بازی های PlayStation Vita

VMMAHDI

کاربر سایت
Jun 2, 2013
169
نام
مهدی
راهنمایی برای خرید بازی
بچه بین
اساسین کرید
انچارتد
گرتی راش
و ریستیستند
کدوم دوتا رو پیشنهاد میکنید.
و اینکه فروشگاهی در تهران رو سراغ داریدکه با قیمت مناسب داشته باشه ممنون میشم اگه سریع باسخ بدید .

junior-br

کاربر سایت
May 9, 2012
50
راهنمایی برای خرید بازی
بچه بین
اساسین کرید
انچارتد
گرتی راش
و ریستیستند
و اینکه فروشگاهی در تهران رو سراغ داریدکه با قیمت مناسب داشته باشه ممنون میشم اگه سریع باسخ بدید .

انچارتد و گرویتی از اونیکیا بهتره
مغازه دار با انصاف هم گشتم نبود نگرد نیست

Abadan-Game

کاربر سایت
Nov 21, 2012
925
نام
Sajjad Imanian
راهنمایی برای خرید بازی
بچه بین
اساسین کرید
انچارتد
گرتی راش
و ریستیستند

اساسين و آنچارتد...

Sent from my HTC Wildfire S A510e using Tapatalk 2

junior-br

کاربر سایت
May 9, 2012
50
یعنی میگی گرتی راش از اساسین هم بهتره؟
و اگه مغازه دار بی انصاف هم بود بود ادرس برام بفرست.

اساسین کوتاه و زود تموم میشه ولی گرویتی هم داستان اصلیش طولانیه و هم مراحل جانبی داره و مدت بیشتری میتونه سرگرمت کنه علاوه بر اون من با اینکه از بازیایه ژاپنی خوشم نمیومد عاشقش شدم و 2 بار تمومش کردم

soheilkitty

کاربر سایت
Sep 27, 2012
411
نام
soheil
این بازیsoul sacrifice همش همینطوری quest هست اصلا story نداره ؟ اینکه اصلا حال نمیده تکراریه همش من gof رو پی اس پی به این ترجیح میدم :d اگه یه بازی سبک The 3rd Birthday بده خیلی خوب میشه The 3rd Birthday Trailer Video from GameVideos اینم یه سایت گیم که شیلتر نیست تریلر ام داره :p
[h=3][/h]

VMMAHDI

کاربر سایت
Jun 2, 2013
169
نام
مهدی
اساسین کوتاه و زود تموم میشه ولی گرویتی هم داستان اصلیش طولانیه و هم مراحل جانبی داره و مدت بیشتری میتونه سرگرمت کنه علاوه بر اون من با اینکه از بازیایه ژاپنی خوشم نمیومد
عاشقش شدم و 2 بار تمومش کردم
باید عکس ها و دموشو ببینم اینطوری که تعریف میکنی باید جالب باشه.

soheilkitty

کاربر سایت
Sep 27, 2012
411
نام
soheil
ای بابا اینجا هشکی ادرس فروشگاهی رو نداره بازی هارو داشته باشند.

توپخونه بری بازی دسته 2 زیاد داره یکی از مغازه ها که بیرون پاساز لبافه و پایتخت ام طبقه دوم فروشگاه پاناسونیک .uncharted دسته 2 70 میده need for speed ام داشت یه لیست داره از بازیا دسته 2اش . به نظرم اول uncharted , assasin , metal gear بگیر من خودم از ninja guiden ام خوشم اومدخیلی طولانیه بازیش سرگرم میشی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر