بازی های PlayStation Vita

vahid3plove

کاربر سایت
Jun 8, 2011
441
نام
وحید مشیری
سونی سنگ تموم گذاشت واسه ویتا...ولی من از تریلر کال اصلا خوشم نیومد...کسی میدونه چند فریمه بازی؟

---------- نوشته در 12:41 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:35 AM ارسال شده بود ----------

پسر کم کم داره بوی خوبی میاد
دارم امیدوار میشوم
Kill Zone
Call Of Duty
Need For Speed

کاشکی برای این سه نسخه قابلیت Cross Play بزارند
چون من میخوام هر سه نسخه رو برای PS3 هم بخرم
هزینه ام بالا نره :(
کیلزون امکان نداره برا پی اس 3بیاد...مثل اینه که اون کال او دیوتی مخصوص ویتا هم واسه سونی 3 بیاد ...
شاید بازی هایی کراس پلی بشن که سطح گرافیکیش تو ویتا و PS3یکی باشه...

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
LBP مخصوص ویتا هم 19 سپتامبر برای اروپا و 25 سپتامبر برای امریکا منتشر میشه

LBP-vita-world-logo-280x80.jpg

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
همون طور که انتظار میرفت باز هم سونی در گیمزکام ترکوند:d
سونی در طی برگذاری همایش Gamescom 2012 درباره به روز رسانی ۱٫۸۰ کنسول دستی PS Vita اطلاعاتی منتشر کرد و گفت که این به روز رسانی دو قابلیت جدید را به این کنسول می‌افزاید.اصلی‌ترین ویژگی این به روز رسانی اضافه شدن قابلیت Cross-Controller است که بازی هم‌زمان با استفاده از PS Vita به عنوان کنترل PS3
---------
در نمایشگاه Gamescom 2012 از سرویس جدید Play Station Mobile رونمایی کرد. این سرویس برای دستگاه های تأیید شده Play Station خواهد بود و از طریق تبلت ها ، گوشی های هوشمند و PS VITA قابل استفاده خواهد بود.:d
---------
در نمایشگاه Gamescom 2012 ، جزئیات جدیدی از بخش داستانی و چند نفره بازی Black Ops: Declassified را فاش نمود.
[FONT=tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]
[/FONT]نبرد های چند نفره ۴ در برابر ۴ بازی به وسیله Wi-Fi پشتیبانی خواهد شد و حالت های ممکن برای بخش چند نفره ی بازی شامل Team deathmatch و Kill Confirmed خواهد بود.
بازی Black Ops: Declassfiied در ماه نوامبر به طور انحصاری برای PS VITA منتشر خواهد شد.
--------------
یک بازی از سری کلیزون برای این کنسول رونمایی شد. این بازی را گوریلا گیمز از استودیو‌های دست اول سونی می‌سازد.
----------
همچنین سازنده‌ی بازی زیبای LBP نیز از عنوان کاملا جدید خود برای کنسول ویتا رونمایی کرد. مدیا مولکول مشغول ساخت یک عنوان جدید برای ویتا با نام Tearaway است.
-----------
شرکت سونی در کنفرانس خود در نمایشگاه Gamescom 2012 ، بازی Little Big Planet در تاریخ ۱۹ سپتامبر ۲۰۱۲ برای PS VITA منتشر خواهد شد.
این ها خبر های ویتا برای ps3 هم ترکونده!!!!!

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
متسفانه یا خوشبختانه ( نمیدونم کدوم ! لول ) سازندگان bLACK OPS گروه Nihilistic هست که چندی پیش بازی Resistance رو بر روی ویتا داده بودند ! امیدوارم COD به سرنوشت Resistance دچار نشه ..... !
بازی Ratch & Clank هم بر روی ویتا تایید شد.

ps vita

کاربر سایت
Aug 19, 2011
561
متسفانه یا خوشبختانه ( نمیدونم کدوم ! لول ) سازندگان bLACK OPS گروه Nihilistic هست که چندی پیش بازی Resistance رو بر روی ویتا داده بودند ! امیدوارم COD به سرنوشت Resistance دچار نشه ..... !
متاسفانه دچار شد ...

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
اون رو بی خیال عشق است کیلزون:x
کار خود گوریلا گیمز>:d

doctor who

کاربر سایت
Apr 15, 2011
1,530
نام
doctor who
من موندم این سازنده ی cod ویتا یک بازی ساخته برای ps3 که گند زد سونی گفت بیا Resistanceرو بساز باز هم گند زد این رو هم که کاملا معلومه گند زده
چرا در این استدیو رو تخته نمی کنن

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اون رو بی خیال عشق است کیلزون:x
کار خود گوریلا گیمز>:d
دقیقا ... من به این عنوان خیلی امید دارم ! سازنده های درجه 1 داره حداقلش .... اما کو تا 2013 !
متاسفانه دچار شد ...
تسلیت !
من موندم این سازنده ی cod ویتا یک بازی ساخته برای ps3 که گند زد سونی گفت بیا Resistanceرو بساز باز هم گند زد این رو هم که کاملا معلومه گند زده
چرا در این استدیو رو تخته نمی کنن
جای سوالش همین جاست .... بعید نیست بازی رو تاخیر بزنن یا کنسلش کنن بدن دسته استودیو دیگه ... اگر COD BOD بخواد در حده Resistance ظاهر بشه یا کمی بهتر کلا باید امید هامون رو بریزیم دور ! البته Trailer بازی هم چیزه زیادی نشون نمیداد ... باید منتظر اطلاعات بیشتر موند ... نمیشه قطعی گفت ... الان کامنتهای ign هم بیشتر ناراضی هستن .
-----
در ضمن بازی Sly cooper thieves in times هم رفت برای 2013... امسال خبری ازش نیست.

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
آقا من تریلرش رو کامل دیدم خیلی هم چیز بدی نبود با توجه به گرافیک ضایعی که cod نسخه اصلی داره:d
اگه فقط مولتیش خوب باشه بازم ارزش داره
ولی این اساسین کرید ویتا خوب چیزی هست:d

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
یاد خبری افتادم که Traycher گفته بود که نمیدونیم سازنده COD BOD کی هست .. حالا دلیلش میفهمم :D :| :(

doctor who

کاربر سایت
Apr 15, 2011
1,530
نام
doctor who
دقیقا ... من به این عنوان خیلی امید دارم ! سازنده های درجه 1 داره حداقلش .... اما کو تا 2013 !

تسلیت !

جای سوالش همین جاست .... بعید نیست بازی رو تاخیر بزنن یا کنسلش کنن بدن دسته استودیو دیگه ... اگر COD BOD بخواد در حده Resistance ظاهر بشه یا کمی بهتر کلا باید امید هامون رو بریزیم دور ! البته Trailer بازی هم چیزه زیادی نشون نمیداد ... باید منتظر اطلاعات بیشتر موند ... نمیشه قطعی گفت ... الان کامنتهای ign هم بیشتر ناراضی هستن .
-----
در ضمن بازی Sly cooper thieves in times هم رفت برای 2013... امسال خبری ازش نیست.

اصلا مگه امیدی هم وجود داره:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر