بازی های PlayStation Vita

si.armin

کاربر سایت
May 20, 2011
469
نام
آرمین
یه سوال
چجوری میشه وسط دانلود با این ویتا صفحه نمایشش خاموش نشه لعنتی
دانلودم قطع میشه وقتی صفحه نمایش خاموش میشه و میره رو حالت لاک :|

اره راست میگی منم دهنم اسپالت شد سر این کسی می دونه چه کار باید کرد !؟

VMMAHDI

کاربر سایت
Jun 2, 2013
169
نام
مهدی
اره راست میگی منم دهنم اسپالت شد سر این کسی می دونه چه کار باید کرد !؟
بستگی به سرعتت داره اون موقع که من 30 کیلو بایت بود سرعت دانلود قطع میشد باید هی تاچو لمس میکردم قططع نشه به خصوص اپدیت ها ولی الان که سرعت 130 کیلو بایت هست هم بعضی اوقات فطع میشه ولی صبح ها که سرعت زیاده عالی دانلود میکنه.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام همگی
چندتا اخبار جدید :

1. بازی DanganRonpa برای عرضه به صورت انحصاری روی ویتا در امریکای شمال در 11 February و اروپا 14 تایید شد. این بازی توسطه NIS AMerica عرضه میشه. داستان بازی برگرفته از روی مانگایی به همین نام در مورده شخصیه به اسم Makoto Naegi که با بقیه هم کلاسی هاشون درون اکادمی عجیبی توسط خرسه سیاه و سفید ( Black And White Bear ) لول گیر افتادن و تنها راه خروج هم کشتن یک دیگر هست. عکس زیر Box Art نهایی بازی رو نشون میده :

2. بازی Hatsune Miku Project DIva f که امسال برای PS3 عرضه شده بود ساله اینده برای PS VITA نیز عرضه خواهد شد. این بازی در سبک Rhythmic هست. در حال حاضر در همین ماه نسخه دوم همین بازی در جاپن منتشر خواهد شد. به نظر میرسه ساله اینده شاهد عرضه نسخه دوم این بازی باشیم. همچنین همه DLC های بازی بعد از روزه عرضه توی PSN قابل دسترس خواهند بود .

3. بازی Legends of Raven که پیشتر برای PS4 و ONE تایید شده بود نیز برای Ps Vita عرضه خواهد شد. همچنین تایید شده که نسخه PS4 و Vita دارای Cross Buy خواهد بود

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران
سلام همگی
چندتا اخبار جدید :
1. بازی DanganRonpa برای عرضه به صورت انحصاری روی ویتا در امریکای شمال در 11 February و اروپا 14 تایید شد. این بازی توسطه NIS AMerica عرضه میشه. داستان بازی برگرفته از روی مانگایی به همین نام در مورده شخصیه به اسم Makoto Naegi که با بقیه هم کلاسی هاشون درون اکادمی عجیبی توسط خرسه سیاه و سفید ( Black And White Bear ) لول گیر افتادن و تنها راه خروج هم کشتن یک دیگر هست. عکس زیر Box Art نهایی بازی رو نشون میده :

مرسی آرمان، این خیلی بازی قشنگیه یه خورده هم شبیه پرسونا رمزآلود و ماجراجویانه هستش، یه مدت پیش یه ترولی هم ازش دیدم(در رابطه با پرسونا):

پس چون منتشر کننده اش NIS America بوده واسه ریجن یک و دو هم تایید شده وگرنه الان کلی از این مدل بازی ها خوب مخصوصا ژاپنی آر پی جی داریم که هنوز برای ریجن یک و دو خبری ازشون نیست، مثلا Akiba's Trip که فکر میکنم حتی نسخه ی شماره ی یکش هم هنوز برای PSP دوبله و برای ریجن یک و دو تایید نشده.

Akiba's Trip 2 بنظر بازی خوبی میاد فایتینگ های خیابونیش منو یاد یاکوزا میندازه، حیف این بازیای خوب نیست که واسه ریجن ما یا خیلی دیر تایید میشن یا اصلا نمیشن:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
مرسی آرمان، این خیلی بازی قشنگیه یه خورده هم شبیه پرسونا رمزآلود و ماجراجویانه هستش، یه مدت پیش یه ترولی هم ازش دیدم(در رابطه با پرسونا):

پس چون منتشر کننده اش NIS America بوده واسه ریجن یک و دو هم تایید شده وگرنه الان کلی از این مدل بازی ها خوب مخصوصا ژاپنی آر پی جی داریم که هنوز برای ریجن یک و دو خبری ازشون نیست، مثلا Akiba's Trip که فکر میکنم حتی نسخه ی شماره ی یکش هم هنوز برای PSP دوبله و برای ریجن یک و دو تایید نشده.

Akiba's Trip 2 بنظر بازی خوبی میاد فایتینگ های خیابونیش منو یاد یاکوزا میندازه، حیف این بازیای خوب نیست که واسه ریجن ما یا خیلی دیر تایید میشن یا اصلا نمیشن:

اره بازی جالبی میزنه !
البته سبکه gameplay با Persona کلا متفاوته و خاصه D: نمیدونم فروشش خوب میشه یا نه اما شخصیتهای جالبی رو داره کلا !

NIS کارش خیلی خوب هست کلا تو Localization اما Akiba رو از دسته هایی هست که خیلی japanese پسنده و احتمالا عرضش زیاد بالا نیست ×_×

من این بازی رو خریدم لول ×_× قراره با هم خونه ای ( japanese هست لول ) بشینم بازی کنم ببینم چی به چیه ! خیلی بهش جذب شدم ! 2-3 هفته دیگه میرسه به دستم

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران
Flower هم اکنون بر روی استور آمریکا.

یک گیم فوق العاده ی دیگه از سازندگان Journey این بار در PS VITA کنترل باد را به دست شما می سپرد تا آزادانه در دشت ها پرواز و گل ها را نوازش کنید یا سایر وظایف یک باد مثل چرخاندن توربین های بادی را به انجام رسانید.گرافیک چشم نواز و گیم پلی نرم بازی بسیار نزدیک به نسخه ی PS3 و نرمی بازی یاد آور بازی قبل این سازندگان خواهد بود، همینطور بازی با امکانات تاچ (جلو و عقب) و موشن ویتا بخوبی هماهنگ شده است. بازی در لول های مختلف و نسبتا کوتاهی انجام میشود اما پس از پایان هر مرحله حس خوبی خواهید داشت.

تجربه ی این بازی در ویتا به لطف وجود صفحه ی OLED بسیار زیباتر خواهد بود، اگر با تاچ این بازی راحت نیستید یا نمیخواید بعد هربار بازی جای انگشتاتونو از اسکرین پاک کنید می تونید کنترل بازی روی حالت title مثل PS3 بدون استفاده از تاچ قرار دهید.متای بازی در نسخه ی کنسولی خود 87 است که 5 نمره افت از بازی قبل را نشان میدهد.با قابلیت Cross Buy این بازی با خرج 7$ آنرا بر روی هر سه کنسول اخیر سونی بازی کنید.

نمایش E3 این بازی برای پلی استیشن ویتا
[video=aparat;NbP4e]http://www.aparat.com/v/NbP4e[/video]​

آخرین ویرایش:

s0h3ill

کاربر سایت
Apr 21, 2006
847
نام
s0heill
floWer یکی از بهترین بازیهای کمپانی That Game هستش،واقعا رو ویتا میدرخشه،حتما دانلودش کنید،من که دارم لذت میبرم برای چندمین بار،.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
floWer یکی از بهترین بازیهای کمپانی That Game هستش،واقعا رو ویتا میدرخشه،حتما دانلودش کنید،من که دارم لذت میبرم برای چندمین بار،.
راستی یه سوال حالا که داریم ؟ فریم ریتش 30 هست نه ! ؟
توی ign که میگن نسخه PS4 عالی هست
Cross buy کلی هم که داره D: یه دونه میخری

نسل قبل - نسل بعد باهم میگیری D:/

s0h3ill

کاربر سایت
Apr 21, 2006
847
نام
s0heill
آره فریم 30 تقریبا ولی روی ویتا کنترل کردن خیلی بهتر و رونتره،من رو ps3 خیلی بازیش کردم،رو ویتا یه تجربه جدیده رو Ps4 هم بازیش میکنم،

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
واقعا بازی های that game company شاهکار هنری هستن من اولین بازی که رو پلی 3 تموم کردم متال4 بود(طبیعتا) اما بعدش جرنی و فلاور رو بازی کردم واقعا زیبا بودن البته فلو رو قبلا رو پی اس پی تموم کرده بودم cloud هم رو pc کلا اعضای این استدیو به معنای واقعی کلمه هنرمند هستن

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,839
نام
مرتضی
برای ریجن 2 نمیاد :|
مهم تر از همه cloudberry kingdom ـه :D هرکی نخره تا آخر عمرش پشیمونه :D برا 3 ـیش اومده ویتاش نمیدونم کی میاد :D

برای ریجن2 هم میاد من رو پلی3 خریدمش الانم منتظر نسخه ویتا ام تا برم تو نخش:d رو ویتا باید جالب باشه

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
برای ریجن 2 آخر ماه و همزمان با لانچ PS4 گفته بودن که قرار بیاد. کاشی Trine 2 رو هم که لانچ PS4 شدش برای ویتا هم میزدن که بیاد همزمان!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر