بازی های PlayStation Vita

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بازی escape plan تو ایران پیدا میشه؟قیمتش چنده؟
آین بازی نسخه فیزیکی نداره - باید کارت PSN بخرید و توی PSN ریدم کنید و بازی رو از PSN بخرید .. مستقیم روی ویتا دانلود میشه ... قیمتش هم زیره 20 دلاره

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
چه سخت!!!!کلا نفهمیدم:| .اگه میتونید یه کم در مورد psn توضیح بدید اگه نه هم بی خیالش میشم دیگه.ممنون
بازیهای ویتا در دو سبک عرضه میشن
1. نسخه های فیزیکی که روی کارت عرضه میشن و بازیهای هستن که با بودجه های بزرگ و تیم های بزرگتری ساخته شدن که بالای 39 دلار قیمت دارن و البته در PSN هم موجودند .
2. بازیهای کوچک که با بودجه های کمتری ساخته شدن و قیمتهای کمتر از 20 دلار رو دارن که فقط توی PSN عرضه میشن و نسخه فیزیکی یا کارتی ندارن
PSN چیست ؟
مغازه انلاین سونی برای PS VITA و دیگر سیستمهای سونی که در اون بازی های PS VITA به صورت انلاین فروخته میشن . حالا بازی های کوچکی که در شماره دوم توضیح دادم اینجا موجودن از جمله Escape Plan ! برای خریدشون باید مستر کارد داشته باشی یا از بیرون کارت پول PSN رو بخری که برای Escape plan یک 20 دلاری کافی هستش ... اونوقت یک اکانت رو PSN باز میکنی و شماره رمز اون کارت رو تویPSN وارد میکنه و اون مقدار پول به حساب کاربری شما واریز میشه و میتونید بازی مورد علاقه خود رو خرید کنید. پس از اون هم اون بازی مربوطه رو مستقیم به ویتا دانلود میکنید .
گزینه PSN در منوی ویتا هم شبیه به یک ساک ابی رنگ هستش که روش مثلث مربع دایره قرمز هستش زده PS store

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
چه سخت!!!!کلا نفهمیدم:| .اگه میتونید یه کم در مورد psn توضیح بدید اگه نه هم بی خیالش میشم دیگه.ممنون
psn یه شبکه هست که توش میشه بازیها رو به صورت مولتی پلیر انجام داد و بازی های دانلودی رو خرید و نسخه های مکمل (dlc) بازی ها رو ازش گرفت.چیزی معادل xbox live هست. توضیح وصل شدن به psn و درست کردن اکانت تو صفحه اصلی همین سایت به فارسی نوشته شده.

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
به نظرم بازی های ویتا همچین کم هم نیست:d..ولی خب مطمئن باشین در E3 سونی حسابی با رونمایی از بازی های جدید واسه ویتا سنگ تموم میزاره!!!
3ds رو که میگین بهترین بازیش که فک کنم رزیدت باشه تو e3 معرفی شد.
بعد هم الان که من میبینم واسه ps3 و xbox هم بازی جدید درست حسابی نیست:d
یه سایلنت هیل اومده که بازیش کردم واقعا ign همون 4 هم داده زیادیشه واسه اسمش داده باید 2 میداد
یه رزیدنت اومده داغون!!!
نینجا هم که از ign نمره 3 گرفته!!این بازی ها ارزش کپی بازی کردن رو ندارن چه برسه به خرید اورجینال)x
ولی بازی های که رو psn عرضه میشن به نظرم بی نظیر هستن چه واسه ویتا چه ps3

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
این بازی journey (اگه درست نوشته باشم)تو psn برا ps3 اومده،ممکنه برا ویتا هم بیاد؟

Sent from my HTC Incredible S using Tapatalk
نه اون که انحصاری ps3 هستش و فعلا واسه ویتا نمیاد
ولی خیلی قشنگه!:x:x
ویتا خودش تو psn یه سری بازیه درست حسابی داره که ارزش شون از خیلی از بازی های که فیزیکی عرضه شدن بیشتره و قیمتشون مناسب تر

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,940
نام
آرتین
اتفاقاً احتمال اومدن Journey واسه ویتا زیاده مثل ساخته قبلی سازندش Flow که رو PSP اومده بود از نظر قدرت سخت افزاری هم مشکلی نداره

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
توی IGN خبر زده که بازی Dragons Crows از لیست پیش خریدهای Amazon و Gamestop کلا پاک شده . معلوم نیست بازی کنسل شده یا تاخیر خورده .... باید تا اپدیتهای بعدی منتظز موند
بازی Silent hill هم تاخیر خورده تا اواخر May یا june

thralll

کاربر سایت
Feb 22, 2012
204
نام
امیر
توی IGN خبر زده که بازی Dragons Crows از لیست پیش خریدهای Amazon و Gamestop کلا پاک شده . معلوم نیست بازی کنسل شده یا تاخیر خورده .... باید تا اپدیتهای بعدی منتظز موند
بازی Silent hill هم تاخیر خورده تا اواخر May یا june
Dragon's crowns کنسل شده؟؟؟
ای بابا من چقدر منتظر این بازی بودم.تصاویرش منو یاد Golden axe سگا مینداخت.کنسل بشه ضد حال اساسیه.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
Dragon's crowns کنسل شده؟؟؟
ای بابا من چقدر منتظر این بازی بودم.تصاویرش منو یاد Golden axe سگا مینداخت.کنسل بشه ضد حال اساسیه.
توی IGN رده از لیست پیش خریدهای Amazon - Gamestop آمروز پاکش کردن .... گفته هم احتمالش هست یک تاخیر انچنانی بخوره یا بازی کنسل شده ... چون توی سایت سازنده ها خبری نیست .... باید مثل Silent hill منتظر بمونیم تا خبر کانفریم شه ... احتملا فردا پس فردا معلوم میشه ... منم فکر میکنم مثل SH تاخیر خورده
UPDATE
سازنده ها اعلام كردن بازي هنوز در حال سخته اما به زودي خبرهاي جديد از بازي رو منتشر ميكنن

آخرین ویرایش:

thralll

کاربر سایت
Feb 22, 2012
204
نام
امیر
توی مارکت us یه دمو از resistance منتشر شده که با استفاده از کارت شماره 1 از سری کارت های واقعیت افزوده ایAugmented reality( یا به اختصار AR ) که توی پک ویتا هست میتونین یکی از صحنه های مبارزه ی بازی رو ببینین.چیز جالبیه یه صحنه اسلوموشن هستش که با استفاده از کارت مورد نظر فعال میشه.حجمشم زیاد نیست.

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
به نظرم بازی های ویتا همچین کم هم نیست:d..ولی خب مطمئن باشین در E3 سونی حسابی با رونمایی از بازی های جدید واسه ویتا سنگ تموم میزاره!!!
3ds رو که میگین بهترین بازیش که فک کنم رزیدت باشه تو e3 معرفی شد.
بعد هم الان که من میبینم واسه ps3 و xbox هم بازی جدید درست حسابی نیست:d
یه سایلنت هیل اومده که بازیش کردم واقعا ign همون 4 هم داده زیادیشه واسه اسمش داده باید 2 میداد
یه رزیدنت اومده داغون!!!
نینجا هم که از ign نمره 3 گرفته!!این بازی ها ارزش کپی بازی کردن رو ندارن چه برسه به خرید اورجینال)x
ولی بازی های که رو psn عرضه میشن به نظرم بی نظیر هستن چه واسه ویتا چه ps3

بر اساس حسب وگمان شما می خواد سنگ تموم بزاره یا سایت های معروف اخبار بازی ها ملاک هست برا بازی هاش؟ تی ری دی اس متالگیر .سونیک. اویل دو تا زلدا.استریت فایتر.اسپلینتر سل. ایس کومبات.شینوبی. درایور. تیکن. فوتبال. ......بازم بگم؟برا تی ری دی اس هست و سایت بازی ها نمره هاشونو ببینید. بازی هایی مثل کونترا براش می خواد بیاد. این که شما دوست دارید ویتا رو قابل احترام .اما اونایی که می خوان انتخاب کنن و ببینن چی به چی هست بهتره اطلاعات حقیقی شونو گفت.

---------- نوشته در 12:15 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:06 AM ارسال شده بود ----------

اینا یه سری از بازی های خوب ویتا توی سال 2012 هستن که هنوز ریلیز نشدن:
Gravity Rush
Silent Hill: Book of Memories
Resistance: Burning Skies
Disgaea 3: Absence of Detention
Ragnarok Odyssey
LittleBigPlanet
Mortal Kombat
Persona 4: The Golden
Tales of Innocence R
Lord of Apocalypse
Warrior's Lair
Super Monkey Ball: Banana Splitz
Metal Gear Solid HD Edition
LEGO Harry Potter: Years 5-7
Lego Batman 2: DC Super Heroes
Retro City Rampage
Monster Radar

تعجب میکنم شما چطور اینجوری میگین در حالیکه همه منتقدان صنعت گیم اذعان دارن که لانچ تایتل های ویتا توی تاریخ صنعت گیم بی نظیر بوده.کلی بازی دیگه هم هست که تا پایان 2012 ریلیز میشن.

اقای عزیز این جور گیم ها برا هر کنسولی اومده توش کدوم شاه کاره؟بر اساس اون دستگاه ارزش پیدا می کنه. جز ریسیستانس. سایلنت هیل و انچارتد ویونیت 13 کدومشون دیگه درجه یک هستن؟لیتل بیگ و اینا که نینتندو هم داره اینا بازی های درجه دو هستن اون لیست رو چلونده چلونده خوبش ایناست؟اونم تا سال 2012 اخرش اگه کنسل نشن یا تاخیر نخورن خوبش ایناست؟

---------- نوشته در 12:20 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:15 AM ارسال شده بود ----------

منتقد ها رو با سند معرفی کنید و ادرس . ضعف و قوت رو بگید ودر کل ببینید خوبی ها و بدی هاشونو. اون سایت های تعریف کننده کنسول های رقیب ها رو هم بنویسید اگه بد باشن یا خوب ما هم قبول میکنیم .مشکلی نیست.

---------- نوشته در 12:26 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:20 AM ارسال شده بود ----------

تا ساله دیگه هم برنامه ای برای عرضه بازی ندارن ؟؟؟ یعنی به غیره REsistance بقیه این بازیهایی که میشه گفت بالای احتمال 80 درصد خوبن ات و اشغال شد رفت ؟ :
1. Street Fighter Vs. tekken
Gravity Rush.2
Metal Gear Solid HD collection .3
Call of Duty .4
Mortal Kombat .5
LittleBigPlanet .6
Disgaea 3 .7
OddWorld Strangers Wrath HD .8
Dust 524 .9
Warriors Liar .10
Persona 4 The Golden 11.
اینام بازی هایی هست که من فکر میکنم از بین همه عناوین امسال امتیازهای بالای 8 رو بگیرن حده اقل
بماند که Sony طی تابستون حتما بازیهای جدید رو معرفی میکنه .... در ضمن اینا بازی هایی هستن که همه دارن امسال میان .... البته Silent hill بگی نگی میشه تو لیست گزاشتش !!!!
در مورده 3ds هم حرفی نمیزنم که جنگه فن بویی نشه !!!! اما هر هفته بازی نداده بیرون که بالای 8 یا 8.5 بگیره ... به علاوه 3DS خیلی وقت عرضه شده باید تعداد بازیهای بیشتری داشته باشه ! شما انتظار داری کنسولی که ماه قبل به بازار امده تا اخره تابستون 100 تا بازی براش بیاد ؟ و دوم به نظره من کیفیت بازی های مهمتر از تعداد بازیهاست (البته نظره شخصی هست ) به سبک سیاست و پلنهای اقتصادی Sony - Nintendo کاری ندارم.
و سوم برای 3ds هم تو 3 ماه گزشته کلا 30 تا 35 بازی اومده یا کمتر که 6-7 تاش خوب بودن از جمله MGS - Kid Icarus - Sakura SAmurai بقیه هم برای eshop بودن . حتی Tales of abyss هم بازی کردم همچین مالی نبود !
البته من نه فن 3ds هستم و نه فن PS VITA ! اما تا اینجا من کلی از vita راضیتر بودم یک دلیلش اینه که بازیاش برای من خیلی خیلی بهتر از 3ds هست ... من دوست دارم توی یک کنسول بازیهای با مخاطبهای مختلف عرضه یشه ... روی 3ds و طبیعتش بازی های R rated خیلی کمن ....
در ضمن بازی های PSP هم کار میکنن که خالی از لطف نیستن ... من اطمینان دارم بسیاری از کسانی که اومدن VITA رو گرفتن قبلا PSP نداشتن ... الانم میتونن دسته کم از حدوده 50 بازی عالی PSP انتخاب کنن و بازی کنن رو VITA ! به نظره منم هیچ Portable system تا به امروز بازی به کیفیت MGS peace walker تو خوابم ندیدن !!!!

دوست من بر اساس اخبار سایت گیم اسپات عرض کردم. این گیم ها شاید بد هم نباشن اما تاریخ عرضه دقیق ندارن شاید بعضیشون اصلا 2012 نیاد.سایت گیم اسپات رو ببینید. در ضمن دوستانی که ویتا بخوان بگیرن به حساب اینکه می خواد اینا احتمالا بیاد بخرایا چیزایی که موجود داره؟من خودم بدم نمیاد از ویتا. دارم.اما بازی هاش کمه. یا در حد رقیبش نینتندو فعلا به نظرم نداره.

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,940
نام
آرتین
بر اساس حسب وگمان شما می خواد سنگ تموم بزاره یا سایت های معروف اخبار بازی ها ملاک هست برا بازی هاش؟ تی ری دی اس متالگیر .سونیک. اویل دو تا زلدا.استریت فایتر.اسپلینتر سل. ایس کومبات.شینوبی. درایور. تیکن. فوتبال. ......بازم بگم؟برا تی ری دی اس هست و سایت بازی ها نمره هاشونو ببینید. بازی هایی مثل کونترا براش می خواد بیاد. این که شما دوست دارید ویتا رو قابل احترام .اما اونایی که می خوان انتخاب کنن و ببینن چی به چی هست بهتره اطلاعات حقیقی شونو گفت.

---------- نوشته در 12:15 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:06 AM ارسال شده بود ----------

اقای عزیز این جور گیم ها برا هر کنسولی اومده توش کدوم شاه کاره؟بر اساس اون دستگاه ارزش پیدا می کنه. جز ریسیستانس. سایلنت هیل و انچارتد ویونیت 13 کدومشون دیگه درجه یک هستن؟لیتل بیگ و اینا که نینتندو هم داره اینا بازی های درجه دو هستن اون لیست رو چلونده چلونده خوبش ایناست؟اونم تا سال 2012 اخرش اگه کنسل نشن یا تاخیر نخورن خوبش ایناست؟

---------- نوشته در 12:20 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:15 AM ارسال شده بود ----------

منتقد ها رو با سند معرفی کنید و ادرس . ضعف و قوت رو بگید ودر کل ببینید خوبی ها و بدی هاشونو. اون سایت های تعریف کننده کنسول های رقیب ها رو هم بنویسید اگه بد باشن یا خوب ما هم قبول میکنیم .مشکلی نیست.

آنچارتد درجه 2 ؟ شما بازی کردی مگه ؟ لیتل بیگ پلنت درجه 2 ؟ lool !
عزیزم 3DS یکسال جلوتر از ویتا اومده لانچ 3DS مثلاً چی بود ؟ چندتا بازی درجه 1 داشت ؟ نکنه اوون پورت داغون استریت فایتر درجه 1 بود ؟ یا درایور ؟ شما بگو ما بدونیم.
اوون RE که جدیدا واسه 3DS اومده اصلا بعید نیست همین امسال با گرافیک خیلی بهتر واسه ویتا بیاد.مخصوصا که دیگه کپکام ...
خوشبختانه استریت فایترx تیکن هم که واسه ویتا داریم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر