بازی های PlayStation Vita

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من که دموی unit13رو گرفتم بد نبود کلا چیز جدیدی نداشت ولی روی یه کنسول دستی با اون کنترل خوبش جالب بود
A-manهم گرفتم که یه بازی فکری بود که خیلی هم جالب نبود و کلا نمیارزه
دمو wipoutهم گرفته بوذم که بازی جالبی هست و کنترلش خیلی روان و جذاب هست و مثله ماشین جنگی هم میشه به ماشین های دیگه حمله کرد البته خیلی محدودتر از اون
super star dustهم بازی قشنگی بود و میارزه امتحانش کنید مخصوصا اون که محیط بازی خیلی شلوغ و رنگارنگ و جذاب هست
من بازی Unit 13 رو خوشم اومده ... درسته که توی این نسل چیزه جدیدی رو معرفی نمیکنه و فکر میکنم بیشترین موردش هم همین باشه اما دیگر امکاناتی که روی Vita توی Gameplay میده به نظره من خیلی خوب هست به جز اینکه بعضی ماموریتهاش دیگه بیش از حد سخت میشه
منم خودم فکر میکنم بازی SuperStardust بهترین عنوان arcade موجود هستش

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,839
نام
مرتضی
من بازی Unit 13 رو خوشم اومده ... درسته که توی این نسل چیزه جدیدی رو معرفی نمیکنه و فکر میکنم بیشترین موردش هم همین باشه اما دیگر امکاناتی که روی Vita توی Gameplay میده به نظره من خیلی خوب هست به جز اینکه بعضی ماموریتهاش دیگه بیش از حد سخت میشه
منم خودم فکر میکنم بازی SuperStardust بهترین عنوان arcade موجود هستش
شما نسخه کامل unitرو بازی کردی دیگه؟بنظرت میارزه34 دلار پاش بدم؟چون خودمم تو خریدش موندم؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
شما نسخه کامل unitرو بازی کردی دیگه؟بنظرت میارزه34 دلار پاش بدم؟چون خودمم تو خریدش موندم؟
والا این نظری بود که من توی تاپیک امتیاز دهی نوشتم ! :

+:
کنترل بسیار روان - شوتر راضی کننده - تنوع خوبه مراحل - گرافیک خوب - اکشن هیجان انگیز
-:
دشمنان در همه مراحل همیشه در یک حالت هستن و رندوم نیست - مشکلات هوش مصنوعی - بعضی مراحل خیلی کوتاهن - بعضی مرحله ها بسیار زیاد سخت میشن که اصلا Heatlh هم پر نمیشه !!
امتیاز نهایی :
8
به نظره من برای بازی اکشن توی ویتا شروع خیلی خوبی هستش .. میتونی چندتا gameplay هم ازش تو نت ببینی کلا اکشن بازی خیلی خوب هستش چون همه ی موارد basic لازم رو در کیفیت خوب داره و به علاوه کنترلی واقعا عالی هستش ... اگر این کنترل رو نداشت فکر میکنم امتیازاش به 6 یا 6.5 بیشتر نمیرسید

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
هیجی Rayman Origins نمیشه! کلا اولین بازی که پلات کردم رو PSN!
به نظره من بهترن و فانترین بازی ویتا همین Rayman هست ! واقعا تو ویتا یک حال دیگه به من داد تا کنسول !!!!
ninja هم قشنگه بخری:d
من unit رو هم دارم اونم خوبه
Ninja gaiden هم اره ! والا از 3 هم بیشتر ارزش داره دوباره بشینی بازی کنی ! با اون گندگی که به اصل و نصب hayabusa زدن رفت !
پرت PSP خیلی خوبه !
امیدوارم Ninja gaiden Sigma plus 2 هم بسازن !

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
من دوتا سوال اول اینکه نینجا گیدن سیگما پلاس تو ایکس باکس 1 که عرضه شد همون 19 مرحله ویتا رو که ساختن داشت یا رو ویتا مرحله اضافه شده؟ دوم اینکه من بازی 300 رو خریدیم از استور رو ویتا. بازی شاید درجه یک نبود اما دوست دارم اخرشو ببینم یه جاش گیرذ کردم مغزم ترکید . خسته شدم کسی رفته این بازی رو .راهنمایی کنه؟تو تایپیک پی اس پی ها اصلا خیلی کم بازدید شده جوابگو نیستن .مثل اینکه بچه هاش تو ویتا فعالیت میکنن.

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,186
بازی مثل cod هست بشه قسنگ انلاین بازی کرد؟انچارتد رو تست زدم زیاد برام جالب نبود شاید چون همش رو رو ps3 بازی کردم و برام جذابیت نداشت

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من دوتا سوال اول اینکه نینجا گیدن سیگما پلاس تو ایکس باکس 1 که عرضه شد همون 19 مرحله ویتا رو که ساختن داشت یا رو ویتا مرحله اضافه شده؟ دوم اینکه من بازی 300 رو خریدیم از استور رو ویتا. بازی شاید درجه یک نبود اما دوست دارم اخرشو ببینم یه جاش گیرذ کردم مغزم ترکید . خسته شدم کسی رفته این بازی رو .راهنمایی کنه؟تو تایپیک پی اس پی ها اصلا خیلی کم بازدید شده جوابگو نیستن .مثل اینکه بچه هاش تو ویتا فعالیت میکنن.
خیر ! Ninja gaiden sigma قبلا برای Ps3 ساخته شده بود که همون نسخه xbox بود اما با محتویات اضافه مثل مرحله و سلاح و ... .
بازی 300 هم قدیمی ... فمر نمکنم کسی یاد داشته باشه باید بری سراغ نت
بازی مثل cod هست بشه قسنگ انلاین بازی کرد؟انچارتد رو تست زدم زیاد برام جالب نبود شاید چون همش رو رو ps3 بازی کردم و برام جذابیت نداشت
انچارتد که Online نداره تست کردی عزیز ؟؟؟؟ البته اگر منظورت سینگلش بود که به نظره من مثل uncharted 1 بود حدودا //// بازی Multi هم در سبک FPS تو راه هست ... تا ماه اینده بازی REsistance میاد و به زودی هم احتمالا تو e3 از COD نسخه VITA پرده برداری میشه

gunner7

کاربر سایت
Mar 25, 2012
635
نام
مهراد
دوستان الان داشتم تو ps store چرخ میزدم یهو یه چیز جالب دیدم!سونی طی یک حرکت بازی های خوب psp مثل resistance,god of war,gran tourismo رو از 15 پوند به 7 پوند کاهش قیمت داده!اما mgs:peace walker همچنان 15 پونده!:(

Sent from my HTC Incredible S using Tapatalk

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
دوستان الان داشتم تو ps store چرخ میزدم یهو یه چیز جالب دیدم!سونی طی یک حرکت بازی های خوب psp مثل resistance,god of war,gran tourismo رو از 15 پوند به 7 پوند کاهش قیمت داده!اما mgs:peace walker همچنان 15 پونده!:(

Sent from my HTC Incredible S using Tapatalk
شما peace walker رو به صورت یه بازی معمولی نبین!
درسریع ترین حالت یه 15 ساعتی طول میکشه بازی رو تموم کنی اگه بخوای ماموریت های فرعی رو بری میشه 30-40 ساعت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر