بازی های PlayStation Vita

سرو سبز 2

کاربر سایت
Aug 21, 2013
343
نام
شاهین
نخیر عزیزم بازی رو 4 گیگ جا نمیشه :) باید بالای 8 مموری داشته باشید
بدون بروز رسانی!؟ یعنی 35دلار پول بدم پای آفلاین!؟

سوری
آی دیدنت نوو دت.
میشه بگی که من کی گفتم 35 دلار بدی واسه آفلاین؟
اصلن من چنین حرفی زدم؟

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
چرا میزنی خو:d
مموری 3822 مگابایت جا داره.حجم بازی هم فکر کنم حدود 3گیگ باشه.
پس بدون بروزرسانی میشه ریخت:d(البته اگه بروزرسانی اجباری نباشه چون من در این صورت گفتم که میشه).

نه خدایی منظورم زدن نبود ! :d
شما نوشته رو می بینی همچین احساسی داری وگرنه خیلی عادی گفتم .

بازی The walking dead برای اروپا هم اومده با قیمت 15 پوند !
کسی خبری از فصل دوم Jacoob jones and big foot mystery نداره ؟

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
سوری
آی دیدنت نوو دت.
میشه بگی که من کی گفتم 35 دلار بدی واسه آفلاین؟
اصلن من چنین حرفی زدم؟
بشین 2 ، 3 ، حتی 4بار متنی که نوشتمو بخون ، قیمت بازی 35 دلاره ، یعنی حاضری 200تومن پول بدی 50دلار بگیری، 35تاشو بدی کیلزون بخری دانلود کنی روی رم4 گیگ بدون اینکه حتی بتونی انلاین بزنی!!!؟ فقط برای سینگل ارزش نداره اونقدر پول بدی ، وقتی که رمت حجمش بیشتر بباشهیه بازی دیگه هم میتونی بخری:)

سرو سبز 2

کاربر سایت
Aug 21, 2013
343
نام
شاهین
بشین 2 ، 3 ، حتی 4بار متنی که نوشتمو بخون ، قیمت بازی 35 دلاره ، یعنی حاضری 200تومن پول بدی 50دلار بگیری، 35تاشو بدی کیلزون بخری دانلود کنی روی رم4 گیگ بدون اینکه حتی بتونی انلاین بزنی!!!؟ فقط برای سینگل ارزش نداره اونقدر پول بدی ، وقتی که رمت حجمش بیشتر بباشهیه بازی دیگه هم میتونی بخری:)

من حاضرم ولی واسه من این قدر نمی افته.
شاید اگه جای شما بودم حاضر به انجام این کار نبودم.

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
اگه نمی خواید آنلاین بازی کنید کیلزون نگیرید پول ها رو نگه دارید برای Batman و Plants V.S Zombies 2 ! کیلزون مطیمن هستم یا تخفیف حسابی می خوره یا مجانی میشه برای بازی های سالانه ! به نظر من Killzone و Little big planet بازی های سالانه پلاس میشن

gunner7

کاربر سایت
Mar 25, 2012
635
نام
مهراد
اگه نمی خواید آنلاین بازی کنید کیلزون نگیرید پول ها رو نگه دارید برای Batman و Plants V.S Zombies 2 ! کیلزون مطیمن هستم یا تخفیف حسابی می خوره یا مجانی میشه برای بازی های سالانه ! به نظر من Killzone و Little big planet بازی های سالانه پلاس میشن
LBP رو که خود یارو تو بلاگ تقریبا لو داد برا پلاس سالانه میاد!
ولی کیلزون حداقل تا 5 ماه دیگه عمرا بیاد تو پلاس

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
بچه ها من 30 دلار دارم هنوز !:D
اول اینکه بازیای سالانه کی مشخص میشنو کی میان تو پلاس
دو اینکه من spelunky رو دموشو زدم جالب بود . 20 دلاره
سه اینکه واکینگ دد 18 دلاره و رو پی سی قبلا تمومش کردم خودشو دی ال سیشو
4 سایلنت هیل بوک آو مموریز 13.7 دلاره و دموشم بازی کردم:D
استریت فایتر ایکس تیکن 16.5 دلاره و تالا بازی نکردمش
و پیشنهادات شما چیه از بین اینا؟ چیز دیگه ای سراغ دارین که ارزش و لیاقت داشته باشه؟ ویتا رو 3 ماه دیگه رد میکنم بره برا همین میخوام نهایت استفاده رو بکنم ازش ، پول برای کیلزونم ندارم و نمیتونم دیگه حسابمو شارژ کنم!

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران
سگا هم امروز Yakuza Restoraion رو برای سه کنسول PS3/PS4 و همینطور ویتا در کنفرانس سونی خبری معرفی کرد.

درباره های جزییات نسخه ویتا چیزی نگفت اما داستان این سری تو عهد تجدد یا دوره ی سامورایی ها روایت میشه اونم با سیستم مبارزاتی ادغامی سلاح های گرم قدیمی و البته شمشیرهای سامورایی (شاید یه چیزی شبیه DMC!).
منبع

تاپیک اینم بزنید.

آخرین ویرایش:

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,844
نام
مرتضی
و پیشنهادات شما چیه از بین اینا؟ چیز دیگه ای سراغ دارین که ارزش و لیاقت داشته باشه؟ ویتا رو 3 ماه دیگه رد میکنم بره برا همین میخوام نهایت استفاده رو بکنم ازش ، پول برای کیلزونم ندارم و نمیتونم دیگه حسابمو شارژ کنم!

بین بازیایی که گفتی بدون شک spelunky! خودم بازیش نکردم ولی بلااستثنا ازش تعریف شنیدم و با توجه به اینکه دموش خوشت اومده دیگه منتظر چی هستی برو بخرش :d

سرو سبز 2

کاربر سایت
Aug 21, 2013
343
نام
شاهین

شرمنده که جواب میدم.
والکینگ دد رو که رفتی و به نظر من دیگه نخرش.
سایلنت هیل رو که اصلن نرو.هیچ ربطی به سایلنت هیل نداره و ترسناک اصلن نیست.
استریت فایتر ایکس تیکن بازی خوبی هست ولی توی فایتینگ ها به نظر من بلیز بلو بهترین هست واسه ویتا.چون خیلی سخته و گیم پلیش مثل مورتال کمبت خیلی آسون نیست(واقعن بازی سختیه).
به نظرم یا یه 10 دلاری دیگه بگیر و کیلزون رو بازی کن یا با همین 30 دلار پرسونا رو بازی کن.
پرسونا گیم پلی خیلی درگیر کننده ای داره و تمام کردن بازی خیلی طول میکشه.

- - -ویرایش - - -

سگا هم امروز Yakuza Restoraion رو برای سه کنسول PS3/PS4 و همینطور ویتا در کنفرانس سونی خبری معرفی کرد.

درباره های جزییات نسخه ویتا چیزی نگفت اما داستان این سری تو عهد تجدد یا دوره ی سامورایی ها روایت میشه اونم با سیستم مبارزاتی ادغامی سلاح های گرم قدیمی و البته شمشیرهای سامورایی (شاید یه چیزی شبیه DMC!).
منبع

تاپیک اینم بزنید.

فکرشو بکن یاکوزارو ویتا چقدر حال میده:x

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان

منبع

تاپیک اینم بزنید.
متاسفانه هیچکدوم از بازیهایی که tgs معرفی شدن برای ویتا و همین برای عرضه خارج از japan تایید نشدن ! حتی yakuza هم نشده .... فعلا به درده تاپیک زدن نمیخوره به نظرم

روی ویتا میخوای بزنی splunky خوبه . منم میخوام بخرمش ... خیلی بازیش باحالخه !
روی ps3 هم rain داره میاد که به نظرم خیلی قشنگه .

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
متاسفانه هیچکدوم از بازیهایی که tgs معرفی شدن برای ویتا و همین برای عرضه خارج از japan تایید نشدن ! حتی yakuza هم نشده .... فعلا به درده تاپیک زدن نمیخوره به نظرم

روی ویتا میخوای بزنی splunky خوبه . منم میخوام بخرمش ... خیلی بازیش باحالخه !
روی ps3 هم rain داره میاد که به نظرم خیلی قشنگه .

آخ گفتی آرمان انقدر که منتظر رین هستم منتظر بیاند نیستم....این ژاپن استدیو فقط شاهکار میزنه....این بازی عالی به نظر میاد اگه درست حسابی بسازنش و سبک هنریش رو حفظ کنن

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,844
نام
مرتضی
این new little king story چقدر شیرینه اصلا ادمو سبک میکنه:d جدیدا داره از این سبک ها خوشم میاد کسی بازی کرده این؟ آرمان فکر کنم خوشش بیاد:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر