بازی های PlayStation Vita

Abadan-Game

کاربر سایت
Nov 21, 2012
925
نام
Sajjad Imanian
بچه ها ویتا رو فروختم بالاخره...
اومدم برا همیشه با این تاپیک خداحافظی کنم...در ضمن آرزو دارم برترین بازی ها رو روی ویتا بازی کنید...
کوچیکتون....

The Thing

کاربر سایت
Jan 20, 2010
188
تصمیم بازی کردن یا نکردن Malicious خیلی شخصیه (چیزی شبیه el shaddai مثلا) و تو نظرای بازی کننده هاش حالت صفر و صد زیاده.شاید فریم نامتعادل و دوربینش اذیت کنه یه سری رو ولی بازیه بدی نیست در کل اما چیزی هم نیست که بشه به دیگران پیشنهاد کرد.

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان تایید شد بازی FEZ در تاریخ 25 مارچ روی ps3 , ps4 , vita عرضه میشه .من که خودم 100% میگیرم . پیشنهاد میکنم 100% این بازی رو بخرید واقعا یکی از بهترین Indie ها هست .

italodance

کاربر سایت
Dec 8, 2013
211
نام
سام
Need For Speed Most Wanted حراج خورده شده 9 دلار و واسه پلاس 5 دلار مي ارزه نه؟ من واسه ايفون بازى 10 دلاري رو هم خريدم :)

5 دلاره رو بگيرم امممم....

امروز براى ويتا 5 بازى معرفى شد يكيش رو ارمان بالا گفت
اما The Chainsaw Incident يك بازي سبك فايترى ديگرى واسه ويتاست

Last edited by a moderator:

s.snake2

کاربر سایت
Jul 29, 2011
738
نام
هادی
Need For Speed Most Wanted حراج خورده شده 9 دلار و واسه پلاس 5 دلار مي ارزه نه؟ من واسه ايفون بازى 10 دلاري رو هم خريدم :)

5 دلاره رو بگيرم امممم....

امروز براى ويتا 5 بازى معرفى شد يكيش رو ارمان بالا گفت
اما The Chainsaw Incident يك بازي سبك فايترى ديگرى واسه ويتاست
کسی نیست بگه mw که الان شده 5 دلار ارزش خرید داره؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
کسی نیست بگه mw که الان شده 5 دلار ارزش خرید داره؟
سلام
بازی بدی نبود ! مشابه نسخه کنسولی و Pc بود که اومده و در همون حد هم هست .
طبیعتا گرافیکش پایینتر هست ....
و اینکه مقداری ترافیک ها کم شده و رقیب های توی بعضی مسابقات کمتر هستن که در نهایت باعث شده از سختی بعضی مراحل کاهش بده .

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
همونطور که انتظار میرفت سرانجام سروکله بازی Akiba Trip هم توی خارج از JApan پیدا شد D: "البته خواهد شد !" نمیدونم یاد دارید که این بازی رو معرفی کردم یا نه اما امروز XSEED به طوره رسمی معرفی کرد بازی Akiba Trip 2 به نامه Akiba Trip: Undead And Unressed رو تابستان امسال بر روی PLayStation 3 و PS VITA منتشر خواهد کرد. داستان بازی در مورده شخصیتی هست که تبدیل به نوعی Vampire شده است و باید با دیگر Vampire ها در محل Akiba شهره Tokyo به مبارزه پبردازد. تفاوت این توع Vampire این هست که به جای خون اشام بودن در واقع نیاز دارن با مردم ارتباط برقرار کنن تا Energy کافی به دست بیارن و برای نابود دیگر Vampire ها باید اونها رو زیره نو خورشید بندازن ( بدونه لباس :)):p=))) . همچنین بازی نیز حالتی تغریبا Open World دارد و شما از Mobile phone های خود برای ارتباطات نیز استفاده خواهید کرد. XSEED GAMES گفته در نظره نداره چیزی رو از نسخه JApanese بازی برداره و بازی قرار به صورت نسخه Digital و فیزیکی عرضه بشه .

همهچنین قرار شده DEMO بازی Deception IV این ماه 25 عرضه بشه .

s0h3ill

کاربر سایت
Apr 21, 2006
847
نام
s0heill
من خریدم و راضیم ازش،فعلا در کمبود بازیهای ماشینی رو ویتا این میچسبه،آ نلاین خوبی هم داره،رو ویتا هم خوب کار شده چیزی از کنسول کم نداره،5دلار میرزه در کل

Sent from my C5302 using Tapatalk

italodance

کاربر سایت
Dec 8, 2013
211
نام
سام
من خریدم و راضیم ازش،فعلا در کمبود بازیهای ماشینی رو ویتا این میچسبه،آ نلاین خوبی هم داره،رو ویتا هم خوب کار شده چیزی از کنسول کم نداره،5دلار میرزه در کل

Sent from my C5302 using Tapatalk

ایول من هم امروز میخرم

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,831
نام
بردیا دلوشی
سلام
اینو بخرید بازی کنید:
Toukiden: The Age of Demons - Wikipedia, the free encyclopedia
امیدوارم به کسی بر نخورده باشه:|

من این رو همراه با Disageaa 3 و Sorcere saga curry god خریدم ولی فعلا دارم new litle king story بازی میکنم !
چرا به کسی بر بخوره سبک بازی مثل مانستر هانتره ولی خیلی هم قشنگ میزنه !‌ :d
من یکم اولش رو رفتم خوب وقت گیره ولی از soul sacrefise خیلی خیلی خیلی بهتره !

=============================

آرمان این بازی کی برای ما{خارج ژاپن} میاد ؟!

تو یوب تیوب دیدم گیم پلیش رو خیلی گرافیک خدایی داشت همه چیش عالی بود !
برو آرمان بگو دیگه تو که نفوذت بالاست بگو بازی رو بزنن اینور هم بیاد ! ;;)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر