor هست که براش تاپیک زدم خیلی قشنگه بازیش
Sine Mora هم حتما برو عالیه ! GTA که یادش بخیر ! من انصافا LCS رو خیلی دوست داشتم مراحلش و اینا متنوع هست

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
این GTA تروفی هم داره !؟
هیچکدوم از بازیهای PSP دارای تروفی نیستن :)

خب Bend هم که تایید شد رفت هیجی D:
داره روی یک بازی روی ps4 کار میکنه که ببینیم پرت میشیم از خونه بیرون D:

دیگه کی داره برای ویتا بازی میسازه تو سونی خوده یوشیدا داند D:

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,844
نام
مرتضی
هیچکدوم از بازیهای PSP دارای تروفی نیستن :)

خب Bend هم که تایید شد رفت هیجی D:
داره روی یک بازی روی ps4 کار میکنه که ببینیم پرت میشیم از خونه بیرون D:

دیگه کی داره برای ویتا بازی میسازه تو سونی خوده یوشیدا داند D:

تایید شد؟ چیزی ندیدم جایی! اگه بند ویتا رو ول کنه دیگه کی میخواد یه چیزه درست حسابی رو ویتا بده؟ MM هم که دیگه سرش گرم پلی4 شده حتما باید چرندیات استدیو لندن رو تحمل کنیم:|

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173
تایید شد؟ چیزی ندیدم جایی! اگه بند ویتا رو ول کنه دیگه کی میخواد یه چیزه درست حسابی رو ویتا بده؟ MM هم که دیگه سرش گرم پلی4 شده حتما باید چرندیات استدیو لندن رو تحمل کنیم:|

من واقعا موندم چرا جای liverpool و zipper این london رو تعطیل نکردن

میاد مثلا از ابزار های جانبی استفاده کنه بازی خلاق بسازه یک مضخرفاتی می ده بیرون 5 دقیقه هم نمی شه تحملش کرد

The Thing

کاربر سایت
Jan 20, 2010
188

تایید اونطوری نشده. قبلا گفته بودن همه ی استدیو های داخلی دارن رو ps4 کار میکنن که اینم جزوشونه خوب. بعد فکر کنم تو لیست پروژهای یکی از کارمنداشون اسم بازی ps4 بود.دیروز هم تو مراسم لانچ هم یه قسمت از یوشیدا میخوان پروژه های در حال ساخته بعضی از استدیو ها رو با یک کلمه توصیف کنه که خوب اون وسط اسم bend هم میاد.توی بخش استخدام سایتشون هم نوشتن روی یه AAA واسه سخت افزار جدید سونی کار میکنن.چیزی که مشخصه اینه که دارن رو ps4 کار میکنن فعلا.
ولی خوب فقط 15 نفر از MM روی Tearaway کار میکردن گویا,واسه سایر استدیو ها هم میشه امیدوار بود اون گوشه موشه‌هاشون چند نفر در حال کار روی بازی ویتا باشن.

آخرین ویرایش:

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,844
نام
مرتضی
تایید اونطوری نشده. قبلا گفته بودن همه ی استدیو های داخلی دارن رو ps4 کار میکنن که اینم جزوشونه خوب. بعد فکر کنم تو لیست پروژهای یکی از کارمنداشون اسم بازی ps4 بود.دیروز هم تو مراسم لانچ هم یه قسمت از یوشیدا میخوان پروژه های در حال ساخته بعضی از استدیو ها رو با یک کلمه توصیف کنه که خوب اون وسط اسم بند هم میاد.چیزی که حتمیست اینه که دارن رو ps4 کار میکنن فعلا.
ولی خوب فقط 15 نفر از MM روی Tearaway کار میکردن گویا,واسه سایر استدیو ها هم میشه امیدوار بوداون گوشه موشه‌هاشون چند نفر در حال کار روی بازی ویتا باشن.
البته سیستم Mm کلا فرق داره مهمترین چیز بازیشون خلاقیت و خیلی به گرافیک فنی عجیب غریب کاری ندارن واسه همین 15نفره میتونن شاهکار تحویل بدن ولی شما فرض کن یه پروژه در حد همین آنچارتدی که برای ویتا اومد 15 نفره چندین سال باید طول بکشه اصلا ممکن نیست!
البته Guerrilla Cambridge معلوم نیست بعد کیلزون داره چیکار میکنه! کیلزون که واقعا خوب بود و فکر کنم این استدیو بتونه جای بند رو واسه ویتا پر کنه

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
خداییش چرا zipper رو بستن ! unit 13 بهترین و سرگرم کننده ترین بازی ویتا بود . تروفی هاشم عالی بود من 2 هفته بازیش کردم احساس خستگی هم نکردم . الان یه SoCCom هم می ساخت حالشو می بردیم
فردا سونی دست نیهیلیستیک رو میگره میاره میگه Infamous رو بساز برای ویتا :| نیهیلیستیک باگ هایی تو بازیش هست که دید شما رو نسبت به بازی های رایانه ای کلا تغییر میده پیش خودتون میگید همچین چیزی ممکنه اصلا !
تعداد بازی های کم ویتا یه مشکل دیگه ای هم که داره ایجاد می کنه خرید و فروش بازی هستش که قیمت ها بالا می مومن
شما الان برو بگو بازی می خوام کیلزون و بتمن و سول سکرفایز گرون ترینوشنن و قیمتشون پایین نیومده چرا چون بازی جدیدی نیست توی بازار که این بازی ها یکم قیمتشون بیا د پایین

si.armin

کاربر سایت
May 20, 2011
469
نام
آرمین
خداییش چرا zipper رو بستن ! unit 13 بهترین و سرگرم کننده ترین بازی ویتا بود . تروفی هاشم عالی بود من 2 هفته بازیش کردم احساس خستگی هم نکردم . الان یه SoCCom هم می ساخت حالشو می بردیم
فردا سونی دست نیهیلیستیک رو میگره میاره میگه Infamous رو بساز برای ویتا :| نیهیلیستیک باگ هایی تو بازیش هست که دید شما رو نسبت به بازی های رایانه ای کلا تغییر میده پیش خودتون میگید همچین چیزی ممکنه اصلا !
تعداد بازی های کم ویتا یه مشکل دیگه ای هم که داره ایجاد می کنه خرید و فروش بازی هستش که قیمت ها بالا می مومن
شما الان برو بگو بازی می خوام کیلزون و بتمن و سول سکرفایز گرون ترینوشنن و قیمتشون پایین نیومده چرا چون بازی جدیدی نیست توی بازار که این بازی ها یکم قیمتشون بیا د پایین

کیلزون از 200 تومن روزای اول شده 135 ! ولی درسته حرفت کلا!!! :))

The Thing

کاربر سایت
Jan 20, 2010
188
البته سیستم Mm کلا فرق داره مهمترین چیز بازیشون خلاقیت و خیلی به گرافیک فنی عجیب غریب کاری ندارن واسه همین 15نفره میتونن شاهکار تحویل بدن ولی شما فرض کن یه پروژه در حد همین آنچارتدی که برای ویتا اومد 15 نفره چندین سال باید طول بکشه اصلا ممکن نیست!
البته Guerrilla Cambridge معلوم نیست بعد کیلزون داره چیکار میکنه! کیلزون که واقعا خوب بود و فکر کنم این استدیو بتونه جای بند رو واسه ویتا پر کنه

همین هم تازه فکر کنم بیش از دوسال زمان برد ساختش.
GC هم احتمال اینکه از این به بعد رو killzone کارکنه زیاده به نظرم.
در حال حاضر فکر نمیکنم برنامه داشته باشه سونی واسه اینکه ویتا رو با بازیهای بزرگ و پرخرج ساپورت کنه.(ریموت پلی هم بهانه ی خوبیه)این چیزیه که طی این رویدادهای اخیر مشخص شده و خوب بازیهایی مثل کیلزون هم تو فواصل طولانی میان اون وسط یه تاثیر مقطعی میذارن میرن.فروش نرمافزار هم واقعا رو ویتا بده و خوب انتظاری نمیره از بقیه ی ناشرا جز پورت بازیها.این مسیر فعلی ویتا تو خارج از ژاپنه و البته خوب یا بد بودنش هم قابل بحثه.

آخرین ویرایش:

si.armin

کاربر سایت
May 20, 2011
469
نام
آرمین
من که به شخصه انتظار زیادی از ویتا ندارم همون بازی های ایندی عالی البته با قیمت مناسب رو زیاد کنن و هر 3 یا 4 ماه یه aaa درست حسابی بدن بسه :)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر