بازی های موجود در بازار برای PS4

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
این تاپیک برای چند تا منظور ایجاد شده
1_ بازی هایی که تازه به بازار میاد معرفی بشه
2_ دوستانی که میخوان بازی بخرن و زیاد اطلاعات ندارن اینجا از راهنمایی دیگر دوستان بهرمند شن
3_ در کل برای اینکه بخواهیم بازی بخریم میاییم اینجا و با راهنمایی دوستان بازی مورد نظر رو میخریم
4_ افرادی که زیاد وقت ندارن تاپیکهتاپیکها ی بازی ها بیان میتونناینجا از خوب یا بد بودن بازی مطلع بشن

آخرین ویرایش:

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,070
نام
AmiR
سلام من دو شنبه میخوام Ps4 بگیرم ارزش داره Metal gear solid GZ رو برا ی هفته کرایه کنم؟ چون شنیدم از اول تا اخرش سه ساعته

بازی کوتاه هست ولی اگه بخوای همه ی مراحل جانبی رو تموم کنی و بازی رو 100 % یه شیش هفت ساعت طول میکشه ، همون کرایش کنی خوبه...

amirfifa

کاربر سایت
Aug 6, 2013
303
آقا حرف من اینه که اگه سونی گیر بده که باید آپدیت کنی میپره یا همزمان با اتصال به اینترنت وارد بازی بشم بازی بن میشه.
کلا هر م‌قعه ای وصل شید بن میشه چه داخل بازی چه بیرون بازی هر جایی که باشی نباید کنسول رو به نت وصل کنی
خریدن ظرفیت یک و سه کلا کار درستی نیست هم غیر قانونیه هم وقتی ظرفیت یک داری دیگه یا باید قید بازی هاتو بزنی کنسولو اپ کنی یا باید کنسول رو کلا آپ نکنی

amirfifa

کاربر سایت
Aug 6, 2013
303
[UOTE=afshinranj;3818533]این ماجرای ظرفیتت دو و یک چیه یکی برام بگه دوشنبه میرم بخرم برا بازی کلاه نزارن سرم[/QUOTE]
ظرفیت یک فقط افلاین میتونید بازی کنید و هر وقت به نت وصل شید بازی قفل میشه غیرقانونی هم هست
ظرفیت دو هم آفلاین و هم آنلاین میتونید بازی کنید کاملا قانونیه
ظرفیت سه فقط أنلاین میتونید بازی کنید غیرقانونی هم هست
پیشنهاد می کنم کلا بازی دیجتالی نگیرید حتی ظرفیت دو درسته ارزونتره ولی وقتی بازی ها رو انجام بدید و بخواید بفروشید اکانتو خریدارش خیلی کمه ولی بازی رو دیسک با اینکه گرون تره همیشه خریدار داره میتونید هر وقت بازیو تموم کردید با یه بازیه دیسک دیگه تعویضش کنید برای شروع بهتره اصلا دیسک دست دوم بخرید چون بعد به همون قیمت میتونید بفروشین یا تعویض کنید بازی رو دیسک رو اگه خواستید ن بخرید حتما از یه فروشگاه خیلی بزرگ و مطمین بخرید چون تازگی فروشنده ها بازی دست دو رو به جای بازی پلمپ میفروشند خرید از سایت های معتبر هم خوبه ‌در کل بازی رو دیسکی بخرید اصلا دیجتالی نگیرید این قضیه ظرفیت ها هم مال بازی های دیجیتالیه

afshinranj

کاربر سایت
Jun 13, 2015
136
UOTE=afshinranj;3818533]این ماجرای ظرفیتت دو و یک چیه یکی برام بگه دوشنبه میرم بخرم برا بازی کلاه نزارن سرم
ظرفیت یک فقط افلاین میتونید بازی کنید و هر وقت به نت وصل شید بازی قفل میشه غیرقانونی هم هست
ظرفیت دو هم آفلاین و هم آنلاین میتونید بازی کنید کاملا قانونیه
ظرفیت سه فقط أنلاین میتونید بازی کنید غیرقانونی هم هست
پیشنهاد می کنم کلا بازی دیجتالی نگیرید حتی ظرفیت دو درسته ارزونتره ولی وقتی بازی ها رو انجام بدید و بخواید بفروشید اکانتو خریدارش خیلی کمه ولی بازی رو دیسک با اینکه گرون تره همیشه خریدار داره میتونید هر وقت بازیو تموم کردید با یه بازیه دیسک دیگه تعویضش کنید برای شروع بهتره اصلا دیسک دست دوم بخرید چون بعد به همون قیمت میتونید بفروشین یا تعویض کنید بازی رو دیسک رو اگه خواستید ن بخرید حتما از یه فروشگاه خیلی بزرگ و مطمین بخرید چون تازگی فروشنده ها بازی دست دو رو به جای بازی پلمپ میفروشند خرید از سایت های معتبر هم خوبه ‌در کل بازی رو دیسکی بخرید اصلا دیجتالی نگیرید این قضیه ظرفیت ها هم مال بازی های دیجیتالیه[/QUOTE]
ممنون دوست عزیز

kiantomcat

کاربر سایت
Jul 24, 2015
63
نام
حمید
آقایون، داداشام
mortal kombat x داستانیش قشنگه بگیرم ضرر نمیکنم.
البته بیشتر دنبال دو دسته بازی کردنم.

از amirfifa عزیز ممنونم که جواب سوالام رو دادید.

mamdosein

کاربر سایت
May 16, 2015
85
نام
Mamad Moula
آقایون، داداشام
mortal kombat x داستانیش قشنگه بگیرم ضرر نمیکنم.
البته بیشتر دنبال دو دسته بازی کردنم.

از amirfifa عزیز ممنونم که جواب سوالام رو دادید.
بخش داستانی بازی کلا 3 ساعته و داستانشم واقعا مزخرفه
اگه برا بخش داستانی فقط میخوای ارزش نداره اصلا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر