بازی های PlayStation Vita

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
حالا که بحثش وسطه :

BLACK PS2

از لحاظ قدرت گرافیکی :
PSP چیزی بین PS1 و PS2 بود.
Vita هم چیزی بین PS2 و PS3.

بلک که واقعا جزو شاخترینای PS2 بود عمرا PSP میکشیدش.اما اختلاف بین PS1 و PS2 خیلی کمتر از اختلاف بین PS2 و PS3 بود بازی های PS2 و PS3 اصلا قابل مقایسه نیستند پس بنظرم تمثیل VITA به PSP از این نظر درست نیست مگه اینکه خلافش ثابت شه.

و موقعی خلافش ثابت میشه که هر GTA که برای PS3 میاد برای PS VITA هم پورت بشه چون راجع به PSP و PS1 همینطور بود.

Saint475

کاربر سایت
Jun 13, 2012
488
نام
ابوالفضل خزائی
نه داداش جدا از اینکه نباید مقایسه کرد اصلا کلا سری اساسینس کرید تکراری شده.اگه کمتر نسخه های کنسولشو رفته باشی بنظرم برای ویتاش خیلی ام عالیه یکه دشواری نداره.
کاملا تایید میشه ، اساسین ها تکراری شدن ؛ من از وسطای رولیشن ولشون کردم. مال ویتا هم اولویت اخرم هست.

و یه چیزی هم بگم جدای بحث : من دکمه تشکر رو پیدا نکردم تو پست ؛ ببخشید که نمیتونم تشکر کنم ازتون دلگیر نشید.

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
منم یه چیزی میگم که بحثو تموم کنید یا تو پروفایلامون ادامه بدیم خیلی آف تاپیکه
ویتا متالگیر 2 بازیه 10 سال پیشو نتونست رو 60 فریم اجرا کنه ولی فکر کنم 2 میتونست درسته؟ 3 رو هم یادم نیستش رو پی اس 2 60 فریم بود یا نه

شاید بخاطر این باشه که با توجه به سخت افزار PS2 ساختنشون یا بخاطر مشکلات پورت بازی باشه.

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
اتفاقا وقتی manhunt 2 PSP رو که از PS2 پورت شده بود بازی میکردم هیچ فرق گرافیکی نداشتند جز اینکه PS2 پیلتر! گرافیکی بیشتری داشت و صاف تر بود.با این حال از دور از ذهن خودمم هست که همچین پورتی از PS3 رو ویتا عملی باشه.
:arrowd:
به هر حال با یه بازی که نمیشه گفت PSP با PS2 برابره.
چاکرتم هستم :d

پ.ن: بحثو که تقریبا تمومش کردین. حرفاتونم قبول دارم.

====================

عاقا آخر کسی نمیدونه God Eater 2 برا کشورای غیر ژاپنم میاد یا نه؟

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
خوب تا گیزکام کلا 4 روز مونده و یک سری شایعات که قبلا منتشر شده بودن برای ویتا رو دوباره مرور کنیم :

+ بازی Medal of honor که توسط کارمند قبلی شرکت Slant six games ( سازنده RE : ORC ) در توییـتر شخصیش گفته بود در حال کار بر روی این بازی برای ویتا هستند - احتمال رونمایی 40 %
+ بایوشاک که توسط سازندش کوین جـــــــــــــــون گفته در حال گفتگو با سونی برای آوردن این بازی بر روی این کنسول هستش - احتمال رونمایی 5%
+ بازی Resident evil outbreak برای ویتا که گفته شده بود دو مرحله از RE 6 هم توش وجود دارد و حتی یک کاور ( احتمالا تقبلی ) ازش منتشر شده بود - احتمال رونمایی 25%
+ یک بازی ترسناک از سازندگان بازی Silent hill origins بر روی ویتا طبق تصاویری که قبلا منتشر شده بودند و گرافیک بازی بیشتر به کنسول دستی می خورد - احتمال رونمایی 5%

همچنین Rey Gutierrez گفته : I can safely say Gamescom is definitely going to be a PS Vita show, so you'll see
( من به شما اطمینان می دهم گیمزکام نمایش خوبی برای PS vita خواهد بود . به زودی خواهید دید ! )

این در حالی است که قبلا گفته شده بود تمرکز سونی بر روی ایستگاه بازی چهارم خوب خواهد بود !

بیشتر نظرات کاربران در سایت های مختلف بر روی بازی infamous و GTA برای PS vita هستند که شانس کمی دارند .

اگر توجه کرده باشید تخفیف هایی که برای PLUS یا اتفاقاتی مثل E3 و غیره سونی عرضه می کنه رابطه مستقیم با نمایش هاش توی اون رویداد و نمایش داره و اینجاست که Ninja gaiden توی چشم میاد
که توی هر دو فروشگاه eu و us تخفیف خورده آیا ممکنه ninja gaiden جدید بر روی ویتـــــــــــا عرضه بشه ؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
:arrowd:

چاکرتم هستم :d

پ.ن: بحثو که تقریبا تمومش کردین. حرفاتونم قبول دارم.

====================

عاقا آخر کسی نمیدونه God Eater 2 برا کشورای غیر ژاپنم میاد یا نه؟
تا الان که خبری از نسخه غیره جاپنیش نبوده
نسخه psp هم داره فکر کنم
هنوز عرضه نشده اما دمو های نسخه ویتا رو دیدم جالب بودن خیلی
به نظرم پتانسیلش هست برای عرضه توی غرب تایید بشه !

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
Guacamelee برای pc هم اومده من امروز فهمیدم :d
اره برای همین به یکی از دوستان صفحه پیش گفتم جاش stealth inc رو بگیره
معمولا بازیاشون چند وقت بعد از عرضه روی psn روی steam هم میان . قبلیشون super mutant هم اومده بوده

این پیشگوییهای جالب ign هست از gamescom برای vita
1. میگه ممکنه ویتا price cut بگیره . چند وقت پیش قیمتش توی japan کاهش یافته که باعث شد فروشش خیلی بالاتر بره . کاهش قیمت vita توی جهان میتونه تاثیره مثبی توی افزایش فروشش و در نتیجه ساپرت بیشتر third party داشته باشه
2. infamous برای ویتا ؟
3. شروعی تازه برای ویتا ( منتظر بازیای جدید باشید )

به نظرم infamous تو کار باشه دسته bend هست. احتماله معرفی بازی bend به نظرم خیلی زیاده :)احتمالا هم گرافیکش از Killzone بالاتر خواهد بود .چون گفته بودن Uncharted یک عنوان ابتدایی برای ویتا بود ! لول

سرو سبز

کاربر سایت
May 18, 2011
205
نام
شاهین
اره برای همین به یکی از دوستان صفحه پیش گفتم جاش stealth inc رو بگیره
معمولا بازیاشون چند وقت بعد از عرضه روی psn روی steam هم میان . قبلیشون super mutant هم اومده بوده

این پیشگوییهای جالب ign هست از gamescom برای vita
1. میگه ممکنه ویتا price cut بگیره . چند وقت پیش قیمتش توی japan کاهش یافته که باعث شد فروشش خیلی بالاتر بره . کاهش قیمت vita توی جهان میتونه تاثیره مثبی توی افزایش فروشش و در نتیجه ساپرت بیشتر third party داشته باشه
2. infamous برای ویتا ؟
3. شروعی تازه برای ویتا ( منتظر بازیای جدید باشید )

به نظرم infamous تو کار باشه دسته bend هست. احتماله معرفی بازی bend به نظرم خیلی زیاده :)احتمالا هم گرافیکش از Killzone بالاتر خواهد بود .چون گفته بودن Uncharted یک عنوان ابتدایی برای ویتا بود ! لول

کاشکی یه infamous بدن.
راستی harvest moon دیگه انحصاری شد؟

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
اره هاروست مون خیلی وقته انحصاری و یه انحصاری باحال دیگم تو وون سبک نینتندو داره به نام animal crossing که حرف نداره هلاکشم:D
دوستان 3 روز دیگه کنفرانس شروع میشه ، از چه سایتی ببینیم راحته؟ به علاوه اینکه با ویتا نمیشه دید؟ برنامه ای نداره؟ یا ازتو مرورگره:|؟

سرو سبز

کاربر سایت
May 18, 2011
205
نام
شاهین
اره هاروست مون خیلی وقته انحصاری و یه انحصاری باحال دیگم تو وون سبک نینتندو داره به نام animal crossing که حرف نداره هلاکشم:D
دوستان 3 روز دیگه کنفرانس شروع میشه ، از چه سایتی ببینیم راحته؟ به علاوه اینکه با ویتا نمیشه دید؟ برنامه ای نداره؟ یا ازتو مرورگره:|؟

آقا شروین شما چرا نرفتی سمت نینتندو؟

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
من سمت نینتندو هستم :| هم سونی هم نینتندو ، سبک بازیای نینتندو لامصب خیلی با سلیقه م جوره! ویتا رم فعلا نگه میدارم:D سه روز دیگه خدا میدونه شهید چی میخاد رو کنه:D شاید یک"گدا وار:D"!

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
ویتا رو که ولش کن ! بشین رو صفحه بزرگ ببین :)
فکر کنم gametrailer و ign که پوشش میدن live

کاشکی یه infamous بدن.
راستی harvest moon دیگه انحصاری شد؟
از قدیم بحثش توی همه جا بوده این Infamous ... البته همش از حدس و گما شروع شده اما بعید نیست دیده بشه. عنوانه خوبی هست ...

من که خیلی منتظره کنفرانس هستم . هم برای بازیای ps3 هم برا 4 و تاریخ عرضش و هم برا vita
Viva la Sony لول

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر