بازی های PlayStation Vita

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
اگه منظورت freedom wars ـه که اون کار SCE Japan هست و فعلا هم قراره تو ژاپن عرضه شه و با نشانه های ظهور قرابتی نداره. احتمالا در E3.

نه دیگه همینی بود که یه تایمر از چند هزار سال قبل برای انتشارش تعبیه شده بود این همونه .دیگه تو e3 خبری نیست .بایس با همین خشکت بزنه .

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
Ratchet نسخه ویتا یعنی یک افتضاح کامل هستش! گرافیک و فریم ریت اینا کلا تعطیله و من 5 دقیقه هم بازی نکردم و دیشب عصر گذاشتم دانلود بشه و شب بازی کردم اما واقعا بد بود. حیف اون 3 گیگی که دانلود شد!
جالبیش اینه که تروفی مجزا هم نداره و ادامه تروفی های نسخه کنسولی رو باید بگیرید. تنها نکته مثبتش این بود که مجانی بودش و گرنه واقعا پشیمون میشدم از خریدش! نسخه PS3 خوب بود اما این ...........

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
Ratchet نسخه ویتا یعنی یک افتضاح کامل هستش! گرافیک و فریم ریت اینا کلا تعطیله و من 5 دقیقه هم بازی نکردم و دیشب عصر گذاشتم دانلود بشه و شب بازی کردم اما واقعا بد بود. حیف اون 3 گیگی که دانلود شد!
جالبیش اینه که تروفی مجزا هم نداره و ادامه تروفی های نسخه کنسولی رو باید بگیرید. تنها نکته مثبتش این بود که مجانی بودش و گرنه واقعا پشیمون میشدم از خریدش! نسخه PS3 خوب بود اما این ...........
اصلا به نظرم نسخه ps3 هم چیزه نابودی بود !
این سری بازیهای اولش کجا و این اخری کجا !
ارزش خرید به نظرم نه تو ps3 نه تو ویتا نداره.
کی دقیقا کی گفته که panopticon بازییه که شهید احمد میگفته?بدون اطلاع پست ندید لطفا!

Sent from my ST18i using Tapatalk 2
دقیقا . این ربطی به اون که شهید گفته نداره . میره برای e3
اون بازی هم چند وقت پیش معرفی شده بود و از بازیهایی هست که فعلا قرار نیست خارج از japan هم منتشر بشه . اما ماله Studio japan هست .

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
جالب اینه می گیم بازی خز بعضی ها رو جو گرفته بود حمله کرده بودن که من تا حالا نسخه ای از بازی رو انجام دادم یا نه حالا باید به ایشون بگم که شما بازی کردی یا نه ؟ :p

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
کی دقیقا کی گفته که panopticon بازییه که شهید احمد میگفته?بدون اطلاع پست ندید لطفا!

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

مگه اونی که گفته بود همونی نبود که یه ساعت از چند هزار سال قبل براش قرار داده بودن ؟ خوب تو بخش اخبار نوشته این همونه دیگه .

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
مگه اومده تو استور؟
کلا مجانی هستش؟...یا اونایی که نسخه ی ps3 رو خریدن مجانیه براشون؟:|

- - -ویرایش - - -

بازی guacamelee رو بگیرن که فوق العاده عالیه :x
من پلاتش کردم :d
به نظرم قیمت 15 دلار براش کمه ارزش بازی در حدود 30 دلار هستش :d
موزیک بازی هم عالیه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر