بازی های PlayStation Vita

hosienharami

کاربر سایت
Jul 30, 2013
310
نام
حسین
ای بابا اینا چیه!!
اصل کاری رو فراموش کردید
آقا ما هارد گذاشتیم
آخ آخ آخ !!1
اینجا انجمنه !
هی دختره داد میزد نیت !!! نیـــــــــــــت!
البته وقتی می مردی :D
خیلی باحال بود :D
داداشم میگفت کم کن اونو !

.:miladamiri:.

کاربر سایت
Oct 19, 2012
1,867
نام
میلاد
فقط یک چیز میگم
لطفا با شخصیت های uncharted کاری نداشته باشد :| چون من بدجور فن uncharted هستم.
با هر شخصیتی کار دارید داشته باشید ولی شخصیت های uncharted رو خواهشن کاری نداشته باشید.
آرمان میدونه من چی میگم :d
بحث تاپیک هم منحرف میشه :d

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران
کیا Obscure رو روی PSP تجربه کردند ؟ ویتا که بازی ترسناک درست و حسابی نداره، تازگیام بخاطر تخفیفات بازیای ترسناک استور اروپا این بازی شده3.5 پوند(معادل 14 هزار تومن:d) بنظرتون ارزش خرید داره ؟ نسبت به سایلنت هیل(نسخه های PSP) چطوره ؟گرافیکش که از سایلنت هیل خود ویتا بهتره.

si.armin

کاربر سایت
May 20, 2011
469
نام
آرمین
کیا Obscure رو روی PSP تجربه کردند ؟ ویتا که بازی ترسناک درست و حسابی نداره، تازگیام بخاطر تخفیفات بازیای ترسناک استور اروپا این بازی شده 3.5 پوند(معادل 14 هزار تومن:d) بنظرتون ارزش خرید داره ؟ نسبت به سایلنت هیل(نسخه های PSP) چطوره ؟گرافیکش که از سایلنت هیل خود ویتا بهتره.

بازیش عالیه!!! داستان خیلی خوبی هم داره که حد نداره ... اون جور که یادمه 4 تا دختر پسر هستند که هر قسمت از بازی کنترل یکیشون رو در اختیار دارین و یکی هم همراهتون میاد ... معماهای جالبی داره که گاها دو نفره باید انجام داد (چالش برانگیزه!) گرافیک یکی از بهترین های پی اس پی ... و در نهایت پایان بازی خیلی جالب ... من دوست داشتم بازی رو روی پی اس پی ...

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
دوستان در مورد بازی که میگفتن اورجینال نمی فروشن من امروز رفتم خریدم حتی بازی های جدید هم بعضی هاشون بودن مثل The walking dead یا Dragon s crown و .......
من نمی دونم شما میرید داخل چی میگید بهتون بازی نمیدن :d
هیچ کجا هم حرفی از اینکه بازی نداریم و ه ک شده نبود البته قیافه و تیپ من اصلا به ه ک و کپی بازی هم نمی خورد تا نگاه می نداختن بازی اوریج ها رو در میوردن :p

|SiNa|

کاربر سایت
Sep 21, 2013
213
درجشو کم کن :| نینجا گیدن داره :|
دوستان بازی کپی ویتا خواستید در این تاپیک میتونید بخرید...با تمام امکانات برا ایرانیها فقط .
روش ارائه نمیدیم چون سونی میفهمه ... نه خیر اینی که شما میگی نیست .
سونی چقدر احمق میتونه باشه که تا الان این قضایا رو نفهمیده باشه ؟

آخرین ویرایش:

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
دوستان:d
ویتا بازی داره با حال و هوای Darksiders II ؟:d
اگر توقع بالایی هست بگید درجشو کم کنم:d

Darksiders II که بازی خیلی توپی نیست ولی در هر حال شما درجشو کم کن :d
نینجا گایدن زیگما 1 2 نزدیک ترین بازی به این بازی که شما گفتی هستن که هر دوشون بازی قدیمی هستن پورت شدن برای PS Vita

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران
با تأخیر خوردن بازی Drive Club ، بازی Contrast اولین بازی خواهد بود که در پلاس برای PS4 رایگاه خواهد شد، از اونجایی که این بازی بطور همزمان برای پلی استیشن ویتا هم عرضه میشه احتمال اینکه این بازی هم مثل بازی های دیگه (Jack Collection ، OddWorld ، When Vikings Attack و ...) که بطور همزمان روی ویتا و پلی استیشن 3 در پلاس رایگان میشدند، برای ویتا هم فری بخوره هستش.

Contarst یه بازی در ژانر استراتژیک،اکشن و معمایی با یک اتمسفر و موسیقی فوق العاده اس که در قالب یک گیم پلی 2.5 بعد مثل Batman Blackgate قابل بازی هستش.شات های رسمی از این بازی:

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جدیدترین ویدئو رسمی بعد از معرفی در E3 از این بازی:

[video=aparat;xO97j]http://www.aparat.com/v/xO97j[/video]

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
در مورده minecraft
تاریخه عرضه بازی مشخص نشده
اما احتمال داره بعد از عرضه ps4 یا اوایل ساله اینده روی ویتا سر و کلش پیدا شه
به هر حال حداقل 2 هفته قبل از انتشار Mojang توی سایته رسمیش خبرش رو باید بگه

توقع D: سری GOW که روی PSP اومدن رو بازی کن اگه نکردی. روی ویتا هم راحت اجرا میشن
روی ویتا هم که بهترین HnS تاریخ دسته کم هستش D: Ninja gaiden s1

بازی CastleStorm هم برای ps3 و vita برای تایید شده ( indie هست D: )
CastleStorm Coming to PS3 and PS Vita - IGN

بازی Disgaea 4 هم برای Vita توی January عرضه میشه ( japan only )
احتمالا اواخر ساله اینده روی ویتا نسخه English هم میاد
Amazon.co.jpF EL fBXKCA 4 Return \T TCD fBXKCA {[J\O the BEST t: Q[

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
من خودم هر دو سری بازی دارک سایدرز رو تمام کردم و عاشق بازیش هم هستم (حیف که شرکت سازندش thq منحل شد)به نظر من نزدیک ترین بازی بهش (البته از عکس هاش میشه فهمید و اگه شک داری اول دموش رو بازی کن)بازی سلول ساکروفایس هست.

VMMAHDI

کاربر سایت
Jun 2, 2013
169
نام
مهدی
خواهش میکنم کسی نه جواب بده و نه نقل قول کنه.
چون بخش هک قفل اینجا میگم و امید وارم مدیر محترم بنم نکنه. و از دوستان خاهش و التماس دارم نه جواب بدن نه نقل گل.
این کسی که برا مدیر پیام فرستاده فکر کنم همونه که روز اول تو توپخونه دیدمش و میگفت 30 ملیون هزینه کردم. به خاطر این میگم که در پیام اش هی نوشته بود یوزر اونی که اونجا بود هم میگفت هی یوزر و این چیز میزا.
اول باید بگم این توپخونه ایی ها خیلی در کل ادمای درست حسابی نیستند البته ادم خوبم کم نیست بینشون این اقا هم میگه من تو توپخونه مغازه دارم اون روز که اونجا بودم دنبال مغازه بود که فقدر باسه خودش باشه کسی ترفندو نفهمه. و معلومه میخواد راه صد سالرو یک شبه بره چون میگفت پکیجی میفروشم که پولش دراد و میگفتم نمیصرفه میگفت مگه مجبوری بخری . در کل ادم بی ادبی بود و اینکه گفته باسه خدمت به مردمه در کل ک..و شعر.
_ _ _ _ _ _- - - - - _ _ _ _ _ _ _
من خودم هر دو سری بازی دارک سایدرز رو تمام کردم و عاشق بازیش هم هستم (حیف که شرکت سازندش thq منحل شد)به نظر من نزدیک ترین بازی بهش (البته از عکس هاش میشه فهمید و اگه شک داری اول دموش رو بازی کن)بازی سلول ساکروفایس هست.
سوال عشق منه ولی چون با کیلزون گرفتم کمتر باهاش بازی کردم. ولی باز هم به دارک سایدرط نمیرسه.

از این سبک خوشم میاد کی منتشر میشه؟
امید وارم فیزیکیش بیاد ایران.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر