بازی های PlayStation Vita

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
من چرا نمیتونم از متال گیر خوشم بیاد واقعا چرا ؟
اخه بعضی رفقا خیلی باهاش حال میکنن
خوب سلیقه همینه دیگه
الان ملت برای مولتی پلیر هیلو غش میکنن ولی من 10 دقیقه هم نمیتونم مولتی هیلو رو تحمل کنم:d

dariushsz2

کاربر سایت
Sep 18, 2010
297
نام
احسان
میشه در رابطه با آنلاین metal gear توضیح بدید که چه جوریه؟ یعنی آنلاینش مثل کدوم بازیه(اینجوری بهتر متوجه میشم)/:)؟!!!!

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
میشه در رابطه با آنلاین metal gear توضیح بدید که چه جوریه؟ یعنی آنلاینش مثل کدوم بازیه(اینجوری بهتر متوجه میشم)/:)؟!!!!
ابن نسخه که داره برا vita میاد آنلاین نداره نسخه psp ویتا داشت که به صورت co-op بود.

MH_MSV

NEVER STOP PLAYING
کاربر سایت
May 22, 2012
898
نام
محمد
توي عناوين ويتا توي سايت رسمي سوني اينا به چشمم خورد كه خوشحال شدم گفتم شما هم شايد خوشحال شيد
اماده ايد براي خوندن
AcIII liberation
play station all battle royal
Nfl13
Sly copper thieves in time
Soul sacrifice
Sneak pic
pluz ar كه امروز اومد ١٠٩٩$ بود گرقتم باحاله
Street fighter x taken
New little king
Super monkey ball
Snap shot
Sine mora
Zen pinball2
Retro city
Sun flowers
Persona 4 golden
Little big planet
Sonic all stars
Spy hunter
خوب بود يا نه
دوتا هنوان خفن تر هم در زير
Need for speed. Most wanted
Fifa13
اميدوارم شما هم مثل من اين شكلي شيد;;)
b-)
خوب ديگه بريد حال كنيد و اينم از همه مهمتر منبع
E3 2012 Portal - PlayStation®3 & PlayStation®Vita Games | PlayStation®Network & E3 2012 Highlights
در ضمن اپديت ١.٦٩ هم ارزه شده بريد دان كنيد

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
آنلاین نداره متالگیر؟!!!!!co-op میشه بگید چیه؟
متال گیری که امروز روی ویتا اومد نسخه دوم و سومش هست که آنلاین نداره اونی که آنلاین داره PEACE WALKER هست که قبلا روی psp اومده بود
co-op هم به بازی آنلاینی مثل left4dead یا بخش زامبی و spec ops کال آف دیوتی میگین منظور coopration یا همکاری هست.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
توي عناوين ويتا توي سايت رسمي سوني اينا به چشمم خورد كه خوشحال شدم گفتم شما هم شايد خوشحال شيد
اماده ايد براي خوندن
این بازیهای که قبل e3 معرقی شده بود عزیز ! تنها جدیدها فقط MOst wanted - Assassins - All stars /
کلا خوده سونی هم گفت که اشتباه خودشون بود که ویتا رو توی e3 جدی نگرفتن ! در کل کنفرانس برای ps3 خوب بود اما برای ویتا از افتضاح هم جلوتر بود ... شاید بیشترین عنوانی که حس تازه بودن داشت همین Assassins Creed بود که البته از اول تایید شده بود اما خب یک Footage نشون دادن . ساخت Most wanted و All stars اینا تاییدشون همه قبل e3 بیرون درز کرده بود ! کاشکی یک سری عنوان درست حسابیتر میدادن ! Call of duty هم که کلا بهترین نمایششون بود :d :d:d :d

خبر اپدیت رو داده بودم البته اضافه کنم این اپیدت نصبش اجباری نیستا ! میتونید وایسید تا اپیدتهای بعدی ... یک سری باگهای خاص رو برطرف میکنه که شاید برای کسانی پیش اومده باشه ...

gunner7

کاربر سایت
Mar 25, 2012
635
نام
مهراد
دوستان نمیدونم دیدید یا نه ولی یه قسمت همین الان به استور(uk) اضافه شد به نام ps vita SALE که از الان تا یه هفته دیگه 5 تا بازیو حراج کرده,مثلا escape plan قیمت اصلش 10 پونده ولی تو حراج شده 8 پوند!
راستی بتای LBP رو بازی کردم,به نظر خودم این بهترین بازیه ویتا میشه!شک نکنید!مولتیش هم که واقعا عالیه و از نظر گرافیک به نظرم همون ps3 LBP هست!قابلیت های تاچ هم خیلی به روند گیمپلی کمک کردن اصلا به نظرم این بازی برا ویتا ساخته شده نه ps3!تو همین بتا هم ملت از این مینی گیم ها درست کردن,من چندتاشو دانلود کردم همشون خوب بودن.من که پول اینو از همین الان گذاشتم کنار!
در یک کلام بازی هست که تا مدت ها میتونه همرو سرگرم کنه!

NEXT GEN GAMER

کاربر سایت
Oct 29, 2007
1,024
دوستان نمیدونم دیدید یا نه ولی یه قسمت همین الان به استور(uk) اضافه شد به نام ps vita SALE که از الان تا یه هفته دیگه 5 تا بازیو حراج کرده,مثلا escape plan قیمت اصلش 10 پونده ولی تو حراج شده 8 پوند!

اره اتفاقا من هم این قسمت رو دیدم خیلی حال کردم اول تعجب کردم بعد دیدم نه انگار حراجیه:d این حداقل برا ماها یه حرکت درست حسابی از سونی بود:d بچه ها برید یه سر بزنید قیمت ها خیلی خوبه

این اسپویل برا دوستانیه که میبینم این چند وقته همش ایه یاس میخونن تو این تاپیک:d

اولا هیچ وقت یه کنسول رو که یه شرکت هزاران دولار صرف تحقیقات و ساخت و اینده بازیهاش میکنه با یه تبلت یا موبایل مقایسه نکنید که صرفا یه سال رو دورن بعد بلافاصله یه شرکت دیگه میزنه رو دستش یا خود همون شرکت یه مدل جدید میده و قبلی رو پشت گوش میندازه دیگه نهایتش اینه که سونی باتجربه ای که ازpsp داره یه چیزی در حد psp و ساپورتش تحویلمون میده از این بدتر نمیشه که من باز بعید میدونم با سال ها تجربه در زمیه psp حداقل بهتر عمل میکنه;)

نمیدونم مصاحبه گیم اسپات رو خوندید یا نه اونجا یوشیدا اشاره میکنه میگه در واقع میدونه که حق ویتا ضایع شده ولی میگه من خواستم که کنفرانس امسال ساده و فشرده و در عین حال تاثیر گذار باشه (صد البته برا کنسول اصلی ps3) باتوجه به صحبتاش (که مطلعه به ویتا کم توجهی شده) میشه این برداشتو کرد یا حداقل امیدوار بود برنامه ویژه ای برا gamescom داشته باشن به چند دلیل:

1- چون پارسال هم اگه همین کنفرانس رو دیده باشید میبینید که 90درصد کنفرانس ویتا بود تازه با این تفاوت که امسال معرفی دستگاه رو هم ندارن و میتونن فقط رو گیم هاش تمرکز کنن
2- اینکه از تمام عناوین ps3 شون نمایش عالیی داشتن تو e3 (یعنی براش سنگ تموم گذاشتن)
3- بیشترین یا حداقل فروش خوب ویتا هم تو اروپا بود از زمان لانچ (اگه اشتباه میکنم اصلاحش کنید)

این ها کلا دلایلیه که من فکر میکنم لااقل تو اون کنفرانس هممون خوشحال شیم در ضمن پیشینه سونی نشون داده هیچ وقت برا پلتفرم هاش از حیث گیم کم نزاشته مخصوصا این کنسول که واقعا قدرتمنده و همه چی تمامه

در ضمن انتظار ندارید که 5 ماه از معرفی یه کنسول تمام و کمال بازی AAA براش سرازیر شه اهسته و پیوسته ضمن اینکه انصافی برای 5 ماه کم عنوان براش معرفی نشده (دوستمون هم چند پست بالاتر لیست کرده) ولی هر کنسولی اومدن عناوین AAA براش حداقل 1 سال زمان نیاز داره بعد تازه جون میگیره این رو من دقیقا تو اوایل عرضه ps3-psp -3ds تجربه کردم یه چیز بدیهیه اگر هم بگم تعداد عناوین ویتا تو زمان عرضه از همه اینها بیشتر بود شاید غلط نگفته باشم

موفق باشید واز کنسولی که دارید لذت ببرید:d

MH_MSV

NEVER STOP PLAYING
کاربر سایت
May 22, 2012
898
نام
محمد
راستی بتای LBP رو بازی کردم,به نظر خودم این بهترین بازیه ویتا میشه!شک نکنید!مولتیش هم که واقعا عالیه و از نظر گرافیک به نظرم همون ps3 LBP هست!قابلیت های تاچ هم خیلی به روند گیمپلی کمک کردن اصلا به نظرم این بازی برا ویتا ساخته شده نه ps3!تو همین بتا هم ملت از این مینی گیم ها درست کردن,من چندتاشو دانلود کردم همشون خوب بودن.من که پول اینو از همین الان گذاشتم کنار!
در یک کلام بازی هست که تا مدت ها میتونه همرو سرگرم کنه!
توusنيست

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان هنوز مشخص نیست که little big planet کی میاد؟
این نسخه ی beta چه فرقی با اون اصلیه میکنه؟
BETA نسخه نهایی نیست ! خیلی از امکانات بازی توش فعال نیست و دسترسی نداریم ....
منم بازی کردن بدک نبود ! اما مهم اینکه بیان یک تاریخ انتشار بدن که نمیدن ! به هر حال تا اخره سال 6 ماه مونده ... فکر کنم تا اخره امسال بیادش ....
اما گرافیک بازی با ps3 یکی بود ....
escape plan هم تخفیف خورده ... تو استور من با dlc جدیدش Asylum خریدم کلا 15 دلار ..... ! منتظر بودن فقط تخفیف بخوره ! لول !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر