بازی های PlayStation Vita

soheilkitty

کاربر سایت
Sep 27, 2012
411
نام
soheil
Sonic & All-Stars Racing Transformed
553419_448838621824149_1665182178_n.jpg

فقط همینو کم داشتیم :))
196185_451539994887345_755776613_n.jpg

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اتفاقا این Smart As خیلی بازی جالب و خوبی هست. از IGN هم 8.5 گرفته - دمو هم تو استور داره - هم به صورت فیزیکی عرضه شده هم به صورت دانلودی. تو استور من 25.99 هست . باید دموش رو دان کنم ببینم در چه حده ...

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
نمیدونم دقیقا خنده به چی بود اما اگه Smart As بوده که باید بگم این بازی فوق العاده هست و هرکسی هم از پسش بر نمیاد چون فوق العاده نیاز به هوش و ذکاوت داره تا بتونی بری. کسی سوالی در موردش داشت بگه تا جواب بدم. قوی ترین قسمت بازی هم Leaderboardهای فوق العاده اون هست که حتی تا تو محل زندگیتون هم می تونید ببینید از کی باهوش تر هستید یا بین دوستانتون یا تو کشورها مختلف!

این آمار جالب رو هم داشته باشید البته بر اساس بازی:

چپ دست ها باهوش تر از راست دست ها هستند!

زن ها و مردها هوش یکسانی دارند!

بلند قدها از کوتاه قدها باهوش تر هستند!

افرادی که سینما رو به تئاتر ترجیح میدند از هوش بیشتری برخوردارند!

لازم به ذکره که این آمارها با استناد به آمارگیری از بازیکنان این بازی که تعدادشون هم بسیار زیاد هست به دست اومده و تعداد کمی از آمارها هست. این بازی واقعا ارزش 20 پوند رو داشت برای من!

soheilkitty

کاربر سایت
Sep 27, 2012
411
نام
soheil
نمیدونم دقیقا خنده به چی بود اما اگه Smart As بوده که باید بگم این بازی فوق العاده هست و هرکسی هم از پسش بر نمیاد چون فوق العاده نیاز به هوش و ذکاوت داره تا بتونی بری. کسی سوالی در موردش داشت بگه تا جواب بدم. قوی ترین قسمت بازی هم Leaderboardهای فوق العاده اون هست که حتی تا تو محل زندگیتون هم می تونید ببینید از کی باهوش تر هستید یا بین دوستانتون یا تو کشورها مختلف!

این آمار جالب رو هم داشته باشید البته بر اساس بازی:

چپ دست ها باهوش تر از راست دست ها هستند!

زن ها و مردها هوش یکسانی دارند!

بلند قدها از کوتاه قدها باهوش تر هستند!

افرادی که سینما رو به تئاتر ترجیح میدند از هوش بیشتری برخوردارند!

لازم به ذکره که این آمارها با استناد به آمارگیری از بازیکنان این بازی که تعدادشون هم بسیار زیاد هست به دست اومده و تعداد کمی از آمارها هست. این بازی واقعا ارزش 20 پوند رو داشت برای من!

برا سونیک بود که کلا هر وقت یه کنسول portable میاد اینم پیداش میشه من نمیدونم خود سونیک به این خوبی بود اینو چرا دیگه ماشین بازی کردن :-/

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
دوستان من یک سوال داشتم.من میخوام یک بازی از بین سه بازی زیر بخرم.بازی ها شامل little big planet .assassins creed.nfs:mw هستش.خودم little big planet انتخا ب کردم ولی میخواستم نظر شما هم بدونم که کدوم ارزش داره

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,839
نام
مرتضی
دوستان من یک سوال داشتم.من میخوام یک بازی از بین سه بازی زیر بخرم.بازی ها شامل little big planet .assassins creed.nfs:mw هستش.خودم little big planet انتخا ب کردم ولی میخواستم نظر شما هم بدونم که کدوم ارزش داره

little big planet

soheilkitty

کاربر سایت
Sep 27, 2012
411
نام
soheil

هر سه خوبه اما منم فکر کنم LBP با توجه به قسمت ONLINE اش بهتر باشه

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
از من میپرسی الویت
1. LittleBigPlanet هم گرافیک بالایی داره هم کیفیت Gameplay بسیار عالی هست. مدتها سرگرمش میشی و به علاوه قسمت انلاین خیلی خوبی هم داره
2. Assassins Creed 3
3. Most wanted ...اخر چون ترجیح میدم روی کنسولی یا PC بری ... اگر نشد روی ویتا

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
برا سونیک بود که کلا هر وقت یه کنسول portable میاد اینم پیداش میشه من نمیدونم خود سونیک به این خوبی بود اینو چرا دیگه ماشین بازی کردن :-/

سونیک و خراب کردن
اما از Generations دیگه عالی شده بود
Sonic and sega all star racing ام یه نگاه به امتیازاش بنداز واقعا عالی بود اینم قسمت بعدیشه

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
به ظاهر Uncharted جدیدی برای ویتا در راه هست
Uncharted: Fight For Fortune - Everything About the New Uncharted Game - IGN Video
تا اخبار بعدی منتظر باشید همیجا اپدیت میشه
ظاهرا بازی Card Game هست لول پس زیاد هیجان زده نشید !

NIS کمپانی همیشه وفادار به پلتفرمهای سونی گفته که همچنان ساپورت بر رور پلتفرمهای سونی رو ادامه خواهد داد. امسال اونهای بازی disgaea 3 رو برای Vita داشتن و احتمالا هم در حال حاضر در حال تهیه Disgaea 5 برای PS3 و شاید ویتا هستند. اونها گفتن که در حال حاضر دارن بازی رو بر روی ویتا میسازن و همچنین NIS اشاره کرده که اونها احتمالا به ساپورت PSP هم ادامه خواهند داند. اگر بدانید سری Disgaea یکی از تنهای سری های کلاسیک JRPG هست که تا به امروز همچنان سری های جدید از اون طراحی میشه و در مجموع همگی از امتیازهای بالایی نیر برخورداد بوند
NIS to Continue Focusing on PlayStation 3, Vita - IGN

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
یک بازیه جدید اومده به نام: when vikings attack

بازی قابلیت cross play هم داره :

یکم در مورده cros play توضیح میدید
Cross Play یعنی بازیهایی که در PS3 و Vita مشترک هستند و به شما اجازه میده با هم بازی کنید. ختی Multi هم میشه یکی با PS3 و یکی با ویتا با هم بازی کنن
دوستان بازي انچارتد psvita بازي قشنگي؟؟؟
اره بازی قشنگی هست - Single هست فقط اما Gameplay طولانی داره که بیشتر تو مایه های Uncharted 1 هستش و گرافیکش هم تا به امروز روی وینا بهترین بوده بدون شک.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر