بازی های PlayStation Vita

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173
دوستان مولتی Unit 13 به درد بخور هست؟ می شه تا موقع اومدن COD مولتی Unit13 رو زد؟

راستی اصلا مولتی داره یا فقط coop هست؟

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان مولتی Unit 13 به درد بخور هست؟ می شه تا موقع اومدن COD مولتی Unit13 رو زد؟

راستی اصلا مولتی داره یا فقط coop هست؟
COop داره فقط ... مولتیش خوب هست در کل ! بد نیست ... سرورهاش از Resistance خیلی بهتره !
COD هم والا با این همه تعاریفی که سونی میکنه باید منتظر موند و دید توی Gamescom خبری ازش میشه یا نه ! هم Killzone هم COD دو تا بازی اول شخص ویتا هستن که شمه همه بهشون دوخته شده !

ps vita

کاربر سایت
Aug 19, 2011
561
COop داره فقط ... مولتیش خوب هست در کل ! بد نیست ... سرورهاش از Resistance خیلی بهتره !
COD هم والا با این همه تعاریفی که سونی میکنه باید منتظر موند و دید توی Gamescom خبری ازش میشه یا نه ! هم Killzone هم COD دو تا بازی اول شخص ویتا هستن که شمه همه بهشون دوخته شده !

قرار بود آخر ماه میلادی اطلاعات بیشتری از بازی منتشر کنند چی شد؟
نکنه همون باکس آرت اطلاعات بیشتر بود؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
یعنی بازی جدید نمیخواد بیاد واسه ویتا؟coop یعنی با همکاری هم و مولتی یعنی بر علیه هم:d.فکر کنم همین باشه
والا کلا برای کنسولهای دیگه هم بازی شاخی خبری نیست ! بهترین بازی این زمونه بی بازی که اومد همین D3 بود و Max payne .... بقیه مثل Spec ops و Ghost recone هم اونقدرها عالی و محشر ظاهر نشدن !
بازی ویتا تو نوبه خودش DLC بازیهای Wipeout - Escape plan رو داشت .... بازی Gravity rush - MGS HD Collection رلیز های خوبی بودن .... اون کنارها هم Resistance بال بال میزد !

ps vita

کاربر سایت
Aug 19, 2011
561
یعنی بازی جدید نمیخواد بیاد واسه ویتا؟coop یعنی با همکاری هم و مولتی یعنی بر علیه هم:d.فکر کنم همین باشه
من که خودم تو پاییز و زمستون برای بازی های ویتا حساب باز کردم.
پاییز : اساسین
زمستون : COD
تا یه سال کافیه برام:d

ELEMENT-PS

کاربر سایت
Jul 1, 2012
9
سوال راجب Psvita

دوستان من ميخوام Psvita بگيرم... 100%‌ اگه بخوام بازي روش بهم بدن بازيه Mortal Kombat رو ميگيرم چون تو XBOX بازي ميكنم خيلي حال ميده... ميخوام بدونم تا كي بازيا روي نت براي دانلود مياد و حداكثر كي بازاي ويتا هـــك ميشن؟؟ ممنون اگه همه يه نظري بدن... ممنون

S0NY

کاربر سایت
May 19, 2012
334
نام
ُSoheil
دوستان من ميخوام Psvita بگيرم... 100%‌ اگه بخوام بازي روش بهم بدن بازيه Mortal Kombat رو ميگيرم چون تو XBOX بازي ميكنم خيلي حال ميده... ميخوام بدونم تا كي بازيا روي نت براي دانلود مياد و حداكثر كي بازاي ويتا هـــك ميشن؟؟ ممنون اگه همه يه نظري بدن... ممنون
مبارک باشه پیشاپیش.
بازیاش که روی اینترنت نمیاد تا وقتی که هک نشه به جز روی psn.
والا معلوم نیست کی هک بشه شاید فردا شاید هیچ وقت.......

S0NY

کاربر سایت
May 19, 2012
334
نام
ُSoheil

LoverAll

کاربر سایت
Dec 26, 2011
341
نام
علی
معلوم نیست که کی هک میشه ولی به نظر من کمتر از 1 یا 2 سال(برای اطلاعات بیشتر میتونید به قسمت اخبار هک مراجعه کنید اونجا خودم شخصا اطلاعات جدید و بیشرفت هکرها رو گفتم و خواهم گفت.)

ELEMENT-PS

کاربر سایت
Jul 1, 2012
9
:|

پس با اين تفاصير من VITA بگيرم يا نه؟! ميرزه يا نه؟! من عشقه بازيم هيچ كنسوليم تو خونه به جز يه PC داغون ندارم! كـــمـــــك كــــنـــــيـــــــد! :|

S0NY

کاربر سایت
May 19, 2012
334
نام
ُSoheil
پس با اين تفاصير من VITA بگيرم يا نه؟! ميرزه يا نه؟! من عشقه بازيم هيچ كنسوليم تو خونه به جز يه PC داغون ندارم! كـــمـــــك كــــنـــــيـــــــد! :|
به نظر من ps3 بگیری بهتره چون منم شرایط تورو داشتم فقط با این فرق که یک PC قوی دارم. رفتم ویتا گرفتم که نمیگم پشیمونم اما راضی هم نیستم نه به خاطر اینکه کنسول خوبی نباشه، فقط به خاطر اینکه بازی های خوبی براش نیومده.
اگر بذاری زمستون یا بعد عید بگیری عالیه چون هم تا اون موقع بازی های خوبی براش اومده و هم یک حال اساسی با ps3 کردی!!!!!
بازم انتخاب با خودته چون میدونی که اگر تا اون موقع هک بشه با این وضع دلار و فروشندگان محترم(!!!!!!) قیمتش فضایی میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر