بازی های PlayStation Vita

gunner7

کاربر سایت
Mar 25, 2012
635
نام
مهراد
شما peace walker رو به صورت یه بازی معمولی نبین!
درسریع ترین حالت یه 15 ساعتی طول میکشه بازی رو تموم کنی اگه بخوای ماموریت های فرعی رو بری میشه 30-40 ساعت

مولتی هم داره؟اگه آره چجوریاس؟

Sent from my HTC Incredible S using Tapatalk

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان الان داشتم تو ps store چرخ میزدم یهو یه چیز جالب دیدم!سونی طی یک حرکت بازی های خوب psp مثل resistance,god of war,gran tourismo رو از 15 پوند به 7 پوند کاهش قیمت داده!اما mgs:peace walker همچنان 15 پونده!:(

کلا هر هفته یا یکی در میون بازیهای قدیمی تخفیف میخوره ... یک سری ها هم قیمتهاش شکسته کلا ! ممکنه MGS هم بعدا تخفیف بخوره اما هرچی پای PEace Walker بدی ارزش داره ! بازیش محشره ! شاید اگر بخوای همه ی زیر و بمش رو بری شاید بر روی 50 ساعت !
مولتی هم داره؟اگه آره چجوریاس؟

اره به صورت گروهی میشه مرحله ها رو رفت ... زیاد یاد ندارم اما کلا جالب هست ....

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
اره به صورت گروهی میشه مرحله ها رو رفت ... زیاد یاد ندارم اما کلا جالب هست ....
البته دوستان اشتباه نکنن مولتی بازی فقط بصورت Ad-Hocـه و از طریق اینترنت نمیتونید Co-op بازی کنید!!!
--------------------------
دوستان کسی Wipeout رو نداره؟ بازیش فوق العادست! هم اکشن سریعی داره هم گرافیک فوق العاده! مولتی پلیر Cross-Play هم داره...

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
البته دوستان اشتباه نکنن مولتی بازی فقط بصورت Ad-Hocـه و از طریق اینترنت نمیتونید Co-op بازی کنید!!!
--------------------------
دوستان کسی Wipeout رو نداره؟ بازیش فوق العادست! هم اکشن سریعی داره هم گرافیک فوق العاده! مولتی پلیر Cross-Play هم داره...
من چند بازی PEace walker رو بازی کردم co op کلا جالب بود اما خوده Single بازی انقدر گیراست که کلا خودش خیلی وقت میگیره بازی کن ادم همش رو
-----------------------------------
گرافیکش قشنگه منم دموش رو همون روزهای اولی که ویتا اومده بود بازی کردم .... اما نخریدمش .... شما خریدی ؟ ارزش داره ؟
------------------------------------
این چند روز هم خبره خاصی نبود اینجا بنویسیم اما IGN بازی Star Drone رو نقد کرده و بهش 7.5 داده
بازی سال قبل روی PS3 اومده ... بازی بدی نیست اما یک نواخت و بیش از حد سخت میشد توی PS3
_----------------------------------
من Disgaea 3 هم همین الان رسید دستم ... برم ببینیم چی طوره این بازی

gunner7

کاربر سایت
Mar 25, 2012
635
نام
مهراد
به نظرتون قیمتهای بازی psp بازم پایین تر میاد؟مثلا god of war از 7پوند به 4پوند قیمتش پایبن میاد؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
به نظرتون قیمتهای بازی psp بازم پایین تر میاد؟مثلا god of war از 7پوند به 4پوند قیمتش پایبن میاد؟

والا در اون حد ممکنه بعد از مدت طولانی بیاد پایین ! البته اون مقدار ممکنه در زمانهای تخفیفهای خاص بخوره چون برای قیمت گزاری و ... قوانین خاصی داره .

gunner7

کاربر سایت
Mar 25, 2012
635
نام
مهراد
والا در اون حد ممکنه بعد از مدت طولانی بیاد پایین ! البته اون مقدار ممکنه در زمانهای تخفیفهای خاص بخوره چون برای قیمت گزاری و ... قوانین خاصی داره .

خب الان من چیکار کنم!17 پوند دارم،چی بگیرم:tales from space,god of war یا صبر کنم قیمت متال گیر بیاد رو 7 پوند؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
خب الان من چیکار کنم!17 پوند دارم،چی بگیرم:tales from space,god of war یا صبر کنم قیمت متال گیر بیاد رو 7 پوند؟Sent from my HTC Incredible S using Tapatalk
والا همه این بازیها که عالین !!! انتخاب نهایی پای خودت ! میتونی وایسی تا قیمت بیاد پایین اما پایین اومدن قیمت خبر نمیکنه .... Sony یهو تخفیف میزنه یا قیمت ها رو میاره پایین اما اگر من بودم MGs رو میگرفتم دلیلش هم این بود که God of war بازی خوبی هست به شرطی اینکه دوتاش رو Chains of olympuse و Ghost of sparta رو با هم بخری...هرکدوم 5 ساعت یا کمتر gameplay ندارن ! Tales from space هم که یک بازی Arcade خیلی جالب هست اما من کلا بازی با محتوای بیشتر رو بیشتر ترجیح میدم اگر به بودجه و یک انتخابی محدود شدم ! میمونه MGS میگیرم چون توی MGS HD COLLECTION که برای VITA میاد نیستش ! دوم بازی بیش از 15 ساعت gameplay داره و سوم هم گرافیکش خوبه هم که gameplay عالی عالیه !!! چهارم اینکه فن MGS هستم شدید !!!! اما خب انتخاب نهایی با خودته دوست عزیز ....

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
Little Big Planet کی میاد؟
تاریخ انتشار دقیقی نداره اما امسال میاد ...
سلام دوستان اقا اين mgs تو استور u.s نيست،چجوري ميشه تهييه كرد؟
از طریق ps3 و بعد منتقل کردنش به VITa البته ریسکش با خودتون هست ... هر بازی که برای ویتا از PSP میاد در واقع برای سازگاری کامل باید توسط Sony پچ بشه اما گفته شده بود که Peace walker مشکلی نداره
اولین بازی PS1 برای ویتا عرضه شد .... Buzz Lightyear of Star Command قیمت £3.99PS1 game spotted on Vita PlayStation Store • News • Eurogamer.net
پس به نظر میرسه به زودی اپدیتهای سازگاری PS ONE روی ویتا بیاد البته قبلا هم گفته بودن که تیمی برای سازگاری PS ONE رو ویتا مشغول کار هستن

thralll

کاربر سایت
Feb 22, 2012
204
نام
امیر

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
ما که روی مارکت us چیزی ندیدیم.اون از جی تی ای ها اینم از این.
چه اشتباهی کردم اکانت us ساختم.خیر سرم فک کردم مارکت us از همه مارکت ها بروز تره!
اون هنوز نیومده ... احتمالا از دستشون در رفته !!! تا وقتی update برای PS ONE نیاد بازیهای PS ONE هم روی PSN نمیاد .... اونم با اپدیت فریمور میادش پس جای نگرانی نیست
در مورده Store ها هم نگران نباش ... در طول زمان عرضه میشن ! البته چیزه خاصی هم از دست ندادی ... Chinatown wars رو میشه روی Ipad - iphone هم رفت روی vita گرافیکش بهتره .. میمونه Vice city stories !

thralll

کاربر سایت
Feb 22, 2012
204
نام
امیر
اون هنوز نیومده ... احتمالا از دستشون در رفته !!! تا وقتی update برای PS ONE نیاد بازیهای PS ONE هم روی PSN نمیاد .... اونم با اپدیت فریمور میادش پس جای نگرانی نیست
در مورده Store ها هم نگران نباش ... در طول زمان عرضه میشن ! البته چیزه خاصی هم از دست ندادی ... Chinatown wars رو میشه روی Ipad - iphone هم رفت روی vita گرافیکش بهتره .. میمونه Vice city stories !

اون chinatown رو که من روی ds تموم کردم یادش بخیر هی میرفتم مواد خرید فروش میکردم یه پول و پله اساسی جمع کرده بودم :d
خیلی باحال بود.vice city رو هم که روی خود پی اس پی تموم کردم منتها هوس کردم این عناوین کلاسیک رو دوباره رو ویتا بازی کنم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر