بازی های PlayStation Vita

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
این بازیSilent Hill Book of Memories

هم چند روز دیگه ریلیز میشه
به نظرم باید یه بازی خوب برای ویتا باشه...
چندتا عکس که ازش دیدم یاد کیلزون psp افتادم:x...عنوانی که از نظر من واقعا رو psp خوب کار شده بود و سرگرم کننده بود

---------- نوشته در 12:09 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:08 AM ارسال شده بود ----------

یه سایت رو دیدم بهش 9.5 داده بود:-s:-s
Silent hill خیلی هم جالب نمیزنه ! اخه KillZone سبک اصلی بازیش هم اکشن بود و وقتی هم تغییراتی توش اجار کردن برای نسخه PSP انقدرها هم از اصالتش دور نشده بود جز سبک دوربینش ! اما Silent hill کجا و بازی دست جمعی ایزومتریک کجا !!!!
اگرلطف کنن بازی Silent Hill HD Collection رو برای Vita پرت کنن خیلی بهتر میشه !
من به شخصه خیلی از استیلش خوشم نیومد و احساس می کنم که عنوان چندان موفقی از آب در نیادش چون سبک و سیاق همیشگی سری SH رو هم نداره.

راستی دوستان میدونید که بازی PvZ پلات داره و 40-45 تا تروفی هم داره؟:D من منتظرم که از یک جا پوند برای اکانتم جور کنم تا این بازی و Escape Plan رو بخرم. فکر کنم رو هم حدود 20 پوند بشه! اگه کسی جایی رو سراغ داره ممنون میشم بهم معرفی کنه! راستی حجم این دو تا بازی چقدر هست؟ PvS که مثل اینکه 80-90 مگ هست.
Plant Vs Zombies : 74mb هستش ... من که انقدر دیگه روی Ipad بازی کردم کلا حالم بهم خورده !!! Endeless رو تا 550 فلگ رفته بودم ! شاید بعدا رو ویتا بیگرمش
Escape Plan: 842mb هستش

در مورد Silent hill هم موافقم ...... والا به نظره من همون HD COllection رو برای ویتا اعلام میکردن از Book Of Memories سوپرازتر بود !!! فن های SH که Book of memories رو دیدن فکر کنم حالشون بیشتر گرفته شد ! حتی رو PSP هم Origins - Shattered memories خوبتر بودن !

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
آقا من به یک مشکل فنی برخورد کردم:D

امروز EP و PvZ رو خریدم اما هر کاری می کنم نمیتونم دانلودشون کنم و جالبه که بقیه آیتم هایی که تو دانلود لیستم هستند رو تست می کنم میره برای دانلود اما این دو تا نمیره. با PS3 هم تست کردم اما نشد دانلودشون کنم. کسی نظری راهی چیزی نداره؟

AP ویتا رو هم پاک کردم و دوباره بهش وصل شدم و تست کانکشن هم گرفتم و همه چی رو Ok داد و نت تایپ هم 2 شد.

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
آقا من به یک مشکل فنی برخورد کردم:D

امروز EP و PvZ رو خریدم اما هر کاری می کنم نمیتونم دانلودشون کنم و جالبه که بقیه آیتم هایی که تو دانلود لیستم هستند رو تست می کنم میره برای دانلود اما این دو تا نمیره. با PS3 هم تست کردم اما نشد دانلودشون کنم. کسی نظری راهی چیزی نداره؟

AP ویتا رو هم پاک کردم و دوباره بهش وصل شدم و تست کانکشن هم گرفتم و همه چی رو Ok داد و نت تایپ هم 2 شد.

شاید مشکل از سرور سونیه و تا چند ساعت دیگه درست بشه

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
شاید مشکل از سرور سونیه و تا چند ساعت دیگه درست بشه
اگه مشکل از سرور سونی هست پس چرا بقیه ایتم هایی که تو دانلود لیستم هست رو میتونم دانلود کنم؟ چون یک سریش مربوط به ویتا هست و روی PS3 ندارمش اما از طریق PS3 تونستم دانلودش کنم. خیلی عجیبه برام!

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اگه مشکل از سرور سونی هست پس چرا بقیه ایتم هایی که تو دانلود لیستم هست رو میتونم دانلود کنم؟ چون یک سریش مربوط به ویتا هست و روی PS3 ندارمش اما از طریق PS3 تونستم دانلودش کنم. خیلی عجیبه برام!
احتملا از سرورهای سونی هست .... چند ساعت دیگه امتحان کن ببین چی میشه ... سورسشون مشکل داره یا سرورش REspond نمیده به IP -

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
دوستان راستی کسی بازی Treasures of Montezuma Blitz رو دانلود کرده؟ مجانی هم هستش و از قابلیت های ویتا هم کامل استفاده میکنه. من گذاشتم دانلود بشه بد نیست شماها هم دانلود کنید!

thralll

کاربر سایت
Feb 22, 2012
204
نام
امیر
دوستان راستی کسی بازی Treasures of Montezuma Blitz رو دانلود کرده؟ مجانی هم هستش و از قابلیت های ویتا هم کامل استفاده میکنه. من گذاشتم دانلود بشه بد نیست شماها هم دانلود کنید!

این بازی توی مارکت یو اس نیومده گویا.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
این بازی توی مارکت یو اس نیومده گویا.
من الان دانلودش کردم و حجمش هم 168 مگ بود. بازی حالت پازل مانند داره که رنگ ها رو باید به صورت افقی و عمودی جور کنید و امتیاز بگیرید. چیز جدیدی نیستش و حالا اگه بیشتر بازی کردم توضیح میدم. متاسفانه تروفی هم نداره!

راستی PvZ رو هم دانلود کردم بالاخره و انصافا ارزشش رو داشت با اینکه قبلا روی PS3 بازی کرده بودم(اخه اون موقع پلاس بودم و مجانی دادن بهمون:D). کلا با استفاده از سیستم تاچ کنسول باید بازی کنید و خورشیدها و سکه ها رو هم باید با قابلیت حرکتی کنسول برای خودتون جمع کنید. در مجموع من خوشم اومدش و ارزشش رو داشت. الان هم level 2-7 هستم:D

Escape Plan رو هم در حین انجام بازی ها گذاشتم دانلود بشه و چون حجمش زیاد هست کمی طول میکشه!

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
این بازیSilent Hill Book of Memories

هم چند روز دیگه ریلیز میشه
به نظرم باید یه بازی خوب برای ویتا باشه...
چندتا عکس که ازش دیدم یاد کیلزون psp افتادم:x...عنوانی که از نظر من واقعا رو psp خوب کار شده بود و سرگرم کننده بود

---------- نوشته در 12:09 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:08 AM ارسال شده بود ----------

یه سایت رو دیدم بهش 9.5 داده بود:-s:-s

بازی عالی هست.از بازی های کارتونی صد برابر بهتره.اما گیم اسپات از روسایت اخبار تاریخ بازی ها پاکش کرده انگار انتشار پیدا نمیکنه.چون من تا سال 2013 رو دیدم نبود.

---------- نوشته در 07:38 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:35 PM ارسال شده بود ----------

به امتیازات بازی از سایت ها نمیشه توجه کرد.چون بعضی سایت ها یا اسپانسر دارن یا یه جورایی خودشون خوششون بیاد یا استفاده داشته باشه گیم براشون امتیاز میدن یا نمیدن.از اسمشون استفاده میکنن برا خراب کردن گیم یا بالا بردنش.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
Sumioni: Demon Arts این بازیه چطوره؟؟؟؟
چرا هیچ سایتی نمره ای چیزی بهش نمیده:-s:-s
IGN بهش 5.5 داده .... !!! معلوم نیست تاثیرات امتیازات اخیری هست که IGN به بازیها داده یا کلا در همین حده !! چون با Vita مثل Gamespot دعوا نداشت!

thralll

کاربر سایت
Feb 22, 2012
204
نام
امیر
IGN بهش 5.5 داده .... !!! معلوم نیست تاثیرات امتیازات اخیری هست که IGN به بازیها داده یا کلا در همین حده !! چون با Vita مثل Gamespot دعوا نداشت!

کاملا قابل پیش بینی بود یه همچین امتیازی بگیره.
Castle Fight! - Sumioni: Demon Arts Gameplay Video - GameSpot.com
مکانیزم گیم پلی بازی بعد از یه ربع کاملا خسته کننده و خواب آور میشد.صرف اینکه چندتا بک گراند قشنگ بزاری و یه سایداسکرولینگ 2 بعدی بسازی تضمین کننده ی یک بازی خوب نخواهد بود.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
کاملا قابل پیش بینی بود یه همچین امتیازی بگیره.Castle Fight! - Sumioni: Demon Arts Gameplay Video - GameSpot.comمکانیزم گیم پلی بازی بعد از یه ربع کاملا خسته کننده و خواب آور میشد.صرف اینکه چندتا بک گراند قشنگ بزاری و یه سایداسکرولینگ 2 بعدی بسازی تضمین کننده ی یک بازی خوب نخواهد بود.
پس که اینطور .... من که بیخیالش شدم ... بیشتر فکر کنم رو بخش هنر بازی کار کردن که البته با توجه به هنرهای نقاشی japan ساخته - gameplay رو بیخیال شدن

Uzumaki Naruto

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,124
نام
Rahman
سلام دوستان

من تازه ویتا خریدم فقط یه آنچارتد دارم الان 50 دلار ریختم به اکانتم بازی های باحال بگید بخرم بزارم دانلود شه چون من اطلاعات ندارم در مورد بازی هاش

thralll

کاربر سایت
Feb 22, 2012
204
نام
امیر
سلام دوستان

من تازه ویتا خریدم فقط یه آنچارتد دارم الان 50 دلار ریختم به اکانتم بازی های باحال بگید بخرم بزارم دانلود شه چون من اطلاعات ندارم در مورد بازی هاش
دوست عزیز کار خوبی کردی که ویتا رو نفروختی:)
tales from space : mutant blobs attack و
super stardust delta رو حتما بگیر.قیمتشونم بسیار مناسبه.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام دوستان

Plants Vs. Zombies هم خوبه ... Escape Plan هم بدک نیست .... اگر بازی غیره کوچک میخوای Rayman هم خیلی عالی هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر