بازی های PlayStation Vita

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
آره منم خیلی خوشم اومده ازش و بنظرم جزو اون دسته از بازی ها هست که سرشار از خلاقیته.

البته به شخصه Escape Plan رو از بقیه بازی ها خیلی خیلی بیشتر می پسندم و واقعا عاشقش شدم:D

Escape Plan سبک گرافیکی خیلی قشنگی داره و یکی از بازی ها عالی این کنسول حساب میشه ولی از لحاظ گیم پلی Sound Shapes یه چیز جدیده و برای من یکی جذاب تره

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
نپرسیدم. به نظرت این قیمت زیادی سودجویانه نیست؟
به نظرت کنسول 250$ رو میفروشه 1.200 منصفانست ؟! صبر کن نخر 20 روز دیگه عرضه جهانی میشه قیمتش میاد پایین

---------- نوشته در 01:22 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:21 PM ارسال شده بود ----------

Escape Plan سبک گرافیکی خیلی قشنگی داره و یکی از بازی ها عالی این کنسول حساب میشه ولی از لحاظ گیم پلی Sound Shapes یه چیز جدیده و برای من یکی جذاب تره
کلا جفتشون عالی هستند + LBP ..... الان که قیمت دیجیتالیشون ارزون تره راحت میشه خرید مولتی بازی کرد و لذت برد :>

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
کلا جفتشون عالی هستند + LBP ..... الان که قیمت دیجیتالیشون ارزون تره راحت میشه خرید مولتی بازی کرد و لذت برد :>
خو مشکل اینجاست که دیجیتال بدرد هیچ کس نمی خوره الا خوده خارجکی ها و ماها که می خریم و می فروشیم نمی تونیم این همه پول بدیم واسه هر بازیه جدیدی
لاقل فیزیکی باشه میشه با یه مقدار ضرر فروختش و یه بازی جدید گرفت
الا اینکه یه پاپیه مایه دار داشه باشی که پولش از پارو بالا بره:D

amirq8

کاربر سایت
Oct 1, 2011
46
نام
Amir
به نظرت کنسول 250$ رو میفروشه 1.200 منصفانست ؟! صبر کن نخر 20 روز دیگه عرضه جهانی میشه قیمتش میاد پایین

---------- نوشته در 01:22 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:21 PM ارسال شده بود ----------

الان که 250 دلار نیست ، الان 400 دلاره ، وقتی عرضه شد 250 دلار قراره باشه

مغازه دار خودش 1 تومن نقد می خره

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
الان که 250 دلار نیست ، الان 400 دلاره ، وقتی عرضه شد 250 دلار قراره باشه

مغازه دار خودش 1 تومن نقد می خره

من شنیده بودم با دو تا بازی روش این قیمت هست تو زاپن 400دلار الان دارن هر بازی رو صد و چهل میدن .قیمت اش پس همون بدون بازی حساب کنید همون 250 تا هست

amirq8

کاربر سایت
Oct 1, 2011
46
نام
Amir
من شنیده بودم با دو تا بازی روش این قیمت هست تو زاپن 400دلار الان دارن هر بازی رو صد و چهل میدن .قیمت اش پس همون بدون بازی حساب کنید همون 250 تا هست

تو ژاپن 25000 ین قیمتشه ، که میشه 326 دلار ولی به صورت آنلاین فروش ندارند
به صورت آتلاین قیمتش 400 دلاره

( پوزش بابت کژ دادن این بحث در این تاپیک! )

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
چند تا سوال برام پیش اومد که فکر کنم برو بچه های PSN باز باید جوابش بدوند:
بازی که به صورت دیجیتالی خریدی تا چند بار میشه دانلودش کرد ؟!...... یعنی هر موقع من دوست داشتم میتونم دانلود کنم ؟!
ایا این لینک مخصوص خود من هست ؟! یعنی دوستم هم میتونه از این لینک استفاده کنه و بازی رو دانلود کنه ؟!
بعد ایا به وسیله کامپیوتر هم میشه از PSN خرید کرد و بعد دانلود کرد بریزی تو ویتا ؟!

لطفا دوستانی که میدونند جواب بدهند که خیلی خیلی مهم میباشد :d

JAvAD14

کاربر سایت
Feb 28, 2011
635
نام
جواد
خو مشکل اینجاست که دیجیتال بدرد هیچ کس نمی خوره الا خوده خارجکی ها و ماها که می خریم و می فروشیم نمی تونیم این همه پول بدیم واسه هر بازیه جدیدی
لاقل فیزیکی باشه میشه با یه مقدار ضرر فروختش و یه بازی جدید گرفت
الا اینکه یه پاپیه مایه دار داشه باشی که پولش از پارو بالا بره:D
ولی میتونی شیر کنی ضررتو کم کنه البته باید تعداد شیر که میشه یه بازی رو کرد بالای 3 تا باشه تا..

1bahman1

کاربر سایت
Aug 12, 2011
57
نام
حسن
خداییش هیچی resistance نمیشه
درود!!بین دوست عزیز ارزش کنسول های دستی به یه شوتر نیست مخصوصا ویتا که کلی قابلیت مختلف داره با یه شوتر معلوم نمی شه و با بازی های خلاق معلوم می شه . نمونه ی بارز escape plan , LBP و هزارتا دیگه.البته این اولین کنسول دستی است که می شه fps واقعی رو توش تجربه کرد و این خیلی خوبه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر