بازی های PlayStation Vita

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
به نظره من تجربه TWD روی ویتا خیلی ضعیف تر از کنسول و Pc بود
بازی توی Performance خیلی خیلی گیر داشت و اذیت میکرد به نظرم!

مشکل اصلی نسخه ویتا افت فریم ها و همین گیرها بود اما من منظورم از تجربه لذت بخش،تجربه بازی روی کنسول دستی بود که بسیار شیرین تر از بازی کردن روی pc یا کنسول ها بود.

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران
مشکل اصلی نسخه ویتا افت فریم ها و همین گیرها بود اما من منظورم از تجربه لذت بخش،تجربه بازی روی کنسول دستی بود که بسیار شیرین تر از بازی کردن روی pc یا کنسول ها بود.

کاملا موافقم، اصلا وقتی یه بازی روی ویتا پورت میشه باید به چشم یه بازی جدید بهش نگاه کنید چون کلا اون بازی روی ویتا یه حال و صفای افزون و مجزایی داره.

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
خداییش TWD هم افت فریم داره ؟ :|
می خواستم بگیرم بازیش رو اینبار با اینکه یه بار روی PC تموم کردم یه بار روی PS3 !
خیلی زشته دیگه TWD هم افت فریم داشته باشه . AssAssasin `s creed به اندازه کافی افت فریم داشت دیگه نمی خوام بازی که افت فریم داشته باشه بازی کنم

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران
یه سوال دیگه از TWD ، این بازی از روی PS3 پورت شده یا از روی iOS و گرافیکش نسبت به این دوتا چطوره ؟

مخصوصا که الان یه تخفیف ملس خورده اگر خوب پورت کرده باشند ارزش خرید داره.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
TWD فریم ریتش در چه حد آزار دهنده ـست ؟ کلا میزان اذیتش چقدره ؟
خیلی کمه :) فریمش مشکلی نداره
مسعلش سره loading های طولانی یا گیرهایی هست که داره موقع loading ..ممکنه مثلا وسطه یک صحنه خیلی درگیر کننده 2-3 ثانیه loading بیاد که باعث میشه مقداری بازیباز به خاطره همین 2-3 ثاینه از اون جو داستان جدا بشه

خداییش TWD هم افت فریم داره ؟ :|
می خواستم بگیرم بازیش رو اینبار با اینکه یه بار روی PC تموم کردم یه بار روی PS3 !
خیلی زشته دیگه TWD هم افت فریم داشته باشه . AssAssasin `s creed به اندازه کافی افت فریم داشت دیگه نمی خوام بازی که افت فریم داشته باشه بازی کنم
پست بالایی بخون D: مشکل افت فریم نیست به نظرم. مشکل Loading ها هست

به نظره من که به خاطره پلاتش هم روی Ps3 هم روی vita ارزش داره D: لول
دیگه کنسول دیگه D: ایشالا ps4 افت فریم نداره D: لول

یه سوال دیگه از TWD ، این بازی از روی PS3 پورت شده یا از روی iOS و گرافیکش نسبت به این دوتا چطوره ؟

مخصوصا که الان یه تخفیف ملس خورده اگر خوب پورت کرده باشند ارزش خرید داره.

من یه سری عکس ازش توی تاپیکش گزاشتم و میلاد توی پسته اول گزاشتش
گرافیکش فرقی نداره

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران
اگر عنوان بتمن برای ویتا موفق به فروش خوبی بشه احتمال اینکه کونامی به فکر پورت Castlevania: Lords of Shadow Mirror of Fate از 3DS بیافته هست ! یعنی میشه ؟

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران
این احتمال از کجا اومده مهران ؟ من عاشقشم !

از قوه تخیل من، منم همینطور.

- - -ویرایش - - -

اینکه بازی برای ویتا نخواهد آمد خیلی وقت پیش تأیید شده اما میگم شاید اگر بتمن خوب فروش کنه، فکر پورت اینم به خاطر کونامی خطور کنه.

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
از قوه تخیل من، منم همینطور.

- - -ویرایش - - -

اینکه بازی برای ویتا نخواهد آمد خیلی وقت پیش تأیید شده اما میگم شاید اگر بتمن خوب فروش کنه، فکر پورت اینم به خاطر کونامی خطور کنه.

درود بر قوه تخیلت....من که خیلی دوست دارم یه کسلوانیا واسه ویتا بیاد البته دو بعدی باشه نسخه پی اس پی که فوق العاده بود عجب موسیقی عجب گیم پلی و عجب طراحی هنری واقعا خوب بود رو ویتا اگه بسازن عالی میشه

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران
درود بر قوه تخیلت....من که خیلی دوست دارم یه کسلوانیا واسه ویتا بیاد البته دو بعدی باشه نسخه پی اس پی که فوق العاده بود عجب موسیقی عجب گیم پلی و عجب طراحی هنری واقعا خوب بود رو ویتا اگه بسازن عالی میشه

من چاکرتم:d

درسته، فکر میکنم اولین بازی متروید هم بود، اون زمان برای ما این حق انتخاب در مسیر گیم پلی خیلی جالب بود. اگر تایید بشه دیگه تقریبا کلکسیون هک اند اسلش ویتا کامل میشه، اصلا بنظرمن حتی از GOW هم بهتره چون من دیگه واقعا از سری GOW خسته شدم.

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,839
نام
مرتضی
من چاکرتم:d

درسته، فکر میکنم اولین بازی متروید هم بود، اون زمان برای ما این حق انتخاب در مسیر گیم پلی خیلی جالب بود. اگر تایید بشه دیگه تقریبا کلکسیون هک اند اسلش ویتا کامل میشه، اصلا بنظرمن حتی از GOW هم بهتره چون من دیگه واقعا از سری GOW خسته شدم.
الان کلا تو این کلکسیون چی هست؟:-b

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران
الان کلا تو این کلکسیون چی هست؟:-b

گفتم تقریبا کامله مرتضی، صرف نظر از هک اند اسلش های PSP و PS1 رو ویتا:

Soul Sacrifice

Dynasty Warriors

Toukiden

Ninja Gaiden Singma Plus 1&2

valhalla knights 3

Draw Slasher:d

Dragon's Crown

Muramasa Rebirth

Malicious Rebirth

One Piece: Kaizoku Musou 2

Dungeon Hunter : Alliance

Silent Hill: BOM

God Eater 2

Final Fantasy X1-2 & Dragon Huter Remaster

و ...

نگاه کنی مخصوصا نسبت به ژانرهای دیگه خیلی کامل تره ! جای MGS Rising هم خیلی خالیه که سازنده اش گفته بخاطر ضعف گرافیکی ویتا از پورتش معذوریم:| DMC هم بیاد بنظر من کامله دیگه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر