بازی های PlayStation Vita

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
جالبه بدونی pes از fifa روی 3ds بیشتر فروش کرده
در ضمن من گفتم فروش خود ویتا کمه، قاعدتا 3 میلیون دستگاه با 21 میلیون باید به فرقی توی فروش بازی هاش بکنه

خب معلومه ديگه چرا pes بيشتر از فيفا روي 3ds ميفروشه
چون كلا 3ds بيشترين فروش رو توي ژاپن داره ژاپني ها هم وطن پرست افراطي بينه اون pes و فيفا pes رو انتخاب ميكنن :d
البته يه دليل ديگه هم داره
شايد فيفا بلد نيستن:))

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
حالا بحث خاریج تاپیک شد اینم بگم فروش بالای 3DS هیچ دلیلی بر برتری این کنسول نسبت به ویتا نداره فقط اون بازی های کژوال زیادی داره و هاردکورا کمتر سمتش میرن

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
واقعا عذاب اوره 3ds در مقابل ویتا مثل یه کنسول نسل قبل میمونه اونوقت تو فروش این همه بهتر عمل کرده .شما یه ویژگی برتر توی سخت افزار و تکنولوژی 3ds پیدا نمی کنید که از ویتا بالاتر باشه:((

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دورد .
طرفداران بازی PlayStation All-Stars Battle Royale بازی از فردا یعنی 17 ماه اکتبر به صورت Open Beta عرضه میشه .. پس استورهای خودتون رو چک کنید. احتمالا برای همه باید بیاد. این تاریخ UK هست تا اونجایی که IGN زده.
توی این نسخه شما میتونید با Kratos, Sweet Tooth, Colonel Radec, Sly Cooper, PaRappa, and Fat Princess بازی کنید ... به نظرم انتخابای خوبی هست
دو منطقه Metropolis - Hades Stages در دسترس هست
شما میتونید Online multi player برای 4 نفر و 2vs2 امتحان کنید.
بتا 30 اکتبر هم تموم میشه.

heavy metal

کاربر سایت
Aug 24, 2008
237
نام
احمد
یه سوال
بازیهای ویتا که از psn میخریم رو میشه مثل بازیهای پی اس 3 چند نفر دانلود کنن اخه میخوام شریکی با یکی از رفیقام بازیهای ویتا رو بخریم شک کردم که شاید دو نفر نتونن یه بازی رو بخرن و بازی کنن کسی تست کرده این کارو؟

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
یه سوال
بازیهای ویتا که از psn میخریم رو میشه مثل بازیهای پی اس 3 چند نفر دانلود کنن اخه میخوام شریکی با یکی از رفیقام بازیهای ویتا رو بخریم شک کردم که شاید دو نفر نتونن یه بازی رو بخرن و بازی کنن کسی تست کرده این کارو؟
نمیشه!!!
بازی فقط با همون اکانتی کار میکنی که بازی رو باهاش خریدی!!!:>

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
استور us آپدیت شد!
سایلنت هیل اومد...40$:-s
PVZ کاهش قیمت داشته و الان 10$ و برای پلاس هم تخفیف خورده...7$
بتای royal battle هم تا آخر اکتبر فعال هستش...یعنی حدود 2 هفته!
یه چند تا بازی دیگه هم اومده
:d...که ناشناخته هستن!

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
استور us آپدیت شد!
سایلنت هیل اومد...40$:-s
PVZ کاهش قیمت داشته و الان 10$ و برای پلاس هم تخفیف خورده...7$
بتای royal battle هم تا آخر اکتبر فعال هستش...یعنی حدود 2 هفته!
یه چند تا بازی دیگه هم اومده
:d...که ناشناخته هستن!
اره یه بازی هم اومده اسمش dokoru پانزده دلاره توی قسمت playstation mobile هم دو سه تا بازی جدید اومده یکیش خیلی باحالهb-)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر