بازی های PlayStation Vita

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران
شما سرور مایی مهران جان

- - -ویرایش - - -

1-خیلی بد نیست.اون هم به این دلیل هست که بازی رو OW ساختن.
2-نمی دونم.
3-نمی دونم.

من کوچیکتم داش شاهین.

حرفای داش آرمان خیلی محترمه سینا ولی تو هر ژانری که بخوای چه RPG، اول و دوم یا سوم شخص ،پلتفرومر و ترسناک بازی Vita Pets بهترین هستش چون در این بازی امکاناتی مثل شتسو ، اطعام و مراقبت و بوِیژه جفتگیری میان پتس ها مهیاست بطوری که هر بازی باز رو شیفته و شیدای خودش میکنه.

به طور کلی بهت بگم سینا از این بازی خوشت اومد که اومد نیومد برو ویتاتو بفروش.برای خرید بازی های PSN هم دلار هارو هم حتما از بانک بگیر و از جای دیگه بگیری سرت کلاه میزارن.اما اگر میخوای سی دی اورجینال بازی های ویتا رو تهیه کنی نیازی به دلار نیست.

پتس بخر بیا پتس آنلاین پتس هامونو باهم آشنا کنیم.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
SPELUNKY
چقدر گیم پلی داره ؟
چطوریاس بازیش؟

- - -ویرایش - - -

HOTLINE MIAMI تروفی داره؟پلت چی؟
SPELUNKY چی؟
LONE SURVIVOR هم که داره . نه؟
MALICIOUS جی؟
کودومشون انلاین داره؟
مدت زمان گیم پلی هاشون چقدره؟
سریع بگید ممنون میشم میخوام بخرم سریع:d
Spelunky از این تیپ بازیاست که به صورت ازمون و خطا هست. بازی ساده ای نیست. اولش شروع میشه اسونه مثلا ( که سخته تا عادت کنی ) بعدش خیلی سخت میشه. همش ازمون و خطاست. طولانی هست. میشه 5-8 ساعته بسته به حرفه ای بودنت تمومش کرد. گرفتن پلات و ... و باز کردن همه Secret و ... هم اضافه میشه به gameplay بازی ....

Htoline عالی هست. 5 ساعت gameplay داره . تروفی گرفتن و پلات کردنش میتونه سخت باشه .... اما بازی فوق القعاده ای هست ... تو همون مایه های ازمون خطاست

Lone Survivor هم پلات داره. تاپیکش هم هست میتونی ببینی. اون 6 ساعی حدودا gameplay داره .ارزشه تکرارش هم بالاست .

Mali هم رو نمیدونم :(

انلاین spelunky به deathmatch و انلاین داره . تست نکردم چون فقط demo رو بازی کردم .

Hotline و Lone هم انلاین نداره

Sound Shapes هست که انلاینش مثل LBP هست. مرحله های بقیه رو بازی میکنی که جالبه ...

VMMAHDI

کاربر سایت
Jun 2, 2013
169
نام
مهدی
بین اون حیون خونگیه با ساند شیپ کدومشون ؟
من اون بازی سگ های تری دی اس رو بازی ردم ولی بعد یک مودت خیلی برام کسل کننده شد.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من کوچیکتم داش شاهین.

حرفای داش آرمان خیلی محترمه سینا ولی تو هر ژانری که بخوای چه RPG، اول و دوم یا سوم شخص ،پلتفرومر و ترسناک بازی Vita Pets بهترین هستش چون در این بازی امکاناتی مثل شتسو ، اطعام و مراقبت و بوِیژه جفتگیری میان پتس ها مهیاست بطوری که هر بازی باز رو شیفته و شیدای خودش میکنه.

به طور کلی بهت بگم سینا از این بازی خوشت اومد که اومد نیومد برو ویتاتو بفروش.برای خرید بازی های PSN هم دلار هارو هم حتما از بانک بگیر و از جای دیگه بگیری سرت کلاه میزارن.اما اگر میخوای سی دی اورجینال بازی های ویتا رو تهیه کنی نیازی به دلار نیست.

=)) جدی حالا بازیش مگه اومده ؟ِ
تو استوره من امروز اون Mali نیمدونم چی چیو و Worms اومده ! بدم نمیاد Worms بزنم اما استوره من 20 دلار......:(

- - -ویرایش - - -

بین اون حیون خونگیه با ساند شیپ کدومشون ؟
من اون بازی سگ های تری دی اس رو بازی ردم ولی بعد یک مودت خیلی برام کسل کننده شد.
Sound Shapes :p

.... :)

سرو سبز 2

کاربر سایت
Aug 21, 2013
343
نام
شاهین
من کوچیکتم داش شاهین.

والا من خودم چون با بازی حیوون های دی اس و 3 دی اس حال نکردم گفتم که پرسونا 4.ولی کلن خیلی ها هستن که دنبال این جور بازی های سرگرم کننده هستن که گیم پلی طولانی ای داره.
حالا قیمتش چند هست توی استور؟

soheilkitty

کاربر سایت
Sep 27, 2012
411
نام
soheil
من کوچیکتم داش شاهین.

مهران بیا پتم منتظر پتته =)) دیروز پتمو بردم پارک از وقتی پتتو دیده اروم نمیشه :))

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران
مهران بیا پتم منتظر پتته =)) دیروز پتمو بردم پارک از وقتی پتتو دیده اروم نمیشه :))

به جهنم، به کَس کَسونش نمیدم به همه کَسونش نمیدم.

یه پت نر دیگه براش جور کن.

- - -ویرایش - - -

حالا قیمتش چند هست توی استور؟
اصلا تو استور جز تبلیغی ازش ندیدم.فکر کنم نیومده هنوز تحفه نطنز.

si.armin

کاربر سایت
May 20, 2011
469
نام
آرمین
به دلم افتاده Yaiba: Ninja Gaiden Z برای ویتا هم تایید میشه هم رابطه Tecmo Koe با ویتا ، اهل ویتا خوبه هم سبک گرافیکی خوررراک ویتا عههه :d راستی خبری از بازی های 2014 نشد ؟ (بیشترم بازی های aaa?؟)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر