بازی های PlayStation Vita

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,361
نام
فرهاد
با سلام شرمنده که اینجا مینویسم تنها جای آپدیت ویتا اینجاست !
بروبکس یه راهنمایی کنید من میخوام ویتا بگیرم فیمت ویتا رو ندارم ! در مورد خرید باید به چیزهای دفت کنم ؟
رجینش کدوم بهتره ؟
دست دوم بخرم چند خوبه ؟
رازی هستین ازش ؟
هر چی هو دلتون میخواد خودتون اضافه کنید و ج بدید دمتون گرم

s0h3ill

کاربر سایت
Apr 21, 2006
847
نام
s0heill
ببین Vahalla Knights بازی آشغالیه. ازوناییه که فقط دفه اول میری توش دیگه نمیری. جز customization هیچ چیز قابل توجه دیگه ای نداره. اما انتظارا از YS بالاست به نظرم صبر کن.

اگه به این بازی و سازندهاش شک دارید به صورت رایگان و روی Psp شماره قبلیش رو بازی کنید بعد به سرعت این جدیده رو هم میخرید! واقعا فوق العاده است! پیشنهادای منو جدی بگیرید!;-)

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
با سلام شرمنده که اینجا مینویسم تنها جای آپدیت ویتا اینجاست !
بروبکس یه راهنمایی کنید من میخوام ویتا بگیرم فیمت ویتا رو ندارم ! در مورد خرید باید به چیزهای دفت کنم ؟
رجینش کدوم بهتره ؟
دست دوم بخرم چند خوبه ؟
رازی هستین ازش ؟
هر چی هو دلتون میخواد خودتون اضافه کنید و ج بدید دمتون گرم
سوال رو بایستی در بخش سوالات و مشکلات ویتا میپرسیدید و بخش قیمت هم تاپیکه خودش رو داره

ریجنها فرقی با هم نداره مگر اینکه بخوای 3g بخری :)
راضی هستم :)

s0h3ill

کاربر سایت
Apr 21, 2006
847
نام
s0heill
آقا منم بهترین نقش آفرینی ویتا رو خریدم یعنی Dragon's Crown, برام افتاد 30 هزار تومن،با تشکر از سونی به خاطر طرح به ازای هر 50 دلار خرید 10 دلار رایگان!;-)

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,845
نام
مرتضی
آقا منم بهترین نقش آفرینی ویتا رو خریدم یعنی Dragon's Crown, برام افتاد 30 هزار تومن،با تشکر از سونی به خاطر طرح به ازای هر 50 دلار خرید 10 دلار رایگان!;-)

فکر نکنم بشه به راحتی بهش گفت نقش افرینی! خودم تست نکردم ولی شنیده ها میگه نقش افرینی خالص نیست! ارمان روشنگری کن:d

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران

مبارکه داداش،بسلامتی با دل خوش، دیگه خیلی اغراق نکردی ؟ DC بهترین نقش آفرینی ویتا ؟

صبح اودلار 2500 الانم 2400 (فعلا نه تو بازار آزاد) همینجوری پیش بره یه روز میرسه بدون تخفیف هم برای 30،000 تومن برامون درمیاد، ما که از اوریج بدمون نمیاد ولی اوریج 4 برابر قیمتی واقعا ستمه.

قسمت Reward که تازگی ها رو استور آمریکا اومده واسه ما ایرانی ها فرجی نداره ؟ من یه چندتاییشو تست کردم هیچی نداد(جز میدل).

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران
قسمت Reward !؟ کجا کی !؟ چیه مهران این قسمت من ندیدمش چرا D:

اینجاست، صفحه اصلی، بالا تب آخر:

43786506586930164335.jpg
حالت آفر داره، انجام میدی بعد بهت امتیاز میده(خیلی دست و دلبازانه)، با اون امتیازا می تونی تو این بازه خرید کنی(از PSN کارت گرفته تا لوازم صوتی تصویری):

52349861270643363388.jpg

si.armin

کاربر سایت
May 20, 2011
469
نام
آرمین

43786506586930164335.jpg
حالت آفر داره، انجام میدی بعد بهت امتیاز میده(خیلی دست و دلبازانه)، با اون امتیازا می تونی تو این بازه خرید کنی(از PSN کارت گرفته تا لوازم صوتی تصویری):

52349861270643363388.jpg

https://www.sonyrewards.com/en/register/

این سایتش ؟ بچه ها سایت های فیک جعلی نرن !!!

s0h3ill

کاربر سایت
Apr 21, 2006
847
نام
s0heill
فکر نکنم بشه به راحتی بهش گفت نقش افرینی! خودم تست نکردم ولی شنیده ها میگه نقش افرینی خالص نیست! ارمان روشنگری کن:d

سبک بازی نقش آفرینی بزنو بکوبه! یعنی Rpg hack and slash,بازی خیلی راحت نقش آفرینیه اصلا شک نکنید،و لعد از Persona iv واقعا بهترینه تو سبک خودش،حتما امتحان کنید به شنیده ها بسنده نکنید،.

- - -ویرایش - - -

مبارکه داداش،بسلامتی با دل خوش، دیگه خیلی اغراق نکردی ؟ DC بهترین نقش آفرینی ویتا ؟

صبح اودلار 2500 الانم 2400 (فعلا نه تو بازار آزاد) همینجوری پیش بره یه روز میرسه بدون تخفیف هم برای 30،000 تومن برامون درمیاد، ما که از اوریج بدمون نمیاد ولی اوریج 4 برابر قیمتی واقعا ستمه.

قسمت Reward که تازگی ها رو استور آمریکا اومده واسه ما ایرانی ها فرجی نداره ؟ من یه چندتاییشو تست کردم هیچی نداد(جز میدل).

مرسی رفیق،بعد از پرسونا بهترینه،این reward که من گرفتم واسه طرح به ازای هر 50 دلار خرید 10 دلار جایزه بگیرید ماه قبل بود که من انجامش دادم،طرح جالب و ادامه داریه،.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بازی Angry Bords Star Wars هم اومد D:
واقعا زوری هست D: خیلی دوست دارم روی ویتا تجربه کنم اما 32.99 !!!!
نسخه فیزیکیش اینحا 34.99 هست ×_× لووووووووول واقعا D:

---------------------------

بازی Broken Sword: The Serpent’s Curse قراره December امسال روی ویتا عرضه بشه. ظاهرا توی دو episode عرضه میشه بازی و episode بعدی برای January 2014 در نظر گرفته شده. هر EP قرار روی PC به قیمت 14.99 عرضه بشه و به خیر کنه قیمت ویتای بازی رو D:

بازی Doki-Doki Universe هم December امسال به صورت مجانی برای PS VITa - PS3 - PS4 عرضه میشه که ساخته Human Nature Studio و Santa Monica هست . باید بازی جالبی باشه :)

تا بعد :)

VMMAHDI

کاربر سایت
Jun 2, 2013
169
نام
مهدی

43786506586930164335.jpg

52349861270643363388.jpg
دوستان ثبت نام کردم حالا روش کار چطوری هست؟

آخرین ویرایش:

The Thing

کاربر سایت
Jan 20, 2010
188
بازی Doki-Doki Universe هم December امسال به صورت مجانی برای PS VITa - PS3 - PS4 عرضه میشه که ساخته Human Nature Studio و Santa Monica هست . باید بازی جالبی باشه :)
مجانی نیست البته.نسخه‌ی مجانی واسه آشنایی با فضا و حال‌وهوای بازیه با یه سری امکانات دیگه و خود بازی پولیه.

metaler-soad

کاربر سایت
Jul 30, 2011
174
نام
Dani
یه سوال
چجوری میشه وسط دانلود با این ویتا صفحه نمایشش خاموش نشه لعنتی
دانلودم قطع میشه وقتی صفحه نمایش خاموش میشه و میره رو حالت لاک :|

HoSIs

کاربر سایت
Nov 18, 2012
929
نام
Hossein
یه سوال
چجوری میشه وسط دانلود با این ویتا صفحه نمایشش خاموش نشه لعنتی
دانلودم قطع میشه وقتی صفحه نمایش خاموش میشه و میره رو حالت لاک :|
برا منم همین طوریه فقط میشه مدت زمانش رو افزایش داد اونم تا سقف 10 دیقه...
ولی یه شب ویتا رو هم گذاشتم برا دانلود بازی(3گیگ بود MK) و همزمان به شارژ هم زدم...صب که بلند شدم دیدم دانلود شده بازی...از اون موقع به بعد دیگه دانلودم خود ب خود Pause نمیشه...
حالا اگر کسی راه قطعی داره بگه برا من ک شانسی بود...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر