بازی های PlayStation Vita

ps vita

کاربر سایت
Aug 19, 2011
561
پس از باز کردن اسپویلر سکته نزنین :D
سکته میکنی ها بازش نکن من پول دیه ندارم
خیلی خوب خونت گردن خودت.. بازش کن :|
دیگه باید بال در اورد o:-)
infamous_3_by_o_opazo_o-d4isgf2.png

سرکاری؟؟؟
منبعش کو؟؟؟
vitaac.jpg

thralll

کاربر سایت
Feb 22, 2012
204
نام
امیر
منم حدس میزنم جی تی ای میاد واسه ویتا.الان یه دونه باکس آرت جی تی ای بسازم میشه تایید خبر ساخت بازی GTA واسه ویتا؟!

aryasoft2872

کاربر سایت
Nov 25, 2009
584
نام
M.P
من دارم اینفیموسو میرم الان همچین ایقدام شاخ نیست که سکته زدن داشته باشه ها...ولی درکل خوبه به نسبت غیرانحصاریا
Sent from my Schubert using Board Express

ps vita

کاربر سایت
Aug 19, 2011
561
با اجازه دوستان
امروز خرده فروش بریتانیایی بازی Asassin’sCreed3 در لیست فروش خود برای PSVita قرارداد.همچنین سایت GAME خبر از انتشار یک Ghost recon برای PSVita را داد. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید خرده فروش انگلیسی Zavvi بازی Asassin’sCreed3 را در لیست فروش خود برای PSVita قرارداد.همچنین سایت معتبر GAME یک بازی باعنوان Ghostrecon:FinalMission را برای PSVita تایید کرد.این اخبار هنوز از سوی سازنده ی این دو بازی یعنی شرکت Ubisoft تایید نشده.

همانطور هم که صابر گفت یوبی می خواد بترکونه پس احتمال می ره حداقل یکی دوتا عنوان برای ویتا داشته باشه .
ولی کلا به خود سونی بستگی داره. باید صبر کرد ببینیم چی می شه8-|

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من دارم اینفیموسو میرم الان همچین ایقدام شاخ نیست که سکته زدن داشته باشه ها...ولی درکل خوبه به نسبت غیرانحصاریا
Sent from my Schubert using Board Express
اتفاقا یکش خیلی عالی بود ! اگر هم Spain off برای وتیا در کار باشه میتونه یکی از عناوین مهم باشه اما خب همش در حده یک شایعه هست فعلا
این litle big planet کی میاد؟
تاریخ عرضه مشخص نداره ... ممکنه تو e3 بگن اما برای امسال میاد (2012)

gunner7

کاربر سایت
Mar 25, 2012
635
نام
مهراد
خدا وکیلی هر روز که میام سایت ,یه خبر جدید از بازی های ویتا میبینم.اصلا وضعیتش با دو ماه پیش قابل مقایسه نیست!

ps vita

کاربر سایت
Aug 19, 2011
561
خدا وکیلی هر روز که میام سایت ,یه خبر جدید از بازی های ویتا میبینم.اصلا وضعیتش با دو ماه پیش قابل مقایسه نیست!

اینها به لطف وجود مبارک نمایشگاه e3 هست :D

راست می گه ، سونی گفته بود 20 بازی می خواد معرفی کنه دیگه
اینا همون 20 هستن:)

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
الان تمام بازی هایی که برای ویتا عرضه شده تو ایران گیر میاد ؟ مشکلی بابت تهیه بازی ندارید ؟
قیمت ها چه طور هستند ؟ مثل اون اوایل PS3 کسی بازی تعویض نمیکنه از مغازه دارا ؟

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
خب بچه ها امروز store یکم اپدیت شده
اول یه بازی به نام pure chess اومده به قیمت 8 دلار که خب معلومه بازی شطرنج هستش ریتشم فعلا خوبه
به برنامه به نام niconico اومده که یه شبکه ویدئویی اجتماعی هستش که در کل من سر در نیاوردم چی هست:d
دموی gravity rush اومده که من خیلی دنبالش بودم حجمش 472 مگ هست
در اخر هم بازی ressistance اومده با حجم 3.1 گیگ که با توجه به امتیازاش طرفش نریم بهتره .مسخرگیش اینه که دمو بازی هم اومده اما اونم 3.1 گیگ حجم داره:(
نکته جالب اینه که قیمت بازی 36 دلار هستش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر