بازی های PlayStation Vita

bm33

کاربر سایت
Jul 13, 2012
88
نام
حسین
سلام دوست عزیز
با تشکر از فرار دادن این مجموعه معرفی بازیا اما توجه کنید خبر ها رو درست بزارید و در صورت امکان از گزاشتن خبرهای تکراری جلوگیری کنید
بازی Playstation All starts برای ویتا در E3 معرفی شده بود نه به تازگی - البته میدونی ؟؟ از قدیم هم که برای ps3 تایید شد بود یه جورایی بوش میاد سونی بدش نمیاد یک سری بازی مشترک بده بیرون در ضمن بازی دارای کارکتارهای Tekken - street fighter نیست تا جایی که من خوندم ! (حده اقل بسیاری)
نسخه ویتا LBP هم نه گلد شده نه تاریخ عرضه مشخصی داره نه اماده فروش ....
با تشکر

سلام
من هدفم تکرار اخبار گذشته نبود بلکه میخواستم برای تعدادی از دوستان که از تاریخ انتشار این بازیها خبری نداشتن از جمله Farzadwar که در ابتدای صفحه 67 درمورد تاریخ ریلزشدن LBP سوال کرده بودن و کسی جواب نداده بود ، خبری داده باشم. درضمن تاریخ انتشار بازی LBP هم اعلام شده من نمیدونم شما چرا اصرار داری بگی اعلام نشده
درسایت رسمی پلی استیشن تاریخ پخش بازی به این صورت درج شده : Release date: Jul-Sep 2012
یعنی بین این ماه و 2 ماه دیگه . لینک خبر و سایتی که تاریخ ریلزشدن رو قرار داده رو هم گذاشتم می تونید برید ببینید.
درمورد بازی PlayStation® All-Stars: Battle Royale و کاراکترهای تِیکِن و استریت فایتر هم من حدس زدم که باشن. بود و نبود اون کاراکترها سود و ضیانی برای من و شما نداره. به هر حال شما به بزرگواری خودتون ببخشین!

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,847
نام
مرتضی
اینم مقایسه بین گرافیک 3DS و Vita
xlarge.jpg

چییییی؟ من لینکی یا تصویری نمیبینم

bm33

کاربر سایت
Jul 13, 2012
88
نام
حسین
عکس اصلاح شد الان میتونی ببینی
شما ننوشتی کدوم عکس متعلق به ویتا هست:-?
ولی فکر کنم عکس سمت چپی مال ویتا هست

---------- نوشته در 02:01 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:56 AM ارسال شده بود ----------

دوستان کسی سایت خوبی سراغ داره که جدیدترین بازی های ویتا رو با قیمت مناسب بفروشه؟:-?

ps vita

کاربر سایت
Aug 19, 2011
561
Machinarium برای ps vita

Machinarium-1-250x156.jpg

عنوان تحسین شده ی Machinarium در لیست ESRB برای پلتفرم PSVita قرار گرفت.
این بازی در سال ۲۰۰۹ برای PC و در سال ۲۰۱۱ در شبکه ی PSN عرضه شد و توانست از سایت Metacritic متای ۸۵ را کسب کند و در سبک Advencure (معمایی) تبدیل به یک بازی صاحب نام شود.همچنین از دیگر افتخارات این بازی می توان به برگزیده شدن این بازی به عنوان بهترین بازی انحصاری PC در سال ۲۰۰۹ توسط سایت Kutako اشاره کرد.هنوز تاریخ دقیقی برای انتشار این بازی بر روی پلتفرم PSVita اعلام نشده.این بازی توسط کمپانی Amanita Design و با انجین Adobe Flash ساخته شده.
در ماشینآریوم شما در نقش یک روبات به نام جوزف هستیدکه برای نجات دادن شهر و دوست و… خوداز دست سه مرد بد جنس تلاش می کنید. شما در بازی معماهای زیادی را حل خواهید کرد وبا دیگران معامعله خواهید کرد.هدف از این بازی نجات دادن فردی در طبقه ی آخر برج است.

bm33

کاربر سایت
Jul 13, 2012
88
نام
حسین
سلام دوستان
من یک سوال داشتم :-?
وقتی یک بازی رو از استور دانلود می کنی ، وقتی رو دانلود کلیک می کنی یک سوال می پرسه که فکر کنم میگه آیا دوست داری این بازی رو برای بقیه دوستات Share کنی یا نه؟(فکر کنم مضمون سوالش این باشه مطمئن نیستم، اگه غلطه صحیحش رو شما بگید) :-?? اگه روی Yes کلیک کنی شِر میشه و اگه بعدا پشیمون شدی و نخوای اون بازی رو شِر کنی باید چکار کنی؟ کسی می دونه؟ :-?

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام دوستان
من یک سوال داشتم :-?
وقتی یک بازی رو از استور دانلود می کنی ، وقتی رو دانلود کلیک می کنی یک سوال می پرسه که فکر کنم میگه آیا دوست داری این بازی رو برای بقیه دوستات Share کنی یا نه؟(فکر کنم مضمون سوالش این باشه مطمئن نیستم، اگه غلطه صحیحش رو شما بگید) :-?? اگه روی Yes کلیک کنی شِر میشه و اگه بعدا پشیمون شدی و نخوای اون بازی رو شِر کنی باید چکار کنی؟ کسی می دونه؟ :-?
خب از اول No میزنی میره دیگه :dاین yes که میزنه در واقع فقط در صفحه Live area بازی (همون صفحه ای که بازی رو Lunch میکنه اگر slide کنی با پایین) میتونی ببینی بفیه دوستات چه trophy های گرفتن دیگه - حالا در صورت YES زدن اونحا فقط مینوسه مثلا USER "X" هم این بازی رو خریده. چیزه خاصی نیستش.
راستی Liberty stories باید اومده باشه حالا ؟ دوستان یک چک دیگه بزنید .... چون تو استور من که از اول بودش همه GTA ها.

bm33

کاربر سایت
Jul 13, 2012
88
نام
حسین
راستی Liberty stories باید اومده باشه حالا ؟ دوستان یک چک دیگه بزنید .... چون تو استور من که از اول بودش همه GTA ها.

استور شما چیه؟
تو استور من که انگلیس هست هنوز نیومده
منظورت از اینکه از اول بوده تو استور ویتا بود یا استور psp؟ :cheesygri

---------- نوشته در 02:55 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:51 PM ارسال شده بود ----------

برای من جدیدترین بازی ها تا تاریخ 11/07/2012 اینا هست :
Pinball Arcade
Maid Costume Pack for gravity rush
فقط همین

---------- نوشته در 02:58 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:55 PM ارسال شده بود ----------

توپاییز به احتمال 95% قراره بازی رزیدنت اویل6 برای PS VITA و PS3 بیاد
قراره تا آخر سال 2012 کلی بازی ویتا بیاد
ولی صبر ایوب میخواد :|

shayan mo

کاربر سایت
May 10, 2012
198
استور شما چیه؟
تو استور من که انگلیس هست هنوز نیومده
منظورت از اینکه از اول بوده تو استور ویتا بود یا استور psp؟ :cheesygri

---------- نوشته در 02:55 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:51 PM ارسال شده بود ----------

برای من جدیدترین بازی ها تا تاریخ 11/07/2012 اینا هست :
Pinball Arcade
Maid Costume Pack for gravity rush
فقط همین

---------- نوشته در 02:58 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:55 PM ارسال شده بود ----------

توپاییز به احتمال 95% قراره بازی رزیدنت اویل6 برای PS VITA و PS3 بیاد
قراره تا آخر سال 2012 کلی بازی ویتا بیاد
ولی صبر ایوب میخواد :|
پس شما همuk هستین برنامه نیومده اونجا

---------- نوشته در 03:38 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:35 PM ارسال شده بود ----------

راستی بچه ها یه سوال من تو قسمت فیلما میرم برام باز نمیکنه و میگه شما با این اکانتتون نمیتونید این فیلم رو ببینید چرا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر