بازی های PlayStation Vita

Abadan-Game

کاربر سایت
Nov 21, 2012
925
نام
Sajjad Imanian
نه این که این بازی ها بد باشه ولی الان اصلا بازی درست حسابی نداره ویتا ضد حال می زنه بازی که شاید فقط یه عده خاصی دوست داشته باشن بازی کنن .
قیمتشم حتما 59 دلار خواهد بود .

دیگه خیلی راحت صبح از خواب بلند شدید میوه ببرید توی Fruit ninja ظهر ها هم پرنده ها رو پرت می کنیم شب هم سگ میشوریم !
ID ویتا تو بده تا ADD کنمت...
خیلی بچه باحالی هستی

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
بچه یه پیشنهاد برادرانه:D وییو کلی بازی قراره روش بیاد:D کلی بازی خفن:D برید ویتاتونو بفروشید وییو بگیرید :D مشاوره لازم انجام میشه ها:| حداقلش سگ نمیشوریم کسیم اطلاعات راجب وییو و عناوینش خواست در خدمتم

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
لذت سگ شویی فقط با ویتا:

50348331896264295566.png

فعلا سگ بشوریم تا بعد ببینیم خدا چی میخواد.تازه باید تا 2014 هم صبر کنیم این 4 تا توله سگو بدن بهمون.

فکر کنید ویتا تازه اومده من که هنوز خیلی بهش امید دارم خیلی بازی هاشم هنوز پلات نکردم.این بازی هایی که سونی درمیاره مثل کنسل کردن بایو شاک و اینا یکم مشکوکه من میگم حتما یه چیزایی تو سرشه.
.. گرافيك نسخه ٣دي اس حتي از اين بالا تره...وقتي را ميرفتن پشماشون اينور اونور ميشد!
واقعا هيچ دليلي نميبينم كه ويتاتون رو نفروشيد!

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
بچه یه پیشنهاد برادرانه:D وییو کلی بازی قراره روش بیاد:D کلی بازی خفن:D برید ویتاتونو بفروشید وییو بگیرید :D مشاوره لازم انجام میشه ها:| حداقلش سگ نمیشوریم کسیم اطلاعات راجب وییو و عناوینش خواست در خدمتم

تریپ ریک بر می داشتی تو فروم داد میزدی This Isn't a Democracy Anymore ! همه باید "Wii U بخرید" .

حالا گیمز کام چند روز بیشتر نمونده مشکلی نیست بازم یکم صبر می کنیم .
من خودم هنوز Soul sacrifice + MGS HD رو مونده بازی کنم ولی تموم بشه دیگه بازی خوبی نمی مونه که روی ویتا نرفته باشم .
من که نمی فروشم چون خود کنسول رو خیلی دوست دارم بازی زیاده فقط مشکل بازی خیلی خوبه که کمه !
مراسمی مثل E3 و ....... سایت های ایرانی به هیچ وجه ویتا رو تحویل نمی گیرن من سعی می کنم که اخبار و تصاویر و ویدیو های مراسم رو توی همین جا قرار بدم به امید این که 2- 3 بازی خوب تایید بشه مخصوصا infamous و Resident evil

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
نه این که این بازی ها بد باشه ولی الان اصلا بازی درست حسابی نداره ویتا ضد حال می زنه بازی که شاید فقط یه عده خاصی دوست داشته باشن بازی کنن .
قیمتشم حتما 59 دلار خواهد بود .

دیگه خیلی راحت صبح از خواب بلند شدید میوه ببرید توی Fruit ninja ظهر ها هم پرنده ها رو پرت می کنیم شب هم سگ میشوریم !

:d
من تقریبا همه بازی هاشو به جز انگری بردز و نینجا مخصوصا بخاطر گیم پلی خود ویتا دوست دارم.به قول سونی ویتا تازه داره نفس میگیره و اول کارشه.اینم بازی جدیدOPEN ME که عمرا نشه تو تری دی اس بازیش کرد:

71883463960628324520.jpg

48403151153873746771.png

ویدئو: OPEN ME! PS VITA

معماییه و بهترین بازی AR شده حالا نمیدونم AR یعنی چی.چطور دلتون میاد این هیولای نوپارو بفروشید؟

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush

قبول دارم خیلی بازی های خفنی اونم با گرافیک خفن تری (خیلی بیشتر از ویتا) روشه و قراره خفن تر از اونم براش بیاد اما به فرمایش معاون رئیس سونی (Scott Rohde) ویتا از وییو بهتره چون وییو یک کنسوله در حالیه که ویتا یه هندهلد(کنسول پروتابل) هستش.ویتا یه پردازشگر قدرتمند داخلی داره اما گیم پد وییو نداره و فقط داده هارو از کنسول اصلی زیر تلویزیون شما Stream میکنه!خب مام اگر یه PS4 بگیریم بزاریم کنارش انگار یه وییوی قدرتمندتر داریم.

در ضمن ویتا 280 گرمه ولی کنسول وییو 1.5 کیلوعه.ولی عجب بازی هایی روش اومده اگه هندهلد بود با یه کمی ارفاق میشد جای ویتا خریدش.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
قبول دارم خیلی بازی های خفنی اونم با گرافیک خفن تری (خیلی بیشتر از ویتا) روشه و قراره خفن تر از اونم براش بیاد اما به فرمایش معاون رئیس سونی (Scott Rohde) ویتا از وییو بهتره چون وییو یک کنسوله در حالیه که ویتا یه هندهلد(کنسول پروتابل) هستش.ویتا یه پردازشگر قدرتمند داخلی داره اما گیم پد وییو نداره و فقط داده هارو از کنسول اصلی زیر تلویزیون شما Stream میکنه!خب مام اگر یه PS4 بگیریم بزاریم کنارش انگار یه وییوی قدرتمندتر داریم.

در ضمن ویتا 280 گرمه ولی کنسول وییو 1.5 کیلوعه.ولی عجب بازی هایی روش اومده اگه هندهلد بود با یه کمی ارفاق میشد جای ویتا خریدش.
شاید چون وزنش کمه بازی براش نمیاد :D
ولی جدای از شوخی و اینا من گیمزکامو حکم یه تیرخلاص برا خودم میدونم یا موفق میشن یا نه یا تیر میخوره تو سرم و میمیرم:D

سرو سبز

کاربر سایت
May 18, 2011
205
نام
شاهین
ایشااله وضع ویتا خوب میشه. صبور باشید.

بله
یه روز خوب میاد

- - -ویرایش - - -

ولی جدای از شوخی و اینا من گیمزکامو حکم یه تیرخلاص برا خودم میدونم یا موفق میشن یا نه یا تیر میخوره تو سرم و میمیرم:D

خخخخخخ
خیلی باحالی

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush

موفق میشه.

همه یادتون باشه که بازی هایی مثل اساسینس کرید ، کال آف دیوتی ، لیدل بیگ پلانت ، تیر اوی(Tearaway) ، پاپتیر (خیمه شب باز) و حتی کیل زون همه اشون تو گیمرزکام سال پیش معرفی شدند.من که خیلی به گیمرزکام امسال امیدوارم گرچه تمرکز سونی رو پلی استیشن فوره.

سرو سبز

کاربر سایت
May 18, 2011
205
نام
شاهین

همه یادتون باشه که بازی هایی مثل اساسینس کرید ، کال آف دیوتی ، لیدل بیگ پلانت ، تیر اوی(Tearaway) ، پاپتیر (خیمه شب باز) و حتی کیل زون همه اشون تو گیمرزکام سال پیش معرفی شدند.من که خیلی به گیمرزکام امسال امیدوارم گرچه تمرکز سونی رو پلی استیشن فوره.

شما هم یادت باشه که آساسینس و کال آف چه گندی زدن

gunner7

کاربر سایت
Mar 25, 2012
635
نام
مهراد
الان داشتم پست های بعضی دوستان رو میخوندم,اکثریت از ویتا ناراضین که البته حق هم دارن!
اصولا در شرایط فعلی منطق میگه آدم باید بره 3DS بخره چون انبوهی از بازیا رو داره یا اگر هم ویتا داره باید بفروشه 3DS بخره!
می خوام اینو بگم,اگه شما کنسول شرکت سونی رو خرید در حقیقت به اونا اعتماد کردید!این شرکت باید جواب اعتماد مشتری هاشو تو این شرایط سخت بده که متاسفانه هنوز موفق نشده!
اگه شما حس میکنید که اعتمادتون رو از دست دادید و در چند سال آینده وضعییت ویتا همینجوری میمونه,بهتره همین امروز ویتا رو بفروشید.از من به شما نصیحت تو گیمز کام معجزه اتفاق نمیفته!
اما من به عنوان کسی که از بچگی با کنسول های این شرکت بزرگ شدم,سیاست هاشو می دونم,به این راحتیا اعتمادمو از دست نمیدم.معتقدم وضعیت فعلی ویتا از وضعیت ps3 تو دو سال اول بدتر نیست!ولی الان میبینیم که ps3 داره چیکار میکنه!اینم در نظر بگیرین که جمع کردن و زنده نگه داشتن یه کنسول خونگی به مراتب سخت تر از یه کنسول دستیه!کاری که سونی با تمام وجود انجامش داد.
انتخاب با خودتونه...

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
شما هم یادت باشه که آساسینس و کال آف چه گندی زدن

زیاد قبول ندارم که گند زند ولی خب سال به سال پیشرفت میکنند و با تجربه تر میشند و چم و خم و قلق های سخت افزار ویتا میاد دستشون.کیل زونش که موافقی عالی بود؟ خب یکی مثل کیل زونم بیاد برای ما بسه فنریس رو هم از مرگ نجات میده.

سرو سبز

کاربر سایت
May 18, 2011
205
نام
شاهین
زیاد قبول ندارم که گند زند ولی خب سال به سال پیشرفت میکنند و با تجربه تر میشند و چم و خم و قلق های سخت افزار ویتا میاد دستشون.کیل زونش که موافقی عالی بود؟ خب یکی مثل کیل زونم بیاد برای ما بسه فنریس رو هم از مرگ نجات میده.

زیاد موافق نیستی؟:-o :-o:-o:-o:-o
دادا شما عاشق ویتا شدی خبر نداری.
ولی کیلزون رو موافقم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر