بازی های موجود در بازار برای PS4

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
این تاپیک برای چند تا منظور ایجاد شده
1_ بازی هایی که تازه به بازار میاد معرفی بشه
2_ دوستانی که میخوان بازی بخرن و زیاد اطلاعات ندارن اینجا از راهنمایی دیگر دوستان بهرمند شن
3_ در کل برای اینکه بخواهیم بازی بخریم میاییم اینجا و با راهنمایی دوستان بازی مورد نظر رو میخریم
4_ افرادی که زیاد وقت ندارن تاپیکهتاپیکها ی بازی ها بیان میتونناینجا از خوب یا بد بودن بازی مطلع بشن

آخرین ویرایش:

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,317
نام
مهدی
ممنون داداش.

اون وقت جايي را براي فروش سراغ داري؟
نع:D
توی همین فروم مرتب چک کن بالاخره یکی از بجه ها میزاره برای فروش.اگرم سایت فروش بازی ای هم دست دوم داشت واس فروش ، بهت پیام میدم

joker+1

کاربر سایت
Nov 1, 2014
312
نام
حسین
گیمیر های عزیز سلام
یه سوال من بینه خرید battel 1 و cod ww2 موندم به نظرتون کدوم بهتره
من بیشتر مولتیپلیر و خیلی کم سراغ سینگل بازی میرم
راستش بیشتر فن بتلم ولی خوب کال اف وسوسم کرده

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,317
نام
مهدی
گیمیر های عزیز سلام
یه سوال من بینه خرید battel 1 و cod ww2 موندم به نظرتون کدوم بهتره
من بیشتر مولتیپلیر و خیلی کم سراغ سینگل بازی میرم
راستش بیشتر فن بتلم ولی خوب کال اف وسوسم کرده
سلام.همون بتل1 عالیه.کال اف هم بیخوده هم خیلی زود تکراری میشه.بماند که توی ایرانم از سرور اختصاصی پشتیبانی نمیکنه

آخرین ویرایش:

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,317
نام
مهدی
ممنون داداشه گلم باباته راهنماییت
یه شوال شما هر دو تا رو تست کردی؟
قربانت.
من هرچی GAME توی عالم هست رو بازی کردم مخصوصا کلیه ی عناوین شوتر آنلاین:D من بهت پیشنهاد میکنم برای آنلاین بتل1 رو بخری و برای آفلاین گوست ریکان رو بخری البته شوتر سوم شخص هست ولی مد انلاینم داره و باحاله

• Like
Reactions: joker+1

joker+1

کاربر سایت
Nov 1, 2014
312
نام
حسین
ممنون داداشه گلم
راهنماییت تردیدم و برطرف کرد و 100 در 100 بتل و میگیرم اخه خلیا بهم گفتن سراغه کال اف نرو چون به پایه بتل نمیرسه.
جدایه ازینا داداش به نظرت بهترین بازی برای مولتی کدومه؟
قبلا دیابلو بهم خیلی حال داد حتی پلاتشم کردم.
بتل 4 که محشر بود. تو همه سبکا بهترین بازی برا آنلاین بازی کردن کدومه به نظرت؟
راستی نظرت در مورد اورواچ چیه؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,088
ممنون داداشه گلم
راهنماییت تردیدم و برطرف کرد و 100 در 100 بتل و میگیرم اخه خلیا بهم گفتن سراغه کال اف نرو چون به پایه بتل نمیرسه.
بتل مطمئن باشید ارزششو داره (اگه میخواید دیجیتالی بگیرید تخفیف زیاد میخوره صبر کنید تو تخفیفات بگیرید.) سمت کالاف بنظرم هیچوقت نرید. حداقل به شخصه از مولتیش خوشم نمیاد بخش داستانیشم که خیلی وقته نابود شده
بهترین بازی مولتی بستگی داره تو چه سبکی بخواید For Honor, rainbow six siege, overwatch بین بازیای مولتی پلتفرم و مطرح که پلیر زیاد دارن بازیایی هستن که تو سبک خودشون خیلی خوب عمل میکنن خصوصا مولتی پلیرای یوبیسافت پشتیبانی خوبی میشن (هرچند اوایل لانچشون افتضاحن) و بعد از یه مدت که مشکلاتشون حل میشه 100% ارزش هزینه کردنو دارن.
اورواچم بنظرم یا دیسکی تهیه کنید یا صبر کنید تو آخر هفته هایی که رایگان میشه تستش کنید (چون من روی پی سی خریدم و مجبور شدم هزینه کاملشو بدم و به نسبت هزینش اصلا راضی نبودم چون بعد یه مدت گذاشتمش کنار) بازی بیشتر روی حالت تیمی بازی کردن تمرکز داره بازیایی مثل رینبو هم روی تیمی کار کردن تمرکز دارن ولی توی اونا برای بردنه تو اورواچ جدا از برد کل لذت بازی تقریبا توی همونه. اگه کسیو ندارید که باهاش بازی کنید احتمالش هست مثل من بعد از یه مدت کوتاه از بازی زده بشید

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,961
نام
امین پاشاپور
ممنون داداشه گلم
بتل که یه شاهکاره
دو تا بازی خیلی عالی برا مولتی داریم که یکیش بتل هست و یکیش هم رینبو سیکس
من خودم شدیدا عاشق بتل هستم و همه روزه بازیش میکنم
اگه طرفدار کانتر هستی هم از رینبو6 جوشت میاد حتما
اور واچ هم عالیه و خیلی خوشدست ولی برا من اون جذابیت و جدیت بتل رو نداشت.

• Like
Reactions: joker+1

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
از زماني كه يادم مياد، به همه از جمله خودم ميگفتن چهار تا بازي نام ببر، اوليش اگه اساسينس نبود، بالاخره دومي يا سومي را همين بازي مي گفتيم.

اون وقت الان كه ميخوام اوريجينز را بگيرم، وحشتناك كمياب شده و اصلا تو هيچ سايتي الان چند هفته اي ميشه براي فزوش نديدمش.

البته تو ديوار زياده، ولي جدا از اين كه تهران نيستم، قيمتاش بعضياشون از پلمپشم بالاتره و برام هميشه جاي سواله كه چجوريه بيشتريا تو ديوار قيمت بازي ها را اينقدر بالا ميزارن.

دوستان اين بازي دست دومش چرا اينقدر كمياب شده؟ فروش جهانيش و نمراتشم كه خوب بوده تو ايرانم كه كلي طرفدار داره. جاي ديگه اي كه به غير از پرشين و بازي سنتر هست كه معتبر باشن و بازي هاي كار كرده PS4 توش بفروشن؟

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,317
نام
مهدی
از زماني كه يادم مياد، به همه از جمله خودم ميگفتن چهار تا بازي نام ببر، اوليش اگه اساسينس نبود، بالاخره دومي يا سومي را همين بازي مي گفتيم.

اون وقت الان كه ميخوام اوريجينز را بگيرم، وحشتناك كمياب شده و اصلا تو هيچ سايتي الان چند هفته اي ميشه براي فزوش نديدمش.

البته تو ديوار زياده، ولي جدا از اين كه تهران نيستم، قيمتاش بعضياشون از پلمپشم بالاتره و برام هميشه جاي سواله كه چجوريه بيشتريا تو ديوار قيمت بازي ها را اينقدر بالا ميزارن.

دوستان اين بازي دست دومش چرا اينقدر كمياب شده؟ فروش جهانيش و نمراتشم كه خوب بوده تو ايرانم كه كلي طرفدار داره. جاي ديگه اي كه به غير از پرشين و بازي سنتر هست كه معتبر باشن و بازي هاي كار كرده PS4 توش بفروشن؟
وضعیت اقتصادی خیلی از خانواده ها یا خرابه یا محدود به خاطر این اکثر گیمرها سمت اکانت های هکی و یا شیرینگ میرن.الانم که isp ها دارن 1 ترابایت در ماه اجازه دانلود میدن دیگه وضعیت بازار دیسک بدتر میشه چون اون کسی هم که مشکل دانلود داشت و دیسکی میگرفت دیگه مشکل دانلود نداره.
خیر به جز بازی سنتر و پرژین تولز من جای معتبرتر سراغ ندارم ولی اساسینز اورجینزم پیدا نکردی خودت پلمپش رو بخر چون بهت اطمینان میدم هم خیلی قشنگه هم ساعات بسیار طولانی سرگرمت میکنه.خودم شخصا بیش از 90 ساعت پاش بودم

• Like
Reactions: THE BEST BOY

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر