بازی های PlayStation Vita

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
Dead trigger چیه اخه ! من میخوام اینطوری بازی اصلا برای ویتا نیاد ... من DT رو Casual محسوب میکنم . اصلا یعنی چی هی بری تو یه منظقه تر تر همه رو بکشی نه داستانی و نه حدفی !
باز Killzone هم هدف داری توش هم یه داستانی داره ... هم سیستم طراحی مراحلش چند لایست و مولتیش هم که عالیه !
گرافیک هم Killzone توی نورپردازی خیلی خوب عمل کرده مگرنه به نظره من هنوز شاخه ویتا همون Uncharted هست . انصافا texture های uncharted خیلی دیدنی بودن ... بازی بعدیشون دیگه عالی میشه

به نظرم Nvidia shield جای رقابت با 3DS هم نداره ... کسایی که Nvidia shield میخرن دنبال همون بازیهایی چند دلارین و اون استودیوها هم ملیونها دلار خرج بازیاشون نمیکنن که اخرش بشه Killzoneو Unchartedc اینا ... طبیعتا هیچ کسی هم نمیخره بازی که توی استوره اندروید 59 دلار قیمتش باشه D:

ما داریم توی ویتا بحث از بازیهای کنسولی quality میکنیم . در کنارش هم بازیهای indie هستن که به روی موبایل 80% نیومدن مثل Spelunky و Miami و خیلی های دیگه که واقعا کیفیتشون به 100 تا بازی android به نظره من ارزش داره ....

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
سلام دوستان میشه چند تا از بازیهای خوب رو که پلاس داره معرفی کنید به نظرتون بهتره بازی فیزیکی بخریم یا منتظر بازیهای پلاس بمونیم؟

بستگی به دسلیقتون داره اگر از بازی های مستقل + نقش آفرینی خوشتون میاد پلاس گزینه خوبی هستش چون بیشتر بازی های که Free میشن مستقل هستن .
اگر پلاس US می خواید که بی خیال شید بهتره 90% بازی های PSP رو Free میکنه ولی وضعیت UK خیلی بهتره

من 7 ماه پلاس داشتم الان پشیمونم فیزیکی بهتره می تونید تعویض کنید .

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران
حراج بازی های ترسناک>:):

26661816480640806731.png

تا 50% برای هر بازی.

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
در حقیقت هر ماه یه بازی aaa و یه بازی آرکید/مستقل مجانی میشه!;)بیشتر و کمتر هم نداره!

من هم پلاس US بودم هم UK - ریجن US بیشتر PSP هستش -
بعد ویتا چند تا AAA داره که هر ماه یکیش برای پلاس رایگان بشه :|

الان تو ماه پیش UK که Urban trials و J&D بود شما بازی AAA می بینید ؟ ;)
الان oddworld و Motor storm بازی AAA هستن ؟

si.armin

کاربر سایت
May 20, 2011
469
نام
آرمین

دقیقا ... هر بازی که دیگه کهنه میشه ، چولوسیده میشه از دست گیمرا برای پلاس رایگان میشه (95 درصد مواقع) :d

- - -ویرایش - - -

بازی دیجیتالی هم به نظرم گاهی مواقع که بازی گیر نمیاد گرفت وگرنه دیگه برگشت پولی نداره ... به هر حال خیلی علاقه ندارن که اکانت خودشون رو کنار بزارن به خاطر یه بازی .... (منظورم فروش بازی دیجیتالی بودااا :d:)))

gunner7

کاربر سایت
Mar 25, 2012
635
نام
مهراد

پلاس آمریکا که هیچ چون ول معطله!
به ترتیب ماه ها:
فبریه:wipeoute 2048 و lumines
مارچ:MGS HD collection
آپریل:zero escape و thomas was alone
می:sine mora و velocity ultra hd
جون:rayman origins ,cocunat dod
جولای:ninja gaiden,unit13
آگوست:lego LOTR,vikings
سپتامبر:J&D collection,stealth inc,urban trial,New little king story
اکتبر:street fighter vs tekken,touch my katamari
اولا ماه پیش یه بازی دیگم بود که اون حتما aaa هست!:d
نکته دوم بازی های hd شده هست,الان این بازیا چی ان؟!:dآیا مستقلند؟یا آرکیدن؟حقیقتش اینا بازیای aaa نسل پیش کنسولی بودن که حالا برا ویتا به نظرم aaa هستن!یا حداقل نزدیک به اونا!دقت کن الان سه گانه J&D واقعا شاهکاره!دست پخت ناتی داگ!حالا این که بازی افت فریم داره و خیلی بد پورت شده و یا شما خوشت نمیاد این حقیقت aaa بودنش برا ویتا رو عوض نمیکنه;)
همون طور هم که میبینید هر ماه به طور میانگین یه بازی aaa رایگان میشه

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران
بستگی به دسلیقتون داره اگر از بازی های مستقل + نقش آفرینی خوشتون میاد پلاس گزینه خوبی هستش چون بیشتر بازی های که Free میشن مستقل هستن .
اگر پلاس US می خواید که بی خیال شید بهتره 90% بازی های PSP رو Free میکنه ولی وضعیت UK خیلی بهتره

من 7 ماه پلاس داشتم الان پشیمونم فیزیکی بهتره می تونید تعویض کنید .

منم UK داشتم الان پشیمونم، به طمع دوتا بازی متوسط و متوسط به پایینی پلاس باید چوب قیمت هاشو بخوریم، رامتین دیگه UK خیلی وقته بازی درست و حسابی نمیده من هرچقدر صبر کردم بی فایده اس (شانس من از وقتی پلاس شدم دیگه بازی آسی نمیده) الان ببین اون Motor Strom که هیچی اون Oddworld هم که باید یه پورتی باشه تو مایه های Jack Collection (خدا بخیر کنه).

امروز رفتم تو اکانت US که قبلا داشتم قیمت هاشو دیدم حض کردم، بابا بعضی قیمتای این UK خیلی ستمه استور درست و حسابی هم که نداره، برای مثال پرسوناییکه بخاطر قیمتش هیچ وقت نزدیکشم نشدم تو UK سی و چهار پوند هستش که در خوشبینانه حالت اگر هر پوند رو بگیریم 4000 تومن درمیاد 136 هزار تومن اما برای US درمیاد 29 دلار معادل 87 هزار تومن!!

سایر بازی هام به همین ترتیب:

Call of Duty

آمریکا: 150000 تومن / اروپا: 180000 تومن

Ninja Gaiden SIGMA 2 PLUS

آمریکا: 117000 تومن / اروپا: 136000

Killzone

آمریکا: 105000 تومن / اروپا: 116000 تومن

Atelier Totori Plus

آمریکا: 117000 تومن / اروپا: 124000

Silent Hill:BOM

آمریکا: 87000 / اروپا: 96000

تازه پوند تازگی ها شده 4000 تومن، اون موقع که من اکانتمو اروپا کردم پوند 5000 تومن بود!!

خب آدم به انتخاب خودش بازی ارزون تر بخره بهتر از اینه که به انتخاب پلاس هر ماه چند دو تا بازی رو که ممکنه دوست نداشته باشه بهش تحمیل کنند، بازی های پلاس US تا الان از UK بهتر نبودند درست اما عوضش US استورش بهتر و به روزتره تو بازی های سالانه ام که فرقی ندارند، Deal های خوبی هم داره مثلا ببینید الان به جز پلاس چندتا Deal داره:

31132338399254318921.jpg

Valhalla Kinights 3 رو هم US خیلی وقته گذاشته اما تو UK هنوز خبری ازش نیست!

در کل بنظرم در بلند مدت US به صرفه تر هست.

djwolf

کاربر سایت
Dec 16, 2007
1,196
نام
حسین
سلام دوستان ببخشید اینجا بیان میکنما

خانومم اول بازی RAYMAN LEGEND بازی کرد بعدش هم آنچارتدو از آنچارتد خیلی خوشش اومده
بازی تو این سبک چی هست که براش بخرم
و اینکه خانوم ها کدوم بازی براشون پیشنهاد میکنید

در آخر به همتون پیشنهاد میکنم که انشا الله که متاهل شدین بهترین راه برای اینکه خانومتون کمتر بهتون گیر بده یه ویتا بدین دستش خیلی زندگیتون شیرین میشه ( لول )

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران

خانومم اول بازی RAYMAN LEGEND بازی کرد بعدش هم آنچارتدو از آنچارتد خیلی خوشش اومده

در آخر به همتون پیشنهاد میکنم که انشا الله که متاهل شدین بهترین راه برای اینکه خانومتون کمتر بهتون گیر بده یه ویتا بدین دستش خیلی زندگیتون شیرین میشه ( لول )

یه خانومی هست تو این انجمن( Fallen-Angel)ایشون از بازی Persona4: The Golden خیلی خوششون اومده 100 الی 300 ساعت هم گیم پلی داره بنظرم خیلی هم بصرفه اس 87 هزار تومن و یه مدت طولانی رهایی از گیردادنی که فرمودید:

http://forum.bazicenter.com/thread70196/page20/

یه بازی دیگه ام هست تو این سبک که دخترونه تره،احتمالا گیم پلی اینم طولانی باشه چون هردوشون RPG هستند، بنام Atelier Totori Plus .یه تعداد بازی دخترونه خوب هم TGS امسال معرفی شدند که متاسفانه فعلا فقط در ریجن ژاپن در دسترسند.

Gravity Rush هم خیلی قشنگه و جزو بازی های سال ویتاست ،مخصوصا چون کارکتر اصلی دختره خانوما باید بهتر با این بازی ارتباط برقرار کنند.

|SiNa|

کاربر سایت
Sep 21, 2013
213
یه ویتا بدین دستش خیلی زندگیتون شیرین میشه
:lol: خدایا شکرت راه نجات :D !
آنچارتد اکشن خوبی داشت ... بخاطر جو و فضاش خوششون اومده یا نه صرفا بخاطر هیجان و اکشنش ؟ اگه اولیه والا دقیقا یادم نیست ! شاید یونیت 13 ( که اونم تو پایگاه های نظامیه فقط :| ) کیلزونم خوبه

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
اینیدی گیمز یعنی بازی های مستقل برای شرکت های کوچک....یعنی کمپانی های کوچیک بازی سازی بازی میسازن یا مثلا گاهی وقت ها میبینی کلا چند نفر بیشتر نیستن که یه بازی رو میسازن به این جور بازی های مستقل میگن ایندی
تنک یو مستر 2flow
:d
منم UK داشتم الان پشیمونم،
منم اکانتم uk هستش که الان میبینم us خیلی بهتره :( چرا نمیشه توی 2 تا ریجن اکانت داشت :-/
Gravity Rush هم خیلی قشنگه و جزو بازی های سال ویتاست ،مخصوصا چون کارکتر اصلی دختره خانوما باید بهتر با این بازی ارتباط برقرار کنند.
یه نکته جالب در مورد gravity rush بگم :d من نمیدونستم وقتی پلاس بگیری و یه بازی free بگیری، وقتی پلاست تموم بشه دیگه نمیتونی از بازی استفاده کنی مگر اینکه پلاس را تمدید کنی. منم طمع کردم و پلاس گرفتم تا gravity rush را free بگیرم. بازیش باحاله. یه ذره بازی کردم که persona را تست کردم و معتادش شدم :d حالا فکر کنم دیگه نتونم gravity rush را بازی کنم آخه پلاسم یک ماه و نیمه بود :d
وای آنچارتد حرف نداشت :x اصلا نیت واقعا بانمک بود. منم خیلی خوشم اومد ازش. من از ninja gaiden II هم خیلی خوشم اومده. شاید همسرتون هم خوشش بیاد ;) البته یه کم خشونتش بالاست :d
شاید یونیت 13 (
خیلی خشکه :| یه کمم حرفه ایه. من فقط به خاطر سخت بودنش خوشم اومد :d
راستی من ویتام یه بار وسط unit 13 هنگ کرد و تا نیم ساعت حتی خاموش هم نشد :( فکر کنم وسط بازی error داد که your ps vita system نمیدونم خاموش خواهد شد و از این حرفا. بعدش صفحه سیاه شد و نوشت restarting system و زیرش چند تا ضربدر شروع کرد به پر شدن که تا نیم ساعت صفحه سیاه شد و خاموش هم نشد اصلا. دیگه بعد از اون unit 13 بازی نکردم. میترسم :d فکر میکنید مشکل از چی میتونه باشه :-/

djwolf

کاربر سایت
Dec 16, 2007
1,196
نام
حسین
IvIEHR4N
ممنون بایت اسم و توضیحات بازی ها .تشکر دوست عزیز
|SiNa|
سینا جان به خاطر هیجان و اکشنش (البته زیاد هم اکشن براش خوب نیست دست بزنش خیلی بهتر شده )

Fallen-Angel
عشق خشونت و اکشنه بیشترش هم روی خودم تمرین میکنه

ممنون از هر سه عزیز بابت راهنماییتون

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان

البته دنیای بازی که زن و مرد نداره ! اما همه دوستان همه بازیای خوب رو گفتن الا اینکه LBP یادشون رفت !
اگر تو حال و هوای JRPG اینا نیست بدونش شک LBP بهترین گزینه بعد از P4G هست .
در ضمن Dragons Crown و Murmasa هم عالین D:
کلا تو امضام هم یه سر بزنی بازیهای خوبه ویتا رو میبینی D:

وای آنچارتد حرف نداشت :x اصلا نیت واقعا بانمک بود. منم خیلی خوشم اومد ازش. من از ninja gaiden II هم خیلی خوشم اومده. شاید همسرتون هم خوشش بیاد ;) البته یه کم خشونتش بالاست :d

خیلی خشکه :| یه کمم حرفه ایه. من فقط به خاطر سخت بودنش خوشم اومد :d
راستی من ویتام یه بار وسط unit 13 هنگ کرد و تا نیم ساعت حتی خاموش هم نشد :( فکر کنم وسط بازی error داد که your ps vita system نمیدونم خاموش خواهد شد و از این حرفا. بعدش صفحه سیاه شد و نوشت restarting system و زیرش چند تا ضربدر شروع کرد به پر شدن که تا نیم ساعت صفحه سیاه شد و خاموش هم نشد اصلا. دیگه بعد از اون unit 13 بازی نکردم. میترسم :d فکر میکنید مشکل از چی میتونه باشه :-/

اگه nate توی نسخه ویتا بامزه بود پس یه سره به نسخه 3 بزن D: اکثر کسایی که دو نسخه VIta و PS3 ها رو بازی کردن احتمالا متوجه میشن که میزان شوخ طبعی nate کلا پایینتره به نسبت !
امیدوارم Bend اگه داره uncharted میسازه واقعا بره در حده Uncharted 2 و 3 چون uncharted ویتا و uncharted 1 واقعا به اندازه یک بازی در حده 8و 9.5 با هم تفاوت دارن D:

میتونه مشکل از خوده software بازی باشه که باعث هنگ میشه D: منم اون موقع که داشتم یادمه 1-2 بار ارور از توی بخش coop گرفتم اما هنگ نبود. اگه اینطوری پیش میاد بهتره بازی و دستگاه همه اپدیت باشن . یه rebuild بکنی یا بازی رو پاک کنی دوباره نصب کنی نهایتا باید مشکل حل بشه !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر